HobiDikiş

Yöntemler tekerlekler halinde belirlenen döngüler - üç artı bir

o bir battaniye veya çorap olsun, herhangi bir ürünü örme başlamak için, ilk önemli serisi oluşturulması zorunludur. Bu, farklı yöntemlerle yapılabilir. Ve bu örgü iğne döngüler bir dizi bu makalenin konusu olacağı anlamına gelir.

Temelde, bir klasik

Bu yöntem geliştirmede değil, aynı zamanda daha fazla uygulamada sadece, çok basittir. o iplik, iki şişle ve sol elinin baş ve işaret parmağı gerekli İçin.

aşağıdaki gibi aynı süreç. iplik küçük bir segmentten Sarma iplik, bu hurma ortasına yerleştirilir. o başparmak ve işaret parmağı arasında elden geldi, böylece hangi sonra Hank germe iplik başparmak dolanacak. Daha sonra, iplik üzerinde çekilir parmağı avuç bulunan segmentine ve çıkış. ilmeklerin kümesi için başlangıç pozisyonu hazırdır.

sıkıca iç tarafının birbirlerine konuşmacı için bastırdı sağ elini alarak başparmağın döngü içine verilmekte ve daha sonra işaret parmağı çıkışında ve arka geniş halkanın içinden bir döngü içine bakılır. Formu bir döngü isimli basit yeterli: Bu kollu hafifçe çekme üzerinde ve iplik, sürgülü, kendini yok. döngüler gerekli sayıda toplamak için, prosedür gerekli olduğu sürece tekrar edilmelidir.

Arama Yöntemleri döngüler üzerinde konuşmacı 2 are çok popüler, çünkü en uç arasında süreç içinde oluşumu bir iğne isimli kaldırılan ve kalan yaratan bir hava döngü, hazır provyazke.

Klasik çift ilk çevrim

Konuşmacı üzerinde döngü set yöntem çok fazla birbirinden farklı olduğunu belirtmek gerekir. Bir örnek budur.

Başlangıç konumu - parmağı ve bir ilmek atmak için başparmak sol elinin. sağ elinde sıkıştırılır Sonraki iğneler parmaklarınız arasında gerilmiş bir iplik kanca ve döngü, şekillendirme, başparmak olan bir kişiyi çekmeye hangi sürücü ve alt konuşmacı. Dahası, işaret parmağı ile sonuçlanan döngüye dışarıdan girilmelidir ve elde edilen iki döngüler, kendinize doğru çekin sıkın. Daha seti klasik süreçte aynıdır.

İtalya'nın miras

Yöntemler manifoldu iğneler belirlenen döngüler ve onlar örme çeşitli öğeleri için kullanılır. İtalyan yöntemi zamkı 2 2 oluşumu için uygundur.

Basit bir klasik döngü alma ile başlar. Ve ardından hemen bir çift büyümeye başlar. Yani, için ön çifti gereken take bir iplik konuşmacı uzanan başparmak ve sonra - altında iplik o gider için işaret parmağı ve sıkın hareket "için kendimi." Konuşmacı rakamından sadece iki döngüler. başparmak yönelik iplik altında - Sonraki (backstitches oluşturmak üzere) ilk konuşmacı sonra işaret parmağı gider iplik altına ve edilmektedir. Yine, iki sağlam menteşe hareketi oluşur.

hava ingilizce

Yöntemler ülkeye göre farklılık seti konuşmacı üzerinde döngüler. Ve İngiliz dikişçi Ancak önemli olarak kabul edilemez basit bir yöntem teklif etti. Bu şişle döngüler tarafından zaten taahhüt eklemek istiyor.

Yani, içinde yer nerede istediği şekilde ekleme birkaç dikiş üzerinde iğne basit dairesel hareket empoze gerekli numarası Tomarlar hangi sonradan provyazyvayut. Bu is dikkati çekiyor bu durum döngü isimli katma etmek eser sadece bir kollu, hangi is içinde senin sağ (iş).

Yani örgü başyapıtı oluşturulması sırasında bir başlangıç seti oluşumunu uygulamak için ne kadar kolay.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.