FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Fort Belogorsk Yeşil. Puşkin'in "Kaptanın Daughter" romanından üzerine bir deneme

Büyük Aleksandrom Sergeevichem Pushkinym tarafından yazılan "Kaptanın Daughter" ürünü, herkesin lise mezunu kim bilir. her zaman vizyoner yazar tarafından körüklendi hikayenin tarihsel arka planı, okuyucuların ilgisini çekti.

Biz Fort Belogorsk içinde Yeşil sağladığını size. Oluşturma ve makalesinde onun planı -Tam sürümü.

ilginç hikayesi

Puşkin'in "The Captain Kızı" herhangi sıradan metin gibi hatta okul çocuklarına okumak kolaydır. Dil çalışmaları çok basit, ama aynı zamanda onun mantık ve doğruluk içinde çarpıcı. İçinde Yeşil nasıl yaptığını söylemeden önce Fort Belogorsk, deneme çocukluğu hakkında bilgi içermelidir.

Peter A. fakir bir asilzade ailesinde doğdu. Ailesi Bir sürü çocuk kaybetti, ama Petrushka atlattı ve ebeveynlerin zevk için büyüdü ekledi. Çocukluğumdan beri babam askeri bir adam haline karar verdi. Bu amaçla, oğlan evde eğitim verildi. Orada bir Fransız onu öğretmek denilen bile oldu, ama o kötü bir sorumlulukları ile baş oldu. Sonra çocuk sadık kulu Savelich atandı.

Peter büyüdüğünde, babası ona değil prestijli askeri alay ve o kalede yaşayan ve vatana hizmet etmek olduğunu Orenburg, şehrine verdi.

Hedefinize alınıyor, oğlan ona yol bulmak yardım etmiş bir adam tarafından kurtarıldı. Ona pahalı bir tavşan ceket verdi. Daha sonra, onun hayatında önemli bir rol oynayacaktır.

beklenmedik dönüş

O Fort Belogorsk Yeşil yer bulduğumuz zaman onun sürpriz düşünün! yazma Ben ilk hizmet yeri görünce nasıl Peter A. üzerinde bir paragrafı içerecek bir planda. Bu bir askeri tesis gibi değil değil, küçük bir köy oldu. Bunun yerine silah tek bir silah vardı. Ama çöp her türlü ile doluydu. Kalede kimse bütün sessiz ve ölçülü bir hayat yaşadı, savaşa hazırlanıyor değildir.

Tabii, Yeşil üzüldüm. Sonuçta, onun hizmetini temsil etmez. Tüm askeri güçler engelli savaşçı oluşuyordu. Ama zamanla Fort Belogorsk içinde Yeşil alışık. yazma Kaptan Mironov ailesinin onun yakınlaşma açıklamasını içermelidir. İnsanlar oğlu gibi davrandım. Buna ek olarak, onların kızı ile bir araya geldi ve ona aşık olur.

Ancak, genç adam arkadaş olmak istedim. düelloya için kaleye sürüldü memuru, - O Shvabrin ile iletişim başlar. İlk Peter Alexei Ivanovich sevdim. O zeki, iyi, kaynak olarak iyi okuyun. Kaptan Mironov kızıyla Shvabrin ilişkisini - Peter hoşlanmadığı tek şey. Onu aptal hissediyorum de o gülüyor. Grinyov daha sonra bu rastlantı olduğunu öğrenir: memur kez Masha wooed aslında, ama reddedildi.

Peter sevgili adanmış şiirler yazdı, ama Shvabrin yoldaş alay etti. Her ikisi de düello biten yaralanma Pyotr Andreyeviç gidin.

Nasıl bitti

küçülen, Yeşil kalesinde sakin bir hayat yaşamaya devam etti. Aniden şu sahtekarı Pugachev birçok kale harap ve Belogorsk izne gider rehberlik edecek. Hepsi tamamen karanlık içinde. Çabuk uyarı tüm sakinler koymak tabancadan enkaz, temizlemek zorunda kaldı. Önemli rol Fort Belogorsk içinde Green alır. yazma önümüzdeki Pugacheva sırasında genç erkeklerin iyi davranışı hakkında bilgi içerecektir planda. Bütün aile Mironov yürüttü. Düzmece meydanda asarak, kâfirlere ilgilenir. dönüş gelir ve Peter Yemelyan elini öpmek, ama kesin bir dille İmparatoriçe sadık kalmak, reddetti. Onun kaydeder Savelich ölümüyle Son saniyede. O sahtekâr öğrendim: o oldu onun tavşan ceket Grinyov ihsan! Onu tanıyan tipini vermemek, Pugachev rahmet Peter Andreyeviç vardır.

Şimdi artık kale tarafından yönetiliyor Shvabrin yandan, onun sevdiği kurtarmak zorundayız. O esir ve onunla evlenmek zorlayarak Masha tutar. "Fort Belogorsk içinde Green" teması üzerine bir deneme mutlaka Shvabrin Pugaçev maruz kalma süresini kapsamaktadır. Yanlış Kişi ve Yeşil sürpriz Alexei Ivanovich tarafından alınan kale, gel.

Yemelyan severler affedildi ve vahşi serbest.

Plan "hayat Grinyova içinde Belogorsk kale" işleri

  1. Çocukluk Peter Andreyeviç.
  2. Gelecekteki askerin ailesi.
  3. Kalenin bir seyahat.
  4. İlk hayal kırıklığı.
  5. Mironov ile Dostluk.
  6. Düellosu.
  7. impostor gelişi.
  8. Pardon Pugachev.
  9. Kurtuluş Masha.
  10. ücretsiz Aziz.

Çok Fort Belogorsk genç Yeşil büyümüş. yazma bu önemli noktayı iletmek gerekir.

Kısa bir süre içinde genç adam birçok zorluk yaşadı, ancak güvenle onu ve Masha için bitmişti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.