Haber ve ToplumKültür

Şampiyonluk için mücadele: En güzel dil nedir

değişen derecelerde tüm insanlar, birbirleriyle yarışıyor. Aynı halkları, ulusları ve etnik gruplar için de geçerlidir. Kim en renkli ve eşsiz bir kültüre sahiptir? En güzel dili nedir? Nerede yaşamak gerekir? İşte savaşmaya değer şampiyonluk ana sorunlardır.

efsane

Bir zamanlar tüm insanlar aynı dili konuştu ve hiçbir sorun yabancılarla iletişim kurmak için olabilir yeryüzünün her köşesinde. Ama bir noktada gezegenimizin sakinleri bu yüzden ceza onlar küçük gruplar halinde onları kırdı ve böylece birbirimizi anlamaya, artık could yaptığını, tanrıları kızdırdı. Ve böylece dilsel bölünme oldu. Şimdi herhangi bir sorun olmadan bir ülkenin sadece sakinleri birbirleriyle iletişim kurabilir. Ama burada, insanlar sakinleşti ve en güzel dildir anlamaya başladı ve daha şanslı kim. Bu arada, anlaşmazlık giderildi ve bu gün edilememiştir.

güzellik Hakkında

Ama güzel bir dil söylesem de söylemesem gibi? Soru şu veya bu dinleyin ve karar - bir seçenek değildir. çoğu insan için olsa da bir uygulamadır ve kararlı hale gelir. Ama en güzel dili ne olduğunu anlamak için uyulması gereken bazı kurallar vardır. Her kelimesinde açık hece bulunmasıdır. Buna bağlı olarak dil melodik, dökme kolay kabul edilir.

hece

Böyle bir "açık tarzı", herkes bilir aslında. Bu nedenle, iyi bir fikir bu kavramı anlamak için. Her şey çok basit. Açık hece - biter biridir sesli harfle. Ve bir kelime bu elemanların daha, bu nedenle kulağa daha hoş. Böyle sözcük öğeleri kolayca çünkü, "melodik", "müzik" olarak kabul edilir ve sorunsuz şarkı söyleyebilir misin.

yarışma Hakkında

O konuda, uzun süre çevrede en güzel dil, tartışma budur. Ama ne olursa olsun bilim adamları deneyler yapıyorlar, ne zaman aynı ülkeyi kazanır - İtalya. Buna göre, en güzel dil İtalyan. Bu isteyenler her yıl eklenir çalışma dikkati çekiyor. herkes çok ilginç İtalyan pop müzik ve sinema neden Şaşmamalı? Çok basit: Onlar dinlemek hoş çünkü.

Sıradaki kim?

lider konumda bulunan İtalyan dili yakın arkadaşları var. Onlar sadece hoş ve melodik sondaj vardır. İtalyan, Yunan, Fransız: çeşitli kaynaklardan üç üst dünyanın en güzel dilleri göre. Ayrıca bazen kendi numarası ve Ukrainian arasındadır. Değil çok gerisinde ve Rus iken dünyanın en güzel dillerinden ilk beşte. On İngilizce, İbranice, İspanyolca, Yunanca ve hatta Alman doldurun!

mektup

Bunu ses ek olarak, kelime kağıt transfer edilebilir. Bu nedenle, bilim adamları da onların dil yazma dünyaya göre sıralanır. İşte vyshepredstavlennogo farklı bir listedir. Bu kategoride dünyanın en güzel dili nedir? şampiyonluk Arapça komut dosyası alır. Bu onların harf her zaman dikkat çekiyor, çünkü büyüleyici, şaşırtıcı değildir. onun karakterlerle, Çin dili izledi kimse şüphe. Yine Fransız ilk üç finalisti kapatır. ilk on kazananları, Korece İspanyolca İbranice, Yunanca, İtalyanca, Japonca, Rusça kapalıdır. ilk on içinde yer ama böyle Gürcistan, Hindistan, Almanya gibi ülkelerde onayları mektupları bir sürü almadı rağmen. Sanskritçe olmadan nerede olduğunu, kendisinin de bu derecelendirme lider konuma sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.