SağlıkTıp

Erbium: yorumlar, fiyatlar. Erbiyum Fraksiyonel Lazer

Bilim durduğu yerde durmuyor ve her gün, korunmasına yardımcı izleri, kırışıklıkların ve diğer birçok cilt lekeleri gibi kusurların görünümünü kurtulmak için, kadınların güzelleştirmeye yeni araçlar vardır. Sadece bu tür yöntemlere ve Erbiyum lazer uygulanır.

prosedürü nedir

Erbium Lazer - izleri, akne sonrası, kırışıklıklar, dövme, yara izi ve iyi huylu küçük eğitim ortadan kaldırır cilt yenileme için çok yönlü bir araçtır.

onun çalışma prensibi, nem içeriği (buharlaşma) buharlaştırılmasıyla eski hücrelerin ciltten kaldırmaktır. sağlıklı ve tazelenmiş Bu olayın sonucunda Doku. süreçler daha çok çalışmak rejenerasyon cilt beslenme, normal kan dolaşımını artırır. Yeni elastik lifleri ve elastik elyaflı oluşumu. Tahrip ve eski ölü deri partiküllerinden uzaklaştırılmıştır.

çeşitli değerlendirmeleri Erbium Lazer, cildin daha derin katmanlarına nüfuz ve sadece yüzeyde çalışır etmez. tedavi alanında hemen iyiye dermis yapı değişikliğini gözlendi. Bu cilt kollajen çerçevesinin tam restorasyonu kadar kollajen sentezinin güçlü aktivasyonunu oluşur.

Bu süreç, onun turgor arttırır, cildi düzgünleştirir kırışıklıkların sayısı ve cilt görünümünü çok olumlu etkisini azaltır.

prosedür için Endikasyonları

Tüm bu işlemler, bazı endikasyonlarda ve bir lazer yüzeyinin yenilenmesi sahip olduğu gibi. Erbium lazer için özellikle iyi:

  • deri yaşlanması, ağır yaşla ilgili değişiklikler (kırışıklık) maruz;
  • izleri ve post-akne ortadan kaldırmak;
  • bilgi dövmeler ve pigmentli noktalar;
  • Küçük iyi huylu neoplazmalar çıkarılması (böylece ateroma, nevus ve. d.).

Kontrendikasyonlar

Eğer prosedüre maruz önce, kontrendikasyonlar dikkat etmeleri gerekmektedir. inflamatuar süreçler ve çeşitli döküntüler varsa epidermis yavaş rejenerasyon olan kişiler için yapılması tavsiye edilmez. Bu deri pigmentasyonu, eritem, keloid, herpes, kronik ve bulaşıcı hastalıkların alevlenme aykırı kontrendikedir.

hazırlık aşaması

Erbium lazer herhangi bir özel eğitim olmadan gerçekleştirilir. Bazı durumlarda, cilt ile tedavi edilir ultrasonik peeling, tabi donanım hidrasyon. koyu cilt rengine sahip olan hastalar, 2-4 yüzde hidrokinon içeren ürünlerin kullanılması işlemden önce 14 gün için uygundur.

Fraksiyonel Erbium Lazer fazla deri yokluğunda gençleştirme amacıyla kullanılır. İşlem öncesi, bir facelift yapmak, ve etkin bir şekilde oluşturulmuş kırışıklıkları, epidermisin yüzeyini; üç ay sonra, yara izi parlatma gerçekleştirin.

profilaksisi için kullanılan sonrası akne antiseptik ajanların ortadan kaldırılması önce. yüz taze bir sivilce kraterleri olduğunda bu yaklaşım özellikle etkilidir. inflamasyon lazerle cilt soyma öncesinde 3-5 gün süreyle antibiyotik reçete edildiğinde. İşlem öncesi lokal anestezi yapmak.

retinoidler içeren tedavi ilaçları sonra Erbiyum 6-8 ay sonra daha eski değil kullandı.

Önemli bir rol hastanın psikolojik ruh tarafından oynanır. Kozmetik seanstan sonra bütün kırışıklıkları ortadan olmayabilir anlamak önemlidir. Ayrıca, ve post-akne skar sonra ciltte beyaz lekeler oluşturabilir. Prosedür daha fazla akne olmadığını garanti etmek ve yeni akne izlerinin oluşmasını önler.

Kozmetikte Erbium Lazer

Derinin küçük kusurları ortadan kaldırmak kısa sürede gerçekleştirilir ve zorluğa yol açmaz. standart yöntemlerle gerçekleştirilir. yaklaşımlar sayısı pigmentleme kısmı derinliği rumen oluşumunu işleme epidermisin sorun alanına bağlıdır. işin karmaşıklığına bağlı çeşitli aşamalardan ayrılmıştır.

intravenöz anestezi altında gerçekleştirilir büyük yüzeyler, özellikle yüz ve boyun, zımpara. operasyon, kontrollü tansiyon, kalp sırasında. Oturum sırasında, doktor özel gözlük takıyor ve gerekli aksesuarlar kullanır. Hasta özel gözlük lazer Gözlerinizi korumak için, ve Blefaroplasti göz kapaklarının sırasında - plaka lokal anestezik ajanlarla ön tedavi sonrasında yüzyıllar arasında yüklü.

Uygulama teknolojisi erbiyum lazer kırışıklıklar ve akne sonrası değişir kaldırın. İlk durumda, set sayısı ne olursa olsun sonucu, düzenlenir. Her bir bölge için ayrı ayrı güç lazer darbesi seçilir. Bir başka derin kırışıklıkların iletmekten İzin. Derinin sarı renk kolajen denatürasyonu gösterir.

Ortadan kaldırılması sonrası akne iki şekilde üretilmektedir. açık akne kraterler olarak Süreci ve tepeden yükselten hafifçe hizalamak için her yara veya yara izi etrafında cildi parlatır. Bu bir geçiş, muhteşem krater çeyrek ve çevresindeki derinin dörtte üçü yapar. akne bütün izleri ana cildin seviyesine yaslanıyor.

cilt rehabilitasyon

cilt yüzeyinin yeniden sonra nemlendirilmiş gazlı bez uygulandığı tedavi edilecek. Kanama adrenalin veya Dicynonum yüzde 0.1 çözeltisi ile muamele edilmiştir. küçük kusurları üzerine kolajen maske koymak ve methyluracyl, gentamisin veya eritromisin merhem ile sarın. gerekli ve tamamen günde 4-7 kaldırıldı olarak değiştirin. Bu dönemde hastalar epitelizasyon ( "Aktovegin", "Solcoseril") uyaran ilaçlar reçete.

Ameliyat sonrası dönemde, derinin büyük alanlarına köpük "Pantenol" tedavi edilir ve bir süre sonra da bir emici yüzey ve methyluracyl merhem ile bir kolajen filmin uygulamaktadır. Günlük değişiklikleri sıkıştırın. Enfeksiyonun bir tehdit varsa, antibiyotikler içeride ( "Macropen") ve harici ( "Bactroban") bulunmaktadır.

darbe (çok farklı bir şekilde onunla ilgili yorumlar,) o erbium lazer sonra bazı yerlerde şişme, hafif bir yanma ve kaşıntı vardır. Ameliyat sonrası rahatsızlık belirtileri dördüncü gününde geçmektedir.

Cerrah 5-9 gün bandaj kaldırır. Tüm hastalar istisnasız yılın herhangi bir zamanda size 30 veya daha fazla SPF bir güneş kremi kullanmak gerekir. hiperpigmentasyon eğilimli kişiler, derinin yüzde 100 koruma sağlamalıdır. Daha hızlı eritem kaldırmak için kozmosötik ürünlerini kullanabilirsiniz.

komplikasyonlar

Erbium Lazer yanı sıra başka operasyon komplikasyonlara yol açabilir. Bunlar:

  • kaşıntı ve yanma;
  • hiperpigmentasyon;
  • tekrar soğuk yaralar;
  • enfeksiyon;
  • muamele edilmiş yüzeyin, şişme;
  • yara izleri.

Hiperpigmentasyon zaman geçer. sürecini kolaylaştırmak için, ağartma kremi kullanılmasını tavsiye ederiz. Lazer bukkal alanı taşlama yaparken Tekrarlanan herpetik ateş ortaya. önlenmesi için, hem de diğer bakteriyel enfeksiyon, reçete önlemek için antiviral ilaçlar. Onlar işlemden önce ve sonra 7 gün süreyle alınır. Ve Oral uygulama için ve topikal uygulama için antibiyotik reçete. ödem gerekli olduğunda uyku sırasında fazladan bir yastık kullanın. cilt doktorların lazer tedavisi sonrası ilk gününde sorunlu yer buz başvurmanızı öneririz. Cilt Keloid yatkın ise Derin yara izi ve yara izleri tipik erbiyum lazer pozlama derinlikte meydana gelir.

Erbium: fiyat

Cildi lazerli cilalalama tüm erişim değildir. 30-65000 ruble - tüm cilt yüzeyini işleme maliyetinin salonları ise. Fiyat prosedürün karmaşıklığına bağlı olarak değişir.

erbiyum lazer cilt soyma karnıma çatlakları yaklaşık 27-45.000 ruble maliyeti zaman. fonları için Anestezi, merhem, antibiyotikler, kremler ve diğer gerekli işlemler ayrıca ödenecektir. Ayrıca, hastane ve rehabilitasyon prosedürlerinde hastanın bakımı için ek bir ücret ödemesi gerekmektedir.

erbiyum lazer Yorumlar

Lazer cilt yenileme popülerlik kazanıyor. skarlarında erbiyum lazer ortadan kaldırır kırışıklıklar, küçük selim, (yorumlar da akne sonrası ilk kez değil kaldırır söylemek). etki görülebiliyordu için, 1.5 ay ara ile 3-4 prosedürlerin az yapmalıdır. Sonuç hemen değil, ama bir ay sonra. rehabilitasyon süreci bir hafta sürer. İşlemden sonra cilt uzakta 3-4 gün boyunca düşmeye başlar Yanmış kabuk benzer. Onun yerine, epidermisin düz bir yüzey üzerinde oluşturulur. Az görünen derin kırışıklıklar ve neredeyse küçük kaybolur. Cilt sıkılır ve gençleşmiş edilir. Bu sonuç, birçok kadın için etkileyicidir. cildin görünümünü korumak için çiçekli Birçok tekrar tekrar yenilenmeye lazer cilde dönüyor.

Bu prosedür ulaşılamaması bayanlar vardır. Bunlar istenen etkiyi alamadım. Erbium Lazer cilt için çok travmatik ve pahalı olduğuna inanılmaktadır. Bazı yan etkiler akne, yara izleri ve beyaz noktalar şeklinde kendini gösterir. Çok cildi incelir gibi birçok kozmetik uzmanları, kırk yaşından küçük kadınlar için bu prosedürü tavsiye etmiyoruz.

Yukarıdaki açıklamalar ile lazerle cilt soyma ile elde edilen sonuçlar, birçok etkiledi sonucuna varılabilir. travmatik prosedür. Bunu yapmadan önce, bir kadın, kontrendikasyonlar ile görüşmek bir uzmana danışmak ve dikkatlice artılarını ve eksilerini tartmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.