Rus iş günü: dün, bugün ve yarın

Ekim 2007'de, Rusya Federasyonu Başkanı bir başka profesyonel bir tatil kurulmasıyla ilgili 1381 sayılı kararnameyi imzaladı. Rusya'da o zaman Rus iş 26 Mayıs bayramını kutladılar beri. tamamen doğru olması için, Rus iş günü çünkü SSCB'de yasal statü kazanmış 1986 yılında bu gün 19 Kasım dan kutlama yaparız.

Rusya'da Tarihsel girişimciler - bilimsel yönetim ve iyi bir teorik temel aşina eğitimli ve yetkili insanların bir tabaka. Rusya'da iş oluşumu - Uzun ve tartışmalı bir. Onun vakıf parasal ilişkiler ve ticaretin ortaya çıkması ile 9. yüzyılda atılmıştır. 10. yüzyılda Rus tüccarlar Hazar sermaye kürk getirilen ve uzun mesafeler onlar için bir engel değildir.

15. yüzyılda satıcıların sayısı artar ve aktif güç sübvanse etmeye başlarlar. Bazı insanlar tercüman ve danışman olarak büyükelçiler eşlik ticaret.

16. yüzyıl - dış ticaret ilişkilerinin geliştirilmesi ve zengin Kırım ticaret yolunun oluşumu. Tüm ticari Moskova kısmında oluşur. tüccarlar ile ilgili olarak Politikalar Ivana Groznogo ikisidir: bir yandan, diğer yandan onların parçalarının bazılarına karşı bir terör olduğunu, kendisine sadık olan ve maddi destek sağladı, kim kendilerini tüccar yakındır. Orada durumlar yenilgi tüccar ve caydırıcılık için zengin tabaka Novgorod ve hazine doldurmak.

18. yüzyılda için, endüstride sermaye yatırımı ile karakterize Peter I çağı, fabrikaların transferi özel kişilere, dış rekabete karşı koruma için, korunmanın politikasını tutan faizsiz krediler sağlanması. Ancak, ürünlerin kalitesi sıkı düzenlemelere ve kontrol edilir. Bir yandan, tüccarlar diğer taraftan, Politika Petra yapay empoze edildi ve her zaman istenen sonuçları üzme, daha fazla fırsat ve özgürlük var.

1861 yılında kaldırıldı , serfliği emek ve küçük işletmelerin konsolidasyon büyük miktarda salınmasına neden olur. mali ve ekonomik bağımsızlık - NEP yıl endüstrisinde gıda fazlasının vergi iadesi getirilmesi ile karakterizedir güvenir, ana özelliği vardır. Çeşitli güvenir olan fonksiyonlar borç verme, dış ticaret ilişkileri, pazarlama ve lojistik dahil bir sendikaya, bir araya gelebilir. Buna ek olarak, sanayi şirketlerinin bir dizi özel kişilere kiralanmış özel sektör vardır.

Bugün Rus iş günüdür - bu herkes için bir tatil işletme türü: büyük, küçük ve orta, bu girişimciler olduğundan - bu biridir itici güçlerinden ekonominin. Ülkemizde sürekli ekonomik ve politik dönüşümü olduğundan, girişimci çok ülkemizde zor ama onurlu olduğunu olmaktır. Nedeniyle ülkemizde küçük ve orta ölçekli işletme destek yeterli hükümet tedbirleri olması nedeniyle, gelişimi biraz yavaş ve tutarsız. Dedikleri gibi hala orada, Cumhurbaşkanı ve Başbakan, ama heyecanlı ait raporlarda sürekli tema.

Rus mutlaka girişimcilik sergiler, eğitimler ve seminerler, forumlar, istişareler ve yuvarlak masa, insanların aktif iletişim, paylaşım deneyimleri gününde, soru sormak ve cevap almak, daha fazla iş geliştirme için ilginç fikirler bulabilirsiniz.

Yine de, tüm sorunlara rağmen, girişimci sayısını Rusya'da büyüyor ve bu tatilde, Rus işadamının Gün, onlara profesyonel başarı ve "yetenek" kazançlı "iş fikirleri", iyi şanslar ve hükümetin olumlu tutum dilemek istiyorum. Belki sonraki tatil, hediye olarak, vergi numarası ve miktarı önemli ölçüde azalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.