İş Fikirler

Etkili İş Stratejisi

Ben etkili iş geliştirme ve kendisinin bir dizi makale yayınlamaya başlar. Evet, bu doğru: iş ve kendilerini.

Ve bugünün içinde dünyada dünya ön plana yüksek teknoloji iş stratejisidir.

Ama başlamak, kendini, düşüncelerini ve eylemlerini anlamak gerekir.

Sonuçta, hepimiz ile başlar. Bizim fikirler o zaman kağıda yazarak kelimelere bu düşünceleri dönüşümü ve biz düşüncelerini paylaşırken, düşünce şeklinde ilk başta akla gelen - onlar bizim dudaklarından duydum ve bizim niyetini evren Promise içine söner.

Ve ayrıca, tüm süreçte bükülmüş ve adım adım bir sonucu dönüşür.

Bu şekilde kolay mı: sonuca fikirden?

yazı dizisi olarak ben gösterecektir: basitten ve tuzaklar bir iş yaratma yolumuza karşılaşılan ne, nasıl üstesinden gelmek ve seçilen yolu kapatmak değil nasıl ve istenilen elde etmek nerede, karmaşık.

kalmak için tercih edilecektir ne ilk - bu zamanlama. Çoğu zaman insanlar beni, "Ne zaman sonuç olacaktır sormak? Ne kadar zaman lansmanından önce projenin fikrinin doğuştan geçmesi ve sonucu almak gerekir? "

o kesin bir cevap vermek mümkün mü? Tahmin edebileceğiniz gibi, hayır. Her durumda - bu zamanımı, hızını ve sonuç olacaktır.

Bir şeye kadar olsaydı, biz her durumda, bu zaman alacaktır, anlamalısınız.

Kendine yüklemeyi koyarsanız: ihtiyacım sonucu, er daha iyi ve şimdi - hemen bir köşeye kendilerini götürecek.

, Yorgunluk setleri çok çabuk programı sabotaj dahil, yani tembellik, en önemlisi iç gücü ve enerjiyi kaybetmeye başlar ve - onun başarısında özgüven ve inanç.

Yani, anlamak için gereken ilk şey - bir fikrin, bunun gerçekleştirilebilmesi ve sonuçları zaman ayırın olmasıdır.

İkinci önemli nokta bizim fikri üzerinde çalışmaya başladıklarında - biz salımı sürecine dahil edilmektedir konfor bölgesi. yani Bizim fikrinin her - bu büyümenin bir noktadır.

Fikir hayatında somutlaşan zaman - biz yeni bir deneyim ve yeni beceriler edinme, büyümek ve değişim.

Bunun için hazırlıklı olun. Ve anlaşılabilir ve gerçekleştirmek kolaydır ince noktaları üzerinde önünüzde görevleri bölün. Küçük adımlarla hareket etmek daha iyidir, ama her gün, sürekli bazen kaos ve toplam karışıklık akılda yaratan küresel sorunların bir soyun hızını seçme, hamlelerle daha küçük sorunların çözümünde.

senin hedefe giden yolda bir kırığı kazanan yapmak için her gün olarak, tıklayarak okuyabilirsiniz

Bir blog http://promlm-business.ru/strategiya-razvitiya-biznesa-90-dnevnyj-marafon.

başarı ilkeleri hakkında - Şimdi temel şeyler hakkında konuşmak.

Aslında her ilde ve her türlü faaliyetin başarı için bir strateji, uygulamada çalışmış ve sonucu veren garanti olmasıdır.

Tabii Bazı insanlar diğerleri sadece işe yarayan alıp uygulamak iken, tekerleği yeniden icat etmek gibi. Sonuç uzun sürmedi. Bu işletim stratejileri kullanan kişiler etkinliği aynı komisyon üzerinde adım tekrar tekrar, kendi yollarına gitmek ve diken doldurur olanlara göre çok daha yüksek olduğu şu sonuç çıkar.

Hangi burada sonuca yalvarır: fikirlerini teşvik etmek, işinizde başarılı bunları kullanması gerekir ne için, başarı için stratejiler çalışma çalışmaya vakit yatırım yapın.

Bir diğer önemli nokta: birçok kişi fikir eksikliğinden şikayetçi. Ne diyebilirim ki? Kafamdaki fikirlerin doğum - bu eğitim bir beceri.

Ama hepsi bu fikir ve doğacak olan bereketli bir toprak olup olmadığını düşündüğüm başınız şu anda meşgul ne olduğuna bağlıdır?

Dün ziyaret ettiğini, analiz Engage ve düşüncelerinizle, bugün hayatında olayları bağlayacak bir çizgi çizin.

Tam olarak ne sence ne elde ediyoruz. Bunun nedensel bağlantı düşünce ve size meydana gelen olayları kurulmuş isterdim.

Hayatında her şeyi sever misiniz? Veya değiştirmek istediğiniz bir şey var mı?

Sonra onları takip kayıt ve zayıf yönlerini belirleyerek, her gün düşüncelerinizi, ayarlamak başlar.

Düzeltme düşünceleri, hayatının seyrini düzeltin.

Bu etkili bir şekilde yapılabilir ve bu konuda size yardımcı olacak spesifik neler egzersizler hakkında daha fazla, sen blogda öğrenebilirler bilgi

http://promlm-business.ru/strategiya-biznesa-shag-1

Kader ve hiçbir şey değiştirilemez - Birçok insan hayatlarının tüm olaylar bu kurulum ile yaşamak. Onlar sadece succumbing akışına gitti : rüzgara - orada hareket ediyorlar darbeler.

Onlar değişimin, bilinmeyen korkusu korkuyorlar. Bunlar kural izleyin: o çalı ikiden elinde daha iyi bir kuş. sadece eller meşgul çünkü bir holding kuş-sen, daha yarın asla.

Ve yapılması gereken ilk şey - onları yayınlayacak.

Bu yüzden düşüncelerimiz, tutum ve inançlar ile olduğunu.

Biz bütün kalbimle inanıyorum tam olarak ne olsun. Eğer risk inanıyorsanız - bir risktir, o zaman size göre bu yüzden. Eğer tehlikede olduğuna inanıyoruz zaman, bu olur.

Risk inanmaktadır herkes - genellikle kazanır - bu asil, kazanmak ve riskler her zaman olmalı almak makul. Bunu fark ettiniz mi?

Her şeyi değiştirmek için bir şans var mı? Tabi ki var. Ben bir dizi yayın başladı nedeni budur "Etkili iş stratejisi."

Sadece çevrelerinde etrafında koşmak - Sen iş için en etkili stratejiler sahibiyim ama onun kurulum ve düşüncelerini çalıştı edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.