Sanat ve EğlenceSanat

Bonnie'yi çizmek için - "Freddie ile Beş Gecelik" oyunundan lilac annimatorika nasıl çizilir?

"Freddie'nin Beş Gecesi" anlamına gelen Freddy's'da beş Gece, 2014 yılında piyasaya sürülmüş alışılmadık bir bilgisayar oyunudur. Bu süre zarfında hayranlarının yanı sıra çok sayıda muhallebi vardı. Her şey, oyun hakkında öldürmek, gizemli pizzacılarla dolaşmak, çünkü her gece Mike Schmidt adında bir güvenlik görevlisi çalışmaya gelmek üzeredir. O, oyuncunun reenkarnasyonuyla aynı karakterdir.

Yani, pizzacıda Mike, robot benzeri hayvanlar olan dört annatatorika bekliyor: bir ayı Freddie, Chika adında bir ördek, bir tavşan Bonnie ve kurnaz bir Fox Fox. Gardiyanı tüm gücüyle yok etmeye çalışıyorlar ve sabaha kadar dayanmasına izin vermiyorlar. Eğer oyuncu gece görevinden sonra ann anneleri öldürüp yönetime zarar vermezse, seviye geçer. Bu biraz arka plan ve bugün Bonnie, bir bilgisayar oyunu aynı tavşan çizmek için.

Bonnie tavşanın belirgin özellikleri

Aşağıda ele alınacak olan mor tavşan Bonnie, "Freddie ile Beş Gecelik" oyununda hemen değil, ikinci görevde görünür. Muhaliflerin belki de en hızlı hareket eden, çok akıllı ve aktif, kötü, kurnaz ve inanılmaz derecede tehlikeli. Bir tavşanın başında iki büyük mor kulak var, boynunda kırmızı bir kostüm kelebek var ve aynı renkteki pençelerde bas gitar. Şimdi Bonnie'yi nasıl çizeceğimizi bulalım.

Çizim için gerekli aksesuarlar

"Freddy'yle Beş Gece" oyunundan bir tavşan çizmeye karar verirseniz, bir silgi, basit bir kurşun kalem ve bir manzara kağıdıyla stoklamanız gerekir. Sanatsal yeteneklerin eksikliği konusunda kesinlikle endişelenmeye gerek yoktur, çünkü örneğin Bonnie'nin nasıl çizileceğini aşamalı olarak ve en küçük detaylı olarak analiz ederiz. Başlayalım.

Başarıya ulaşmak için birkaç adım

Çizim aşamaları:

  • Başlamak için, bir kağıdı işaretlemelisiniz, diğer bir deyişle, kafa, gövde ve karakterin ayakları üzerinde oluşacak zonları sınırlandırmanız gerekir. Dikey olarak yerleştirilmiş bir sayfaya tam boy Bonnie çizmek çok iyi bir karar olmayacağından, sayfa yatay yerleştirilmelidir. Tavşanın başında büyük kulaklar var, yaprağın daha küçük yarısını terk etmelisin. Küçük bir daire çizmek gerekiyor - Bonnie'nin burnu ve daha önce büyük bir daire tutmak için burundan - bu bir tavşanın başına gelecektir. Desen geri kalanını tasarlamak zor değildir: kulaklar aynı uzatılmış ovallerdir, gözler yumuşatılmış kenarlı kareler gibidir ve annatatörün burnunun yakınında, simetrik olarak her iki tarafta birbirlerine üstüste binmiş gibi iki yerleştirilir.

  • Çizimdeki bir sonraki aşama tavşanın gövdesinin tasarımı olacak. Bunu yapmak için, Bonnie'nin başında, küçükten büyüğe, üç yarım oval harcamanız gerekir. Ellerin bagaja bağlanma yerini ayarlayın.
  • Karakterin robot karakterini olabildiğince iletmek için bacaklar ve eller ayrı kapanma elemanları ile çizilmelidir.

  • Bilgisayar oyunu "Freddie ile Beş Gecelik" ten bir tavşanın çizilmesindeki son ve son adım, karakteri kendi takdirine göre boyayacak. Bu örnekte, annatatoriklerin siyah-beyaz bir versiyonu gösterilmektedir. Her sanatçı Bonnie'nin nasıl çizileceğini ve nasıl boyacağına bağımsız olarak karar verme hakkına sahiptir. Mora döndükten sonra, çiziminizde tavşanın oyunundan kopyasını somutlaştıracaksınız.

Eski Bonnie'nin nasıl çizileceği konusu ile ilgilenenler için çizdiğimiz tavşandan farkı, üst dişlerin olmamasıdır. Ortaya çıkan çizimde bir silgi ile silin ve sizden önce - Eski Bonnie. Yaratın ve deneyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.