Hizmetler

Şirket gönderme postalar SHIPITO - değerlendirmeleri ve kayıt talimatlarını

Giderek daha fazla Rus vatandaşı herhangi ürünlerde almadan, önemli ölçüde satış sırasında ve nedeniyle fiyat farkı hem kaydedebilirsiniz çünkü, anlaşılabilir, yabancı mağazalara tercih vermek. Kullanıcıya gölgeleyen tek şey - doğrudan sipariş vermek yetersizlik, fakat sorun tamamen çözüldü.

Amerikan şirketi Shipito Kaliforniya'da ve posta yönlendirme için hizmet sunanlar arasında en büyüklerinden biri olarak bilinir. dükkanların çoğu orada uluslararası deniz taşımacılığında çünkü İş fikri, mantıksal daha ABD'de böyle bir örgüt kurulması ve tek yolu satın almaya - benzer işletmelere sağlanan ABD'de adresini girin.

Diğerleri Shipito üzerinden alışveriş yapmaya cesaret edemedi ise çoğu uzun, şirketin hizmetlerini kullanmış, yorum bazen çok olumsuz çağrışım var. Ve sadece iyi olarak konuşmak en az bir şirket bulmak gerçekçi? Büyük olasılıkla, prosedürü anlamak için bir bilinçaltı isteksizliği bilinmeyen korkusu oluşturur.

Shipito aracılığıyla Alış - Göründüğü gibi

Genel olarak iki ana alan vardır aktivitenin :

  • olursa olsun yaşadıkları hangi ülkeden, siparişler ABD mağazalarından sevk edildiği adresi vererek ve bunları müşterilerine nakliye;
  • Müşterinin isteği üzerine bir satın alma ibaret ve onun emri teslim aracılık hizmetleri.

İlk durumda, istemci ikinci müşterileri adına mal sipariş eklenir, ancak adres ve nakliye maliyetleri sağlamak için hizmet için öder.

Her durumda, sitede kayıt gerekir başlamak için. farklı ülkelerden kullanıcıların rahatlığı için, Rusça dahil olmak üzere birçok arayüz dilleri, birini seçebilir. Kayıt istemci sırasında mağazalarda sipariş sırasında belirtilmelidir gerekecektir ABD'de adres bilgilerini alır.

maliyeti son kullanıcı doğrudan posta şirkete itiraz durumunda daha yüksek olmayacak şekilde teslim katılan Birçok şirket, Shipito hacim indirimler sağlamaktadır.

Shipito - Kayıt talimat

kaydolmadan önce, sırasını belirlemek için gerekli olan ne sıklıkta Shipito hizmetlerine gerekli olacaktır. Bu konudaki Yorumlar o zaman aylık veya yıllık hizmet için bir abonelik satın aldı, alışveriş çok düşkün, bir defalık gönderi ödeyerek, o kadar çok değişir. alınması ve koli göndermek için hizmetler şu sırayla ödenebilir:

  • tek seferlik bir hizmet;
  • Bir ay boyunca Abonelik;
  • bir yıl boyunca Abonelik.

defalarca alım yapmayı planlayan olanlar için, bir zaman belirtilen miktar tarafından sağlanan sanal bir adres alış durumunda, bir abonelik dikkate almak mantıklı ve ona gelen her parsel ücreti tek servis durumunda önemli ölçüde daha düşüktür. Servis bu tür avantajı belirgin nakliye toplam maliyetini düşürebilir içine birden koli pekiştirmek hizmetlerini elde etmek yeteneğidir. Optimal tarife seçimi tescil ilk adım olacaktır.

Bir hesap yapmak amacıyla, en fazla on dakika sürer. Kullanıcının girdiği hangi ikinci alan, - kişisel verilerin müşteriye (isim, ülke, e-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi). Ekleme veri bilgisi gerçekleştirilmektedir Latince harflerle. Daha sonra, o tarife seçimi ve girilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek gerekli olacaktır.

Üçüncüsü, gerekli eylem - bir göstergesi ödeme yöntemi (kredi kartı, havale veya PayPal) ve onun veri (kartın durumunda benzeri sayısını, son kullanma tarihi, güvenlik kodu ve girmelisiniz). Bundan sonra, seçilen tarife ödemek için gerekli olacak ve hemen ödeme hesabı alındığı hizmetlerini kullanmak için sonra aktif olacaktır.

Shipito - geri bildirim

Daha önce farklı şirketler hakkında konuşurken, söz. Birisi birkaç hizmetlerinin kullanımının yaş ve hizmet kalitesi (soru ve uyuşmazlıkların çözümlerine cevap almak için önerme, hızlı hazırlanması ve sevk hızı ile tüm eylemler hakkında bilgi) hem çok memnun olduğunu. Shipito karşı nötr ve negatif açıklamalar yapılacaktır. Bunun bir daha sebebiyle çalışanları daha vicdansız rakiplerin iş gibi koli çalıntı olduğu gerçeği bir şirket ile ilişkili olmayacak demek kullanıcılardan geri bildirim.

ABD mağazalardan eşyanın elde edilmesi için tek yol, benzer bir hizmet sunan firmalardan ve ShopFan VIAddress - Biz hizmet Shipito diyemem. Her durumda, yurt dışında ya da değil alışveriş yanı şirketler arasında olduğu gibi alışveriş sırasında yönlendirme ve hizmet sağlayan arasında bir seçim var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.