GüzellikBakım ürünleri

Akne için bir çare olarak yüz Katran sabunu

ninemin gün içinde sabun katran yüz için çok popüler oldu. Bugün bir kez daha, hem de saç dökülmesi ve kepek tedavisinde yüz ve vücut cilt geliştirmek için topikal ajan haline gelmektedir. Ne onun gizli idi ve nasıl düzgün kullanmak için? Bu makalede tartışılmıştır.

Güzellik bunun doğal dengesini bozar kurutulması için, sabun ile yüz yıkamak için önerilir. Hala Yüz için sabun almaya karar verirseniz, o zaman katran üzerinde dikkat. Bu antiseptik olan, en az% 10 kayın ağacı (ya da kozalaklılar) katran içeren bir gerçektir. Bu madde vardır anti-enflamatuar ve dezenfektan özellikleri, geri ve cildi yenilemek yardımcı olur. Ve her zamanki sabun ile birlikte, o deride mevcut lezyonlar ve mikro çatlaklar kuru edebiliyor.

Yüz Katran sabunu yararlı özellikleri

o yüz ve boyun üzerinde sabun kullanımı söz konusu olduğunda, o zaman bu alanlarda istenmeyen sivilce, siyah nokta ve inflamasyon mücadelede yardımcı anlamına gelir. Ama bu onun tüm özelliklerini değil. Tıpta, genellikle katran sabun, yanık ve donma tedavi edilmesi için bu bitler, uyuz, egzema ve dermatit gibi hastalıklar ile mücadele için kullanılır.

Sorun cilt tedavisi için yıkarken kozmetik yüz katran sabun olarak kullanılır.

Kurallar katran sabun yıkama

Böyle bir prosedür mevcut akne kurur ve yenilerinin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Bu fazlalaştı bununla sabun huş katran kuru, belki de dışında, tüm cilt tipleri için uygundur. Ama bu sadece çok basit kuralları takip etmek gerekir, bu durumda uygulanamaz anlamına gelmez.

akne tedavisi için, dermatologlar iki kez yüz bir gün için katran sabunu kullanmak tavsiye ederiz. Kuru cilt durumunda, akşam kadar tek bir yıkama olacaktır. İşlem sırasında, elleriyle yüzünüzü özellikle güçlü olduğunu ovmay. hafifçe cildinizi masaj, biraz sabun elinde ter ve sıkıntılı hissediyorum alanlara uygulanır. Ilık suyla durulayın ve bir besin maddesi veya kullanmaya dikkat edin nemlendirici. Bu suratına gerginlik hissi önlemek yardımcı olacaktır.

akne problemi çok fazla değil yaklaşık Endişelendiğinin, ancak küçük ve nadir döküntü muzdarip varsa, katran sabunu nokta kullanabilirsiniz. Bu amaçla, sivilce biraz sabun uygulamak, geceleri ortaya çıktı. Sabah olduğunda, sivilce kurur ve bunu gizlemeye mümkün olacak ya da tonu düzeltme sorunsuz gelir.

katran sabun yapılan maskeler

Maske cilt çok ciddi bir sorun var olanlar için idealdir. aşağıdaki gibi yapın:

  • çam veya huş katran ızgaralı Sabun, yaklaşık 2 yemek kaşığı olmalıdır.
  • Sabun talaşı, su ve hafif bir köpük kadar taç çırpma ile doldurun.
  • Oluşan köpük yüz alınır, bu deri altı yağ yoksun olduğu için, göz çevresi aynı ten alanda önlemek için deneyin ve gereksiz kırışıklıkları kazanmak siteyi kurutmak için risk. 10 dakika, artık için köpük bırakın.
  • Bir "douche" düzenlemek üzere - Oda sıcaklığına ve hatta daha da iyisi bol su ile durulayın.
  • tonik, nemlendirici veya besleyici krem kullanın.

Gördüğünüz gibi, bütün tarifleri çok basit, ama sonuç sürpriz ve zevk olacaktır emin olabilirsiniz. Kendine iyi bak ve güzel kalmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.