BilgisayarlarEkipman

GeForce 8600 GT: özellikleri ve açıklama

Ekran kartı GeForce 8600 GT - Bilgisayar bileşenlerinin Nvidia en büyük üreticisi buluşudur. Tarihsel olarak, hayatı boyunca firma sadece bir rakip olduğunu - (kimin daha önce ATI tarafından yayımlanan video) AMD.

Bu yazıda testler ve oyunlarda rekabet ve performansı ile karşılaştırıldığında, performans açısından bu ekran kartı bakacağız.

Geçmiş Video

2007 yılında Nvidia'nın grafik kartlarının bir dizi vardı - GeForce 8600 GT, GTS, GTX - Böyle modifikasyonlar bu ekran kartı olduğunu.

GeForce 8800 AMD ile rekabet ortamında Nvidia neredeyse her ay yeni grafik kartları serbest bırakır anda - ekran kartı bir bütçe seçeneği ve kült kartının bir işaretidir.

2007 yılında, sadece DiretX10 destekleyen ilk grafik kartı görünmeye başladı. Şirket bu durumdan yararlanmak ve bu yazılım desteği ile ilk bütçe grafik kartı tahliyesine karar verdi. Ve onlar oldukça iyi çıktı. tahta en güçlü ve 8800 üretken yetmeyeceğini olanlar için oluşturulur, ancak çok az para için bilgisayarınızda DirectX 10 ara ile grafiklerin tüm güzelliklerini görmek istedi. Ancak, düşük değer böyle yüksek satış elde değil. Yani görüntü yongası ne yakalanır? performansını incelemek devam edin.

GeForce 8600 GT: Özellikler

8600 tüm serilerinin 540 MHz zamanlanmaktadır G84 grafik işlemci, dayanmaktadır. Ekran kartı iki ile satılan : hafıza boyutları 256 MB ve 512 MB. Her iki sürüm DDR3 teknolojisine dayanmaktadır. masası x 1600 piksel 2560 maksimum çözünürlük 1400 MHz'lik bir frekansta çalışır. Nvidia'nın üst uç grafik kartları gibi, bir seferde üç kartların SLI modunda yukarı destekler.

Demir PCI Express x16 yuvası ihtiyacı vardır ve tahta bilgisayarda RAM en az 512 MB bağlayın. Ayrıca kullanıcı tarafından sunulan tüm imkânların kullanılması için Windows Vista işletim sistemini yüklemek için emin olmalıdır. DirectX10 desteği sadece Microsoft'un yeni işletim sisteminde Bunun nedeni yapıldı. "Vista" sevmiyorum edenler, güvenli XP ve fırsatlar sadece DirectX9 üzerinde kalabilirler. Gerekli güç kaynağı - değil daha zayıf 350'den watt. arayüzleri ve bağlayıcıları 8600 GT televizyon (TV) için iki DVI soket ve çıkışı sunuyor GeFore.

paket ekran kartının standart sürümünü içerir: kart kendisi DVI-VGA, dokümantasyon, sürücüler, kılavuzlar, ve diğer ek yazılımlar, garanti CD-ROM'u adaptörler. Mümkün, herhangi bir sorun olmadan elde zayıf ya da orta ölçekli hatta sahipleri için yapılan 130 160 dolara kartın zamanında, bilgisayarların yapılandırmaları.

grafik kartına Haricen benzer güçlü ve üretken değildir. bütçe modellerinin etkisi etrafında - Genellikle bir soğutucu şeklinde küçük bir soğutma sistemine ödemek. testlerin sonuçlarını grafik kartı düşünün.

Deneyler

GeForce 8600 GT halen çağdaş sistemlerde test etmek mantıklı ve bilgisayar oyunları etmez. Bu nedenle, 2007 yılında test programlarını ve oyunlar (video kartının yılı) alır.

Test aşağıdaki standında yürütülmüştür: Core 2 Duo 3 GHz, 2 RAM GB ve Windows Vista 320 GB sabit disk üzerinde. 3D Mark 2006 gösteriyor ki 512 MB ve performans açısından 256 MB VRAM neredeyse ayırt edilemez olan sürümü.

Bioshock ve Honor Airborne Medal: Şimdi test için alınmıştır iki oyunlara açın. Her iki proje sadece 2007 yılında geldi. GeForce 8600 GT sadece orta ayarlarda emin hissediyor. yüksek ve ultra FPS 'de hemen hemen yürütülemediğine saniyede 20 kare, kadar düşebilir. Bu iki oyun çok iyi optimize dikkati çekiyor. Bu kart daha az stabil oyunlarda kendisini çok daha kötü tezahür anlamına gelir. bütçe sınıfı - Tek kelimeyle.

sonuç

Tabii ki, 2007 yılında bu ekran kartını almak, tüm bu sadece destek DirectX10 bir kopyasıdır farkında idi. demir tam olarak yararlanabilmek için 8800 bir dizi elde etmek için gerekliydi. Ancak, modern Oyunları kadar önemli değildi olanlar, bu kart bir zamanda gerçekleşti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.