HobiFotoğraflar

Fotoğrafçı Gandalf kostüm Yeni Zelanda'ya gitti ve onun resimler güzel!

Yeni Zelanda hep John. R. R. Tolkina tarafından romanından Orta Dünya'da ilişkilendirilmiştir "Yüzüklerin Efendisi". Sonuçta, ünlü üçlemesini orada çekildi. onun muhteşem manzarası ile ünlü ülke genelinde altı aylık yolculuğun gitmek, Hindistan Akhil Suhas genç fotoğrafçı bu gerçeği göz ardı ve adı "Gandalf-rehber" verildi gerçekten sıradışı fotoğraf projesini oluşturdu değil.

Yeni Zelanda'da en iyi rehber

Suhas aslen çarpıcı çekimler için Yeni Zelanda ziyaret fotoğrafçıların çok sayıda onu tahsis olurdu benzersiz bir şey yapmak istedik.

Onun tüm fotoğrafları ben onları özel bir topluluk haline getiren genel detay katılmak zorunda kaldı.

beşinci kez "Yüzüklerin Efendisi" dönülmüş bir gencin aziz fikirlerin arayışında ayrılmadan önce. Sonuçta o Yeni Zelanda muhteşem manzaralar ama onların arka planda üçlemenin film adaptasyonunda meydana ayrıca olayları sadece biliniyor biliyordu.

Tolkien destan ve yerel güzellik birleştirilemez Neden, fotoğrafçı düşünce ve merkez karakterlerden birinin çerçevesinde koymaya karar - Gandalf.

Ve gerçekten de, başka kim Yeni Zelanda bir rehber olmasa büyük bir büyücü olabilir? Sonuçta, o 2000 yılı aşkın bir süredir Orta Dünya'da expanses arasında seyahat ve kesinlikle her şeyi biliyorum!

Onunla bir büyücü kostüm alarak, Suhas 15 bin. Km bir yolculuk uzunluğu, uygulamaya fikrini koymak.

İlk başta, o meşhur kahraman görüntüde konuştu ve bir zamanlayıcı ile kendilerini fotoğraf çekmek için çalıştı. Ancak, genç bir adamın kendi kendine portre dönük çalışmaz.

Sonra bir süre yerel halka sunulan becerikli fotoğrafçı Gandalf olarak reenkarne ve projeye katılmak edilebilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, hiç kimse Tolkien'in sihirbaz görüntü üzerinde denemek reddetti, bu yüzden "Orta Dünya'da" seyahat Suhas, içeriğinde yer alan eşsiz bir fotoğraf projesi oluşturmak başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.