ÇirkinlikTamirat

Ne bir Baget ve bu tavanlarda nasıl kullanıldığını

farkında olmadan "Bağlanma" işareti bazı zarif, şık ise buluşuyor. Ne bir Baget ve ne için kullanılır nedir? En basit açıklama - bir görüntü çevresinde bir çerçeve, bu tür bir resim ya da bir yığın nakış. Fakat ek olarak, aynı zamanda tavan kalıplarını için kullanılır. Bu durumda, bir montaj çerçevesi asma tavan sabit yapı, anlaşılması.

Türleri baget tavan

Sihirbazlar memnuniyetle ne baget hakkında söyleyecektir. Sonuçta bu tasarım onarım alanında gerçek bir keşif haline gelmiştir. Bir duvar arasındaki mesafe ve maskeleme yarık Baget kapatır. Çerçeveler alüminyum veya PVC yapılabilir. Fakat gerçekte, ve başka bir durumda, yüksek mukavemet ve hafiflik ile karakterize edilecektir. Germe tavanlar için baget tersine, tasarım odanın etrafında onu görmek mümkün olabilir, görünmez olabilir ya edilebilir. gerilim tavan için Görünmez baget yüzeyinin pürüzlü gizlenebilir ve ondan size karmaşık tasarımlar oluşturabilirsiniz - vb kemerler, dalgalar, kubbeleri, ...

baget avantajları

Yani, bir baget öğrendik. Eğer bir ev sahibinin tavan için bir Baget kullanmaya karar Ve eğer, onu başının üstünde tavan düzeltme hakkında düşünmek gerekir. Genellikle çubuk silah veya tornavida ile duvara sabitlenmiş. Kurulum yumruk toz torbası ya da elektrikli süpürge ile donatılmış olmalıdır sırasında - bu yüzden onarım sonrası temizlik çok daha az sıkıcı olacaktır. yüklediğinizde dikkat değer en önemli şey, - Odada tavan düşük seviyesine tanımı: o hizalamak ve yüzeyin geri kalanı gerekir için. inşaatçılar ekibi cephanelik var çünkü böyle bir görev ile özel ekipmanlar olmadan, işlemek zor olurdu lazer şerit metre, telemetre ve diğer araçlar. PVC kolayca havaya zararlı maddeler etmez, aynı zamanda aşırı sıcaklık uğrar, fakat, yangına dayanıklı baskılar. Baget tavan görünümlerini korumak uzun süre güneşte solmaz, çökmeye yoktur.

Proses sabitleme Baget

Şimdi ne zaman bir Baget ve hangi avantajları olduğunu anlamak asma tavanlar yükleyerek. Tasarım sabittir gibi? Montaj duvarına tesviye sabitlenmesi ile başlar; yatay çizgi, çevre kapsayan lazer tarafından çizilen böylece işaretlenmelidir. Sabit bir tornavida Baget bir duvar ve bir baget delinmiş delik ve vidaları yumruk at. tespit işlemi, 10-15 cm tekrarlanır ve en fazla 3 cm sapma olmalıdır açısı. Tipik olarak, kayış Baget uzunluğu 2,5 m ve sadece köşelerde sabitleyin. yerleştirme konumu maskeleme bandı işlenecek. Yükleme tamamlandıktan sonra, tasarım gücü için test edilebilir - bunun için bir parmak bir kuvvetle bir Baget kanca gerekir.

çubuğundaki bir noktalı çizgi ile uygulanır ve daha sonra sıkı bir şekilde duvara basın montaj yapıştırıcı kullanılarak - bir Baget montaj başka bir yöntem yoktur. Kusur yerleri yardımıyla mükemmele getirilebilir macun bitirme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.