FormasyonOkullar ve üniversiteler

Dizin katılımcıya: Kolejler Krasnoyarsk

Krasnoyarsk - yeterince büyük şehir. iyi gelişmiş eğitim yoktur. yerleşim çalışır İçinde lise mezunlarını sunan birçok okul prestijli meslek almaya. Bunlardan biri Krasnoyarsk bir okuldur. Başvuranların 9 sınıfları esas alarak farklı bölümlere gönderilebilir. Bu, tıbbi, teknik, ekonomik ve diğer birçok spesiyalleri. Erkekler için öğrenme sırasında Rusya'nın Silahlı Kuvvetlerde hizmetinden mühlet sağlanan çok önemlidir. Mezun olduktan sonra öğrenci aldığı ikincil uzman eğitimi. Bu diploma ile, bir iş bulmak veya yüksek öğrenim kurumlarında öğrenimlerine devam edebilirler. Yani, Krasnoyarsk bölgesindeki en popüler kolejler bakalım.

Krasnoyarsk Tıp Fakültesi

Bu okulda bir uzman bakım veya ebe olmayı öğrenebilir. uygulamaların Kabul yaz başında, giriş sınavları genellikle Ağustos ayında düzenlenmektedir başlar. tam zamanlı ve yarı zamanlı: kolej eğitimi iki biçimini sunmaktadır. İkincisi zaten istihdam olanlar için idealdir. Yaklaşık üç yıl, ve gıyaben - - 11. sınıf öğrencileri sona erdikten sonra tam zamanlı okuyan bir yıl daha. Sağlık Bilimleri Koleji (Krasnoyarsk) başvuranlar sadece bütçe yerleri sağlar. devlet stipend tarafından iyi bir performans için. Hemen hemen tüm üniversite mezunları tıbbi kurum ve Krasnoyarsk Territory işleri sağlanmaktadır, ayrıca sahip yüksek öğretim kurumlarına kabul için taviz fazla mesleki eğitim için şehir.

Krasnoyarsk Karayolu Taşıma Koleji

tarihin daha yarım yüzyıldan ile Kurum gelecek uzmanlara gerekli uygulama ve teknik beceri kamyon sanayi sunmayı amaçlamaktadır. Eğitim aşağıdaki uzmanlık yapılır:

 • Oto tamircisi, araç sürücüsü kategoriler B ve C
 • karayolu taşıtlarının sürücüsü. Çıkarılmış buldozer, sürücü sürdürücü.
 • Vinç operatörü.
 • yol taşıma Teknisyen organizasyonu.
 • araçların bakım ve onarımı için uzman.

tekniğe ortaokulda bir 9 ve 11 sınıflar olarak mezun öğrenilebilir. Katılımcılar yarı zamanlı veya tam zamanlı ofisine girmeye davet edilir. Eğitimin tür formlar Krasnoyarsk bölgesindeki hemen hemen tüm kolej var. mekaniği ve makinistlerin Sette sadece dokuzuncu sınıflar arasında yapılır. Bunlar tam zamanlı olarak eğitilmiştir. Onlara diğer teklifler maalesef verilmemektedir. Düzenli kayıt 34 ay 46 - Mektupla oy şeklinde: Gelecekteki aşağıdaki programa uzmanlara öğrenin.

Krasnoyarsk bölgesindeki Radyo Elektronik ve Bilgi Teknolojisi Koleji

Bu okul şehrin en eski kolejlerinden biridir. Tüm kayıtlı öğrenciler bilginin en üst kümesini almak için garanti edilir. erkek şehir ve ötesinde olarak bitkilerin üretiminde de pratik. Mezun olduktan sonra, onlar isteyerek bölgede faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmaları alır. Tüm kolejler Krasnoyarsk mezunlarının istihdam değil fazlalaştı. Bu arada, bu eğitim kurumu çeşitlendirilmiş. İşte uzmanlık 10'dan fazla çeşit eğitim sunuyoruz:

 • Ekonomi ve hesaplar yönetimi.
 • Bilgi sistemleri.
 • Bilgisayar ağları.
 • Yerel ağların İdaresi.
 • Programlama.
 • Bankacılık.
 • Yangın güvenliği.
 • imalat çeşitli otomatik süreçlerin Teknolojileri.

Pratik olarak tüm branşlardaki bütçe ve prim koltuklar hem başvurucuya eğitimin farklı formlarının bir seçenek sunar var. Bu okulda, öğrenciler uzmanlar tarafından iddia edilebilmesi için en rekabetçi beceri muhtemelen. Tüm kolejler Krasnoyarsk son teknoloji üzerinde çalışıyoruz ve her yıl memnuniyetle yeni öğrencileri karşılamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.