OtomobilKamyonlar

GAZ-33106 "Valdai": teknik özellikler, fotoğraflar ve yorumlar

Bu model üzerinde ilk kez 1999 yılında geri konuşmaya başladı, ancak yalnızca Moskova Motor Show'da 2002 yılında sunuldu. Bu GAZ-33106 modelinin sadece üç yıl sonra üretim hattı çıktı ve tüketiciye kullanılabilir hale getirilmiştir oldu. Piyasada ilk arabanın yayınlanmadan önce gelişmenin tüm dönem hatırı sayılır bir zaman işgal ama zaten varlığının ilk günlerinde, GAZ "Valdai" taraftarlarını var. Bu modelin üretiminde kendi performansı üzerinde sadece pozitif etkisi olduğunu defalarca geliştirildi.

Kapsam kamyon

Bunun başlıca kullanım - çok dört ton toplam ağırlığı ile, çeşitli mal ve küçük boyutlara taşınması olduğunu. tente, mamul mallar kamyonet, römork, vinç-manipülatör, vücudun çeşitli boyutlarda tarafını: çeşitli özel ekipman için bir araç platformu üzerinde montaj imkanı da vardır. onlar mükemmel manevra kabiliyeti ve küçük olması olarak yaygın edinilmiş çekici GAZ-33106 kullanımı yanı sıra makineleri, fırın ürünleri nakliyesi için donanımlı boyutları. Bu büyük ölçüde kentsel ortamlarda hareketini kolaylaştırır.

Yukarıdaki açıklamalara dayanarak yerli kamyon GAZ-33106 uygulamaların geniş bir yelpazesi ile evrensel bir orta otomobil olarak kabul edilir söz güvenlidir. ekipman açısından ve arazi özellikleri açısından ikisi de.

GAZ-33106: özellikler ve yorumlar

Bu araç, 150 hp kapasitesi 4 silindirli dizel motor "Cummins" ISF, 3.8 litrelik bir çalışma hacmine sahip bulunmaktadır. Bu durumda, yorumlar, düşük yakıt tüketimi demek - 80 km'lik bir hızda sadece 15 litredir. Bu arka aksa tork transferi ile tahrik edilmektedir. 7400 kg - kamyonun boş ağırlık 3325 kg, ve yüklü olduğunu. Yükleme platformunun alan 7.6 metrekare tutarındadır. Yorumlar araba yüksek manevra kabiliyeti vardır derler. 6.7 m - Bu minimum bir dönme yarıçapı ile kanıtlanır.

Modernizasyon ve iyileştirilmesi

işin önemli miktarda aracın iyileştirme ve modernizasyon 2010 yılında yürütülmüştür, bu performans ve GAZ-33106 "Valdai" özelliklerini iyileştirmeye yönelik tedbirlerin bir kompleksin gerçekte somutlaşan edilir. Makine teçhizat modernizasyonu ana aşaması zaten popüler aracın teknik yeteneklerini geliştirdi yeni dizel motor Cummins, oldu. Aynı zamanda, değerlendirme bakılırsa, yakıt tüketimi zamanımızda önemlidir yüzde 10, azalmıştır. Kabin yeni bir ızgarası ile donatılmış, üç parçadan oluşur tampon, ve aynı zamanda tekerlek yuvaları genleşme yüklü plastik astar yeniden tasarlanmış. kabin iç iyileştirilmesi sürecinde güncelleştirilmiş iç ve sürüş sonuç daha rahat hale gelmiştir olarak, fotoğrafta görülebilir değiştirilmiş gösterge paneli vardır. Yorumlar güvenilir bir fren sistemi not edin. Bu Pnömatik ile donatılmıştır ve iki aksların tekerlekleri havalandırmalı disk frenlere yüklenir. sürücünün uygulama sayesinde bir römork ile bir kamyon işletmek mümkün hale getirilmektedir. Sürücüler makine kamyonun bu sınıf için yeterli olan saatte 100 kilometre olan iyi bir hız, gelişebilir söylüyorlar. Araç ekli seyir kontrolü, hidrolik direksiyon, temel sürümü için kilitlenmeyi önleyici tekerlekler. Ne olursa olsun araç taşımaktadır kargo ne tür, bu darbe ve kayda değer yumuşaklığı inme mükemmel dirence sahiptir.

genel boyutları

Nedeniyle diğer araçların hareketine müdahale etmeden kolayca şehir ortamında, genel Taşınan yüklerin gezinebilirsiniz boyutuna "Valdai" olarak ayarlayın. Taşınan malların Boyutları modelinin modifikasyonu ve nasıl kabin şasi üzerine monte edilmiştir büyük ölçüde bağlıdır. Yani, hedefe bağlı olarak, sonuçta yararlı yükleme alanı ve etkileyen kabin, farklı türde donatılabilir arabaların boyutları :

  1. Tek sıra kabin:
  • Uzunluk - 6100 mm.
  • Baz - 3310 mm.
  • Bu boyutlar ile birlikte Araç ağırlığı yaklaşık 4100 kg'dır.

2. Üç kabin:

  • Uzunluk - 7760 mm.
  • Dingil - 4000 mm.

3. Üç kabin:

  • Uzunluk - 7800 mm.
  • Dingil - 4200 mm.

tüm değişiklikler yüksekliği ve genişliği, sırasıyla, sabit ve 4000'e eşit kalır ve 2400 mm.

Gördüğünüz gibi, arabanın GAZ-33106 genel boyutları yanı sıra mallar için kullanışlı alan üzerine monte edilen kabin değişir.

transmisyon

güvenilirlik ve kolay bakım bir derecesine sahip olan bir tek diskli kavrama diyaframı keseler, ile donatılmış taşıtlar. Gaz motoru PTO tahrikli bir beş vitesli hareket düzeninde evlendirilen. Konut önemli ölçüde arabanın genel ağırlığını azaltır alüminyum, dökülmüştür. Ama yeterli operasyonel güce sahiptir. Arka aks dişli oranındaki küçük değişiklikle Sovyet kamyon GAZ-53 ile bir dizi ile donatılmıştır. iletim elemanlarının elemanların çoğu bu markanın araçlarda değiştirebilirdi.

şasi

Araç çerçeve elemanları, yüksek kapasite ve dayanıklılık etkiler delme ve perçinleme yüksek mukavemetli çelikten yapılır.

boyut Değişken kesit Spars bakılmaksızın ekipmanın marka otomobilin tüm modeller için bir temel olarak kullanılır çerçevenin ana bileşenidir. toplam boyutunu artırmak için perçin ile bağlanır şasi yan elemanlarının, özel ekler kullanarak mümkündür. Böylece, platformun bir türü için çerçevenin uzunluğu değiştirebilir. Böyle fabrikada sürede iş ve bu markanın sonradan taktırılmasıyla uzmanlaşmış firmaları yürütmek.

GAZ-33106 çelik ile tamamlanır damgalı diskler, jant boyutu 6 / 17.5 mm ve işletme ve değiştirilebilmesi açısından çok uygun olan bir çapa lastikler 216/75 17.5',.

Ürün avantajları

Bu nedenle araba bile GAZ-33106 "Valdai" boo ikincil piyasada işlerin ve ulaşım farklı türde gerçekleştirmek için yeteneği ile, güvenilir ve uygun maliyetli beygir olarak kendisini kanıtlamıştır gerçeğine yüksek maliyet ve rekabet vardır. Nitekim, bu sınıftaki yabancı arabalara aksine korumak kolay ve onarım olduğunu, yedek parça ve aksesuarlar yabancı üreticilerden çok daha ucuz yedek parçalar hazır ve.

Yani, biz "GAZ 33106 Valdai" özellikleri bir kamyon olan anladım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.