BilgisayarlarYazılım

AMD sürücüleri Çıkarma: Bir kaç basit teknikleri

Muhtemelen, birçok PC kullanıcıları o zaman mümkün çatışmalar çünkü bunlar bir üreticinin bir çip dayalı olsa bile başka bir tek grafik kartı değiştirme, yeni cihazın doğru çalışması için eski sürücü kaldırılması gerektiğini biliyoruz. Sürücüleri kaldırın size birkaç yol yapabilir, AMD'nin yanı sıra diğer grafik kartları. Onlar hakkında şimdi ve tartışılacaktır.

AMD Catalyst sürücüleri (Windows 7) Çıkarma standart kaldırıcı

Bazı kullanıcılar başlangıçta doğrudan sürücü paketini kaldırmaya çalışırken, yanlış yapmak "Aygıt Yöneticisi". En basit durumda, Program kullanıp içindedir bölümünü Özellikleri gerek, böylece hiçbir şey kurşun geldi "Kontrol Paneli".

İşte en önemli şey - önceden seçme programı değişen modunu (panelinde ya ya başlığını sağ tıklama menüsü) standart kaldırma kullanabilir ve kaldırma AMD sürücüleri, yapmazlar. Eğer yazılımın tüm bileşenlerinin hat çıkarılmasını aktive etmek gereken yere Bu, eylem seçimi penceresi getirecektir. Sonra, kaldırılması ile anlaşmak ve bileşen listesinin yapımı kadar beklemek gerekir.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, tek tek öğe seçebilir, ancak aşağıdaki uygun düğmeye basarak tüm seçip işleme devam etmek için daha iyidir. Son olarak, yeni bir pencerede, silme düğmesine basınız ve süreç tamamlanana kadar bekleyin. zorunlu ihtiyaç bitiminde tam sistem yeniden başlatma gerçekleştirmek için.

üçüncü parti araçları kullanarak AMD Catalyst sürücüleri Çıkarma

Benzer bir operasyon orijinal "yerli" Kaldırıcı kullanılarak yalnızca mümkün değil gerçekleştirin. evrensel araçlardan One Display Driver Uninstaller'ı sayılır.

Standart prosedür özellikle farksız AMD sürücüleri kaldırma, ama sadece güvenli modda önyükleme sistemde uygulamayı çalıştırmak gerekir ve seçim penceresinde, yeniden sonra kaldırma çıkarılması yöntemini seçin ve.

Program ilginç "hile" vardır. Bununla beraber bile Windows Update aracılığıyla sürücü yüklemesini devre dışı bırakabilir.

Bir dar odaklı programları kullanma

Son olarak, AMD sürücüleri kaldırma IObit Uninstaller denilen günümüzün en güçlü yazılım biri kullanılarak yapılabilir.

İçinde (yerine elle seçme) Eğer AMD yazılımı ait elemanların en az birini bulmalıyız programlara ve Windows bileşenlerinin bölümünde olduğu gibi ve kaldırma işlemini aktif hale getirin. Birincisi, her zamanki gibi, o zaman artık dosyaları ve kayıt defteri girdilerini varlığını belirlemek için derinlemesine analizi yapıldı kendi kaldırıcı vardır. Bulunan öğeler otomatik olarak silinir, ancak dosyaların imha teyit alt satırında, bir "tik" koymak arzu edilir. Yine, sürecin sonunda bu durumda gerekli olmamasına rağmen, bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalacaktır. Buna ek olarak, bu program (özel paneller ve kontrol araçları kadar) sürücüsü ile bağlı olan her şeyi kaldırır olduğunu.

sonuç

Gördüğünüz gibi, sürücüleri nasıl kaldırılacağı AMD ekran kartları yeterince basittir. Her üç yöntem ne olursa olsun geliştiricinin, grafik kartına uygulanabilir. Peki kullanmak - hiçbir özel fark.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.