Sanat ve EğlenceFilmler

İngiliz aktris Dzheyd Remsi

Dzheyd Remsi - İngiliz kökenli sinema oyuncusu. Onun filmleri çok etkileyici değil, ama filmde esasa olumsuz etkisi yok. Onun çalışmaları hakkında tutkulu, aktris birçok nedenle ilgi oldukça yüksektir.

Dzheyd Remsi: biyografi

kalkınan aktris uzak olmayan Londra'dan, Dorset, İngiltere Bournemouth küçük kasabasında 10.02.1988 doğdu. genellikle, birçok kaynakta görülebilir doğum onun yerine o - Londra budur, ama gerçekte biraz yanlıştır. nedeniyle o gerçekten Londra yakınlarında doğdu ve hayatının çoğunu geçirdiği gerçeğinden gerçekliğin Bozulma. Birçok kişi aktris, tesadüfen, aynı zamanda bir aktris ikiz kardeşi, sahip olduğunu biliyoruz. Sisters bile defalarca birlikte çekilmiş. 2011 yılından 2013 yayınlandı İngiliz ve Amerikan TV dizisi, - Örneğin, Nikita Ramsey "Anubis House" kardeşi Dzheyd Remsi rolü ile oynanır.

Buna ek olarak, aynı anda 2003 yılında gişe rekorları kıran "X-Men 2" de bir Kameodaki oynadığı sinema kariyerine başladı. Ancak, iki kız kardeş kredi sayılmadı.

Dzheyd Remsi: Filmografi

Marvel çizgi roman filme mutantlar hakkında bir film, katılan sonra Yeşim sinema kariyerine inşa devam etti. Biz sektöründe ilerlemenin onu çok kolay vermek diyemeyiz. Rol ve öneriler biz istiyoruz kadar değildi. Ama numunelerin dökümler, seçmeleri ve her türlü çok yüksekti.

Yukarıda belirtildiği üzere Bugüne kadar, en iyi iş projesi "Anubis Evi" bir aktris rol olarak kabul edilir. İngiltere'ye memleketi Amerika'yı terk ve gizemli ve garip olayların kalın içine almak zorunda Nina adında basit bir kız anlatır mistisizm unsurları ile Bu gençlik dizisi.

Dzheyd Remsi serisinde oynadığı Aktris en önemli rolü değil. O Patrisiya Uilyamson adında karakterini gösterdi. Rusya'da, bu dizi de gençler ve özellikle gençler arasında oldukça popüler. Ama o, en popüler yabancı filmlerinden biridir gerekli olmadığını söylemek.

Bu seride ek olarak, Yeşim gibi eserlerin hesabına: korku "Gümüş Falls" (2013) ve komedi "Sex-Trip" (2016), hikaye basit ve yeni değil. Kızların sonu yoktur Macho playboy, sonunda onu lanetlemiş tarafsız yaşlı kadın karşılar. Ertesi sabah, kahramanı nasılsa bir kadın, ve oldukça seksi haline geldiğini keşfeder. Ne yapmalı ve bundan sonra ne, o bilmiyor ...

ilginç gerçekler

kimin özel hayatı oldukça hareketli ve ilginç gerçeklerle zengindir Dzheyd Remsi, çok yönlü bir kişilik. Yani, bir film ve TV dizisinde oynamaktadır ek olarak, o, uzun süre kız kardeşi ile birlikte onlar sinema yenilikleri araştırmaya katılan reelzchannel TV kanalına, bir video günlüğü gerçekleştirdi. Ancak, bunların videolar taklitleri, eleştiri, yaratıcılık ve yaratıcılık doluydu. Televizyon projesinin Film Mob çerçevesinde Blog.

O da belirli birkaç projelerin dublaj ana ayırt edici özelliği belirgin İngiliz aksanı oldu (PC, bir kısa film üzerine bir oyunda) katıldı. Kız arkadaşı sık sık onun tarzı vurgulamak bir tür olarak kullanılır.

Ramsey kardeşler ortak fotoğraf oturumu organize, belirli projede birlikte görünür veya laik toplantılar için geldiklerinde Birçok gibi. Bunlardan memnun Fanlar. Ancak, yalnız çok iyi değil oluşmuş kardeşler her birinin meslek, bu yüzden sık sık Birlikte aynı projeler için alınır.

Sonuç

Tabii Dzheyd Remsi, yetenekli bir oyuncu, defalarca oyunculuk yeteneğini ve onun diğer becerilerini hem göstermiştir çok yönlü yaratıcı kişiliği,. Şaşılacak taraftarların oldukça büyük bir numarası vardır. Ancak film endüstrisi ve televizyonda iyi ilerlemeye rağmen, bu yanlış olur, çok popüler ve iyi bilinen olduğunu söylemek.

o kadar çok insan bilmez diye, katıldığı kağıtları görece az sayıda çünkü. Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere dışında, onun ünü pratik olarak sıfırdır. Ancak, aktris o oyunculuk için iyi bir yetenek, ve film endüstrisinde daha da geliştirilmesi için Yeşim umutları bir sürü vermek için bir araya mükemmel harici verileri vardır, hala oldukça genç. Biz de onu yaratıcı çabalar onu başarılar diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.