Haber ve ToplumÜnlüler

Eugene Rasskazova: "American Idol" nin biyografisi mezunu

Adının öncelikle ilk kanalı "Yıldız Fabrikası" nin bir kez popüler televizyon projesinde katılımı ile ilişkilidir. Bu bir şarkıcı değil aynı zamanda bir yazar ve TV sunucusu ibaret değildir.

Eugene Rasskazova: biyografi

Evgeniya Vladimirovna Rasskazova Novosibirsk hails. O 23 Mart 1979 doğdu. Neredeyse hemen bir kızın doğumdan sonra, ailesi Chelyabinsk taşındı ve o zamandan o burada yaşıyordu.

Çocukluk Eugene farklı aktivite yana ve okul yıllarında genellikle davranış için kötü işaretleri yanı sıra nedeniyle inatçı nitelikte öğretmenlerinden sürekli şikayet aldı. Ama buna rağmen, deneklerde performansı o iyiydi.

Eugene Rasskazova 13 yıl stüdyosu "Rüya" nde korosunda şarkı okumaya başladı. Sekiz yıl boyunca stüdyo onun ikinci ev için olur. Orada o koro şarkı, koreografi, piyano eğitimi aldı. Buna paralel olarak, o akademik vokal büyülemişti. Müzik Okulu ona gelecekteki meslek seçimi doğruluğu daha da güven verdi vakıf bir tür haline geldi.

koro sonunda bir kilisenin içine geliştirir. Bir kız turuna gider ve Surp Badarak'a gerçekleştirmek ait It oluşur. Böylece, o ona gelecekte güçlü bir manevi destek verdi, dua büyüdü.

2001 yılında, özel bir "Turizm Yöneticisi ve Otelcilik" ve Güney Ural Devlet Üniversitesi Eugene mezun derhal Moskova'ya taşındı. Kısa bir süre üniversite çalışmaları bitmeden, o gösterileri yapmaya başladı ve kulüplerde şarkı.

festival ve yarışmalara katılım

2001 yılında genç oyuncular "Toplantısı 2001" Orenburg festivalinde gerçekleştirilen ve onun takip, o ilk ödülüne layık görüldü. Buna ek olarak, yazarın şarkının iki festival - "Ilmen" ve "Grushinskii" - Eugene Rasskazova başarılı performansı için verildi. Onun şarkıları genellikle çeşitli müzikal akşamları duyulur. 2011 yılında, o konser salonu sahnede St. Petersburg düzenlenen "Romance of Spring" nin sahibi oldu.

Moskova

sermayeye Hareketli yaratıcılık gelişimi için yeni ufuklar açtı.
Moskova'da, Evgeny kulüplerinde şarkı yanı sıra bir lider olarak çeşitli etkinlikler ve konserler üzerinde çalışan altı ay boyunca proje "Our Song" katılmaktadır. O da grubun "Arkadaş" ile gerçekleştirdi.

2003 yılında, hayatında muhteşem olayı olur - bu projeye "yıldız-2 Fabrikası" üyesi haline gelir. 2008 yılında "Eurovision" ettirmeye çalışır - Rusya'da eleme aşamasında, bu sekizinci sırada bitirerek son oldu.

yazar

Eugene de ilgi ve edebiyat. O kitaplar yazmaya sever, ama bu, onun hemen gelmedi. Hepsi bu "Yıldız Fabrikası" Eugene yaptığı Rasskazova seyahat notlarını bir tur sırasında gerçeği ile başlayan ve daha sonra dergisinde yayınlandı. Yılın zamanda, proje katılımcıları şehirlerde yüzlerce seyahat ettim. Bu durumlarda, birçok yolculuklar, böylece yazma ilgiliydi.

Daha - daha fazla. Zamanla, o zaman bir roman dönüştü kısa hikayeler yazmaya başladı. şarkıcı söylediği gibi Ama sadece onun edebi iş yerinde elini denemeye karar izin verdiğini epeyce okuyor. o daha anladım, ya ben pek kitabın yayınlanmasından olarak, bu adımı atmaya mümkün olmuştur.

favori yazarlar arasında Eugene Jack London ayırabilirsiniz. o olmak istiyorum kime o bir yazar olarak, felsefi eserler okumayı seviyor hepsi, çoğu - Alain de Botton olduğunu.

İlk romanı okuyuculardan olumlu eleştiriler aldı sonra Eugene bu yönde hareket etmeye devam etmeye karar verdi. İki yıl sonra, o bir roman yayınladı "Losing ağırlık ya da bir arzu aykırı." Bu kitabı yazmak için, Jack akıl hastası için bir klinik ziyaret etti ve orada ana karakterin prototip haline gelen bir kız bulduk. Kitap aynı hasta anoreksiya hastası olan kişisel bir günlük kayıtları yayınlandı.

Proje "Yıldız Fabrikası"

2003 yılında, bir yetenek yarışmasında Eugene Rasskazova düşer. "Yıldız Fabrikası" Onun için kendisine başarılı bir proje ve katılım oldu - Hayatta parlak bir olay. Eugene metresi listelenen, ancak, teşekkürler karizmasını daha birçok izleyicilerin kalbini kazandı değildi.

Televizyon projesinin sezon sona erdiğinde, Jack tüm katılımcıların ülke çapında bir turneye çıktı birlikte. turu döndükten sonra bu konuda üretici ile sözleşme yalnız yapmaya karar verir sonlandırır. Onun repertuarında Rus dokunaklı baladlar ve heyecan verici şarkı var. "Gibi" en ünlü kompozisyon, "I love you", "Kıskançlık", "Aşk-havuç", "Kısa", "Sürü".

Diskografi ve kitaplar

2007 yılı müzikal ve edebi etkinliklere başlangıcı gibiydi. Eugene Rasskazova kamu onların sunulan ilk kitabı ve ilk albümü. kitap «PRO hayat denen ya da bir yıldıza gitmek olduğunu ..." kaçak bir başarıydı. PRO hayatını (2007) - Bu arada, birinci disk onun benzer şekilde adlandırılmış yayınladı.

İkinci disk PRO sevilen «adı altında iki yıl sonra serbest bırakıldı." İkinci kitap - "kaybeden ağırlık veya arzu aykırı" (2008). üçüncü kitap 2010 yılında yayımlanmıştır "onun içinde" mistik romanı oldu.

TV sunucusu

Bir TV sunucusu olmadan önce, Eugene "Ostankino" TV okuldan mezun oldu. Rasskazova bir sunucu olarak elini çalıştı ve ben yanlış değildi. O başarılı TV kanalı "Sermaye" çıktı programı "Shire Krug", açtı. transferi ünlü kişi ile kurşun tel konuşmalar, görüşme biçiminde oldu.

2014 yılında programın bir üyesi oldu "Evlenelim".

Sergeem Zhukovym ile Düet

Eugene Rasskazova ve Sergey Zhukov (solist grubu "Hands Up") "Flock" adlı ortaklaşa kaydedildi şarkı. kompozisyon merkez istasyonu rotasyon yoktu sonra özellikle Rusya'da değil, aynı zamanda komşu ülkelerde sadece çok popüler hale gelmiştir. "Kalbin ülke" ve bu tür şarkılar örneğin şarkıcı, bir Klipler, ünlü müzik kanallarında üzerinde oynanan "ilk" - MUZ-TV ve RU TV.

hobiler

O spor, yani, koşu, yüzme delik ve tırmanma yüzme ilgileniyor. Zhenya Rasskazova bir kez model olmaya çalıştım. 2008 yılında, Moskova'da Moda Haftası'nda gösteri tasarımcısı Antonina Shapovalova katıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.