HobiDikiş

Noel ve yeni yıl için elma dışarı elleriyle El Sanatları

Yakında tatil ve şimdi üzerinde düşünmek festival menü Noel ağacı ve oda ve masa dekor için süslemeler hazırlayan, hediyeler. Noel ve Yeni Yıl - özel bir tatil, bir çok "ev, rahat ve güzel kokulu." Yani istediğiniz masa süslemeleri ve oda nasılsa özeldir. Bu güzel kokulu ve renkli Noel kırmızı örneğin, elma, için, bu amaç için daha uygun olamazdı. elma dışarı elleriyle El Sanatları yapmak zor. dekorasyon ve oda Basit ve özgün masa dekorasyonu için fikirler ve Noel ağaçları yeter.

elmalardan El Sanatları Noel ağacı süslemek için. Rusya Noel ağacında ezelden itibaren farklı tatlılar süslemeleri götürüldü. Taze ve şekerlenmiş - Bu amaçla çikolata ve tatlılar, çeşitli pastalar, fındık ve meyve için. Ağaç çocuklar onun kalın dallarda bulmak kolay olduğunu, sadece güzelliği değil, aynı zamanda tatlı bir sürpriz değildi memnun. en bu geleneği yeniden canlandırmak ve ellerinde dışarı elma ile el sanatları yapacak Noel ağacı süslemek için izin verin. Yılbaşı maskesi bir elma birlikte. Bir elmanın büyüklüğüne renkli kağıttan Bunu yapmak için gözler için yarıkları olan dar bir maske kesip. renkli pullu onu süsleyin. Başka bir kağıt yaprağı sapma koni itibaren (tatlılar için olağan torba gibi). uzun ve dar olmalıdır Form. etrafında koni yapıştırılmış. Küçük bir kesi yapmak için bir makas dibinde geniş tarafında, biz onları eğmek hazırlanan maskeye burunda tutkal ve yapıştırıcı sürün. Sonuç Pinokyo gibi uzun burunlu bir maske idi. Her iki tarafta askıları takmak ve bir elma koymak. elma sopa için daha sonra Noel ağacı üzerine asmak için bir döngü kravat.

tatil dekor için elma dışarı elleriyle El. Noel simgelerinden biri bir kapı veya duvara asılı bir festival çelengi olduğunu. Parlak kırmızı elma - üretimi için mükemmel bir malzeme. Biz elma, köknar koniler, fındık, plastik veya kontrplak, bir yapıştırıcıdan yapılan yuvarlak taban, aynı küçük bir miktar gerekmektedir. büyük merkezinde yapıştırıcı bazında köknar koni, daha sonra elma ve fındık tüm yüzey sıralarının daire doldurun. ladin konilerinin son satır büyük yaprakları şeklinde taban kenarına yerleştirilmiştir. ters taraf zımba günü, kırmızı saten bandı sıkın o güzel ayakkabısını bağlarken ve kapıya veya duvara çelenk asın. elma dışarı elleriyle El tablonun güzel ve özgün dekorasyon bulunmaktadır. Lezzetli ve güzel - Biz elma ve köknar şube parlak kırmızı bir piramit yapmak. Bir tabağı alın ona elma bir piramit koyun ve böylece ağır bir meyve birbirine kürdan ile yayılmış yoktur. elma arasındaki aralıklar ladin küçük dal yerleştirin içinde Sonra, reçineli koku odayı doldurun. Düşük masaya elma (fotoğrafın) yapılmış Bu makaleler geniş seti ve komidin mı, bir Noel ağacı ile değiştirilir.

Büyük elma - Yeni Yıl mum için mükemmel bir üs. Bunların her birinin merkezinde keskin bir bıçak yuvası mum yapacağız. mum elma küspesi olarak girintili olan zaman dikkat çekici ve yüzey görülür ışık Özellikle.

elma dışarı elleriyle El Sanatları için mükemmeldir , yeni yıl süslemeleri üretim çocukları ve diğer aile üyeleri çekebilecek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.