Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında Fransızca Sığır: tarifi

Onun parlak sığır çanak dünya halklarının hemen her ulusal mutfağı mevcuttur, her kendine saygısı olan restoran dana yapılmış gıdalar için çeşitli seçenekler kendi menüsünde bulunur.

Fransızca pişmiş dana - kendini ve sevdiklerini lezzetli önemsiz yemeğin tedavi etmeye karar verirseniz, eşsiz tadı bir tabak pişirmeye çalışın.

Nasıl eti pişirmek fırında

Fırının gitti Sığır, alışılmadık veya eşsiz lezzet haline gelir. Herhangi bir et Kabartma şenlikli tablo sevgili misafirler giderken nedenle temelde, büyük tatillerde pişmiş acele tahammül etmez, zaman önemli miktarda gerektirir. fırın senin mutfak becerileri gerçek bir başyapıt haline de Fransızca olarak sığır için, belirli kurallara uymak zorundadır.

sığır eti bir seçim kaliteli bir parça - ilk en iyi sonuçları elde etmek temel koşuldur. İkincisi - pişirme için uygun, elverişli formun seçimdir. Ve son olarak, üçüncü - sıcaklık ve pişen etin süresi.

Diğer tüm bileşenler arasında tarifi gibi miktarı baharat, tuz, otlar ve diğer takviyeleri - bu is kesinlikle meselesi kişisel tat, ama yine de çok tavsiye edilen takipçisi kurallar tarifi.

Etin doğru parçasının nasıl seçilir

fırında Fransızca Sığır eti sağ parça seçildiğinde sadece lezzetli ve sulu dışarı dönecek. Bu koyu kırmızı renkli, güzel kokuyorsun elastik lifli yapıya sahip olmalıdır. Fransızca Sığır - Tablonun her gün için değil, bir tarifi ve daha iyidir iki yıldan fazla olmayan bir hayvanın karkas gelen kırpma almak. kavurma için en uygun yerlerdir podpoyasnichnaya kas bıçak, kesme ve dinlenme bulunmaktadır. fileto seçilen parça yağ ve plenochek yaşamış içinde mümkün olduğunca az olduğunu unutmayın - bu aşırı enkaz parçasını temizlemek için uzun işten kurtaracak.

kavurma için kullanılacak yemeklerin ne tür

Çoğu ev kadınları çeşitli yemekler pişirmek için çeşitli mutfak eşyaları oldukça etkileyici bir dizi var. İyi propechena olmalıdır tarifi sığır - Fransızca Et. mükemmel sonuçlar elde etmek için, pişirme için doğru formu kullanmalıdır. Bir çok ısı iletkenliği kayda değer bir demir kalın duvarlı, yüksek kenarlı tepsiler olacaktır.

Zaman ve pişirme sıcaklığı,

Öncelikle elde etmek istediğiniz sonucu karar vermek gerekir. Sığır Fransız fırın kabuk gevrek peynir usanmış ve kısa bir süre için, daha doğrusu yüksek sıcaklık, yaklaşık 220-250 ° C'de bu nedenle daha iyi pişir ifade eder. Bu yemek için bazı tarifler birkaç dakika pişmiş yemekler kadar peynir üst tabakasını doldurmak için tavsiye edilir. Bu durumda, kavurma sıcaklığı 150 ° C'ye kadar düşürülmelidir ve peynir ilave edildikten sonra 220 ° C ısı artırmak

kavurma için et nasıl hazırlanır

et pişirmek başlamadan önce, pamuklu havlu ile soğuk su ve kuru yıkayın, fazla filmin temizlenmelidir. sığır "kuru" olarak kabul edildiğinden, yani yağsız et, sonra bir yumuşak vermek ve tecrübeli aşçılar tarafından kullanılan bazı hileler yardım etmek pişirme sırasında kurumasına engel. Örneğin, pastırma küçük parçalar ile etin pastırma veya domuz yağı dilim ince şeritler halinde sığır sarabilirsiniz. Fransızca Et - tarifi dana bu basit ipuçlarını düşecek, böylece "kuru" olmamalı sadece aynı olduğunu daha yararlı olamazdı.

Fransızca pişirme sığır Genel ilkeler

o kadar Fransızca bu domuz hazırlama metoduna ama sığır üzerinde bu oldu Bir kez - tarifi iştah açıcı az olmayacak, çanak şenlikli bir yemek dekore edebilirsiniz ve hiç şüphesiz en zorlu tüketiciler tarafından zevk olacaktır.

Yani, Fransız sığır tarifi. bitmiş yemeğin Fotoğraf ve adım Tarife göre hazırlanan adım deneyimsiz hostesler yardımcı olacaktır. Hiçbir şey bu konuda karmaşık.

Ve hepsi deneyimli ev kadını bilen sığır pişirmeyi Fransızca. herkes için ipuçları kullanışlı olacaktır.

Yapılacak ilk şey - et uygun bir parçasını hazırlanmasıdır. Yukarıda daha önce belirtildiği gibi, bu için, bir havlu veya peçeteler gibi soğuk su, pat kuru ile iyice yıkayın, fazla yağ ve damarların temizlenmelidir. Bu işlemlerden sonra, dolgu ince tabakalar halinde kesilir. Her parça isimli kuyuya püskürtmek, tuz, serpin ile baharatlar, koymak üzerine yağlanmış fırın tepsisi az miktarda yağ.

Soğan, domates, patates dilimler halinde kesin. Et tüm yayılmış katmanları: soğan halkaları - mayonez - domates - mayonez - patates - mayonez (biraz tuz ve biber ekleyin biraz unutmayın). domates ve patates arasında bir kaba rende rendelenmiş peynir konabilir. Bu kurutma malzemeyi önlemek için yapılır - dikkatlice tavada bir bardak su dökün.

Pişirme iyi olarak ısıtılmış gönderilir - 190-200 ° C arasında - fırın bir saat karıştırıldı. Bu süre sonunda, bir şekilde kaba peynir rendelenmiş sebze, et kapak fırından çıkarılması gerekir, 220 ° C'ye kadar sıcaklığa yükseltmek ve berrak kahverengi oluncaya kadar pişir.

Hakkında nasıl düzgün yem sığır pişmiş Fransız, bu irade be tartışılan aşağıda.

Reçete 'Sığır Fransız ile mantar "

Eğer et olmak için Fransız bile daha lezzetli, en kazançlı seçeneğin temel tarifi mantar eklenecektir. Bu mantar, istiridye mantar, ve hatta taze mantar olabilir. onların tam lezzet ve et aroması verdikleri Yani, mevcut tüm katmanları üst üste yayılır edilmemelidir. Sığır kesim üzerinde doğrudan mantar koymak için daha iyidir.

Yani, için sığır pişirme mantarlı Fransızca gerekir:

- sığır;

- ekşi krema;

- patates;

- Peynir çeşitleri;

- soğan;

- mantar;

- mayonez;

- taze sarımsak;

- yumuşak peynir ;

- sığır eti için baharat.

Bu yemek tarifindeki malzemeler kesin miktarı, biz, deney belirtmek zevkinize ve arzularına kaptırmak kullanılmasına karar verilmiştir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, sığır eti bir bölüm de, kuru, tüm gereksiz açık yıkamak gerekir. Bu kalın değil katmanlara eti iyice kesip kapalı yendi. Bu arada, et bir filme dönüştü iyidir yendi - bu küçük hurda ve et suyundan mutfağının müteakip aklama kurtarır.

mayonez küçük bir miktarı ile baharat, tuz ve yağ ile her parça serpin.

Mantar de üst kapak plenochku kaldırmak için mantar, yıkanır. onlar küçük ise ince dilimler halinde kesin, bunları bütün bırakabilir. Yumuşak kadar biraz soğan ile mantar sote.

Sarımsak hovarda geçirilir veya ince doğranmış edilir. ince halkalar halinde soğanı doğrayın. Küçük bir ikinci biraz daha - Peynir büyük hücreler ile ızgara ve iki parçaya bölünmüştür.
Ayrı bir kapta ekşi krema, için sığır baharat, rendelenmiş peynir, sarımsak, ince doğranmış otlar, tuz küçük bir kısmını birleştirir.

ekşi krema karışımı bir kap içerisine koyulur krem peynir ile karıştırıldı Soğutulmuş mantar,. İyice karıştırın.

Biz Fransız aromalı sığır katmanları yığını başlar.

Et, soğan, kremalı mantar kütlesinin, tepsiye yayıldı tabakalarında. Bütün bu ihtişam üzerine rendelenmiş peynir ile doldurulur.

Önceden ısıtılmış 220 ° C fırında yaklaşık 40 dakika Fırında et.

pişmiş sığır nasıl uygulanır

Yani pişirme işlemi geldi son verilmesi, bu is zamanlı veya kaldırabilir formu dan fırın. Kez yapmanız gerekmez. , Soba kapatın hafifçe kapıyı açıp
beş dakika yeter, çanak biraz ara ver. Ardından fırının şekli kaldırmak ve on beş dakika boyunca "olgunlaştırmak" folyo sarma bırakın.

plaka önceden ısıtılmış fırında Fransızca Pişmiş dana bölümlerinde sağlanır. dekorasyon olarak, taze sebze, yarıya kiraz domates, yeşillik, zeytin ve diğer uygun ürünler kullanabilirsiniz.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.