ModaGiysi

Erkekler modern tarzda yırtık kot

Kot Modern gardırop bir parçası haline gelmiş - kadın ve erkek hem. Modelleri çeşitli, kroev ve iniş oldukça karmaşık kot tercih ediyor. Bir kadın uzun norm olarak kabul edilmişse tüm günler için kot birçok çift vardır, erkekler daha tutucu olma eğilimindedir ve evrensel bir veya iki çift olmasını tercih ederim. Ama çağdaş moda kendi kurallarını dikte ve şık erkeklerin klasik gardırop ek olarak erkek moda kot içermelidir. Dağınık modeller çok popüler, ancak giymek belli nüanslar uyumu gerektirir. Onların özelliklerini anlamaya çalışın.

Biraz tarih: onlar yırtık kot söylediklerine

Orijinal gerçeği erkek kot rahat çalışma kıyafetleri kovboyları vardır, hatta çocuklara bilinmektedir. Pantolon kot çok dayanıklı, rahat ve dayanıklıdır.

Erkekler kot yırtık öncelikle bu zamanın asi ruhu bir haraç olarak 1970'lerin sonlarında ortaya çıktı. Arsız tişörtler veya gömlek ile kombine Altı çizili ihmal kot genel kurallara uymak isteksizliği söz etti. aşınma derecesi ve pantolon bacaklarının başına delik sayısı, bağırsaklar ve sahibinin belirlenmesinden bağlıdır.

Yırtık diz ve kaya müzik performans ile ilişkili çıkıntı yapan iplik ile genellikle kot. Bu anlamlı müzisyenleri aşk bilir rock konserlerinde edilmiş olanlar, dizlerinin üzerine düşüp sahnede "kayma" onlara. kot Dolayısıyla karakteristik işaretler.

Kim bu modeller bilerek denim yapılmış dayanıklı pantolon dışarı giyen evde kendi başlarına iyice belirginleşir.

Modern tarzda Yeni trendler

Modern koşullarda ev bu girişim elbette kot pantolon, mümkünse, ama çok az insan yırtık olun. Bunun yanı sıra hiçbir anlamı yoktur: Modern üreticileri Scuffed ve delikli kot geniş bir yelpazede temsil eder.

Erkekler kot gevşeme ve parti için giyim olarak, yaz koleksiyonlarında daha yaygındır yırtık. Onlar sadece bir öğrenci sayısıyla tercih ederim. zedelenmiş olan kot şık erkekler ve genç erkekler bulunabilir. 35 yaş üstü erkekler yırtık dizleri kot hakkında daha muhafazakar ve şüpheci olma eğilimindedirler.

Düzgün tamamlanmaktadır görüntü bakılmaksızın sahibinin yaşı ve fiziği, olumlu yırtık kot bakmak sağlayacaktır. Onları zamanda ve organik olarak bakacağız yerde giyen yanı sıra giysi ve aksesuarları seçmek için ana şeydir.

Nasıl yırtık kot seçilir?

okul ve üniversite çağındaki gençler için seçiminde hiçbir kısıtlama pratikte olan kot modelleri. Onlar dikkat yırtılmış çekebilecek daralmış kot. Erkek modeller bacağından tam olabilir ve hafifçe ayak bileği olmak üzere azaltılır. Parlak yeşil veya kırmızı klasik koyu mavi gelen modellerin böyle çok çeşitli renkler,. seçim gencin tercihlerinin cesaret bağlıdır.

25 sonrası Erkekler de yırtık kot izlemek çok ilginç olabilir. Ancak bu durumda boyut olarak bacak ve maç kot klasik kesim için tercih vermek gereklidir. kot kalça ve bacaklar uyacak olmadığını sıyrık ve delikler saçma bakacağız.

Daha muhafazakar ve renk seçimi olmalıdır. Dikkate klasik siyah bir tür kot yırtık. Erkek modeller de mavi ve koyu mavi harika görünüyorsun.

Nerede yırtık kot pantolon giymek için?

kot bir adam giyen olmaz Ne, onlara bakmak, uygun olmalıdır. Erkekler kot istisna vardır yırtık. Ve onlar, aşağıdaki durumlarda olumlu bakacağız:

  • Bir parti ya da bir kulüpte. parlak ceket, gömlek ya da şık donatılmış ceket yırtık kot ile birlikte dışarı akşam gibi görünecektir.
  • park veya kafede bir yürüyüş. seçmek en kot böyle erişim için hayat tişört veya tişört şık ayakkabılar imajını tamamlayacak.
  • Bir yaz günü gezi veya Tatilde.

okul veya üniversiteye yırtık kot giyme. Okul bir form koymak veya görünüm için talep etmese bile, bir ihmalkar okumak için gelmek - Kötü şeklidir. Ve erkeklerin bile en moda ve şık, yırtık kot - öncelikle ihmal biçimindedir.

o giyim benzer makale giymek gerekmez olarak çalışmak için. Hatta sıkı kıyafet yokluğunda kot için tercihinin klasik bir görünüm vermek için daha iyidir. Yırtılmış kot eğlence faaliyetleri için daha uygundur.

Nereden alınır?

yırtık kot başlangıç ihmal tür rağmen onların seçimi çok sorumlu gelmelidir. Aslında kot kalitesiz yapılırsa, bunlar çok hızlı bir şekilde bakıma muhtaç hale gelecek olmasıdır. ipliğin yoğunluğu, kesikler değeri, onların yeri - tüm bu yırtık kot giymek için çok önemlidir.

Bu nedenle böyle bir satın alma karar vermeden güvenilir üreticileri ve zincir mağazalara bakın. Erkekler kot ve teklif tasarımcıları özel dizi sökük. Bu tür modeller aynı zamanda yüksek kalitede olacak, ama etikette tasarımcının adı için birkaç kez fazla ödemek zorunda kalacak.

Kendim yapabilir miyim?

Tabii ki, bağımsız eski kot ve üzerinde fırça olabilir. Bunu yapmak için, sabun bir kalem işaretini koyuyorlar ve yapmak gerekir, ya da alanlar önerilen kesi.

Kesikli çizgilerin birlikte bu, makas kot düzgün kesildikten sonra. yarığın etrafında istenen özensiz kot bakmak vermek için çeşitli konuları çekin.

Her zamanki kot çizik eklemek de mümkündür. Bunu yapmak için, zımpara kağıdı kullanın. diz ve kalça de ceplerinde etrafında yerini Sürtünme, 'bayat' kot elde etmek mümkündür.

Kendi yırtık kot yapmaya karar verirseniz, hatırlamak yıpranma ve yıkama artan sürecinde kesikler, delikler ve sıyrıklar olduğunu. Nedenle başlangıçta kendi boyutu ile çok ileri gitmek daha iyi değil.

kot seçimi, unutma: öncelikle konforlu ve rahat olmalıdır. Düzgün sahibini tamamlayacak modeli seçilmiş ve her zaman şık olmasını sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.