ÇirkinlikInşaat

Bir mansart çatı ve bir kırık tek katlı olan 7H9 çerçeve ev

Prefabrik 7H9 ev evlerini inşa etmek isteyenler arasında daha fazla taraftar haline gelmektedir dışa güzel, ama aynı zamanda sıcak ve rahat olması için. Bu boyut 4 kişilik bir aile konaklayabilir için yeterlidir.

Neden bu kadar çok çerçeve yapımını tercih edersiniz? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Bu teknolojinin artan popülaritesi teknik avantajları ile belirlenir (ereksiyon, montaj karmaşıklık ve diğerleri açısından.). Onlar bu tip evlerin inşaat işi yapan uygun değildir, sadece müşteriler değil, aynı zamanda inşaat şirketleri vardır.

Çerçeve ev 7H9 katında farklı bir plan olabilir. Örneğin, küçük bir salon, mutfak, oturma odası ya da oturma odası, iki yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Ayrıca bir teras veya veranda ekleyebilirsiniz. Yaz aylarında temiz havada vakit geçirmek için yeterince rahat olacaktır. Bu oda da kışın kullanılabilen, ancak bunu önceden izole.

bir tavan ile 7H9 çerçeve evin varsa, bir balkon ile donatılmış olabilir. O harika ve işlevsel bir katkı olacaktır.

karkas evler inşa Özellikleri

Her şeyden önce, karkas inşaat teknolojisi açısından önemli bir kazanç sağlar. Bu evlerin yapımı için en hızlı seçeneklerden biridir ve dondurulması dahil kötü hava, söz konusu hatta durmasına değil yeteneği sağlar. Uygun koşullar altında, toplamak için çerçeve evini 7H9, sadece bir ay gerekebilir.

Bu tesisler daha hızlı ve sebeple aslında büzülmeye tabi olmadıklarını inşa ediliyor. Bu ahşap evlerin diğer varyantları aksine, vakıf büzülme için zaman ayırmaya gerek yoktur, demektir. Eğer hemen montaj bittikten sonra ince işleri devam edebilir Bu binada, ardından hemen kök salmak. Çoğu zaman çerçeveli yapısı da önemli ölçüde inşaat hızlandırmak için izin verir bitmiş projeler şeklinde, geliştiriciler için sunulan. Bir başka deyişle, önemli ölçüde güç, para ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmaktadır.

çerçeve yapısı

Çerçeve türü inşaatı nispeten düşük ağırlığa sahip. Bu tür binaların Hafif duvarlar zeminde çok baskı yok, bu yüzden takviye veritabanının oluşturulmasını gerektirmez. Hafif fondöten - Bu teknolojinin popülerlik ekleyerek oluşturucu ve iyi bir neden için bir makale tasarrufudur. Bu göstergelerin sayesinde, çerçeve ev 7H9 tamamen konut operasyonda çatlak ve çarpıtmalarla sorunların oluşma olasılığını ortadan kaldırır.

karkas evler Avantajları

çok iyi yüksek sismik aktivite alanları için uygundur teknolojiye karkası tutan Konut yapı. Dahası, kötü hava koşulları, yüksek nem ve sıcaklık değişikliklerinin olumsuz etkileri tabi değildir. Yapısal olarak, çerçeve evler 7H9 bütün yapı, herhangi bir titreşim uyum sağlamasına izin hareketli sevk kutusu menteşeler vasıtası ile birbirine bağlanır, ve sıcaklık düştüğünde geometri değişir.

Bu teknolojinin yapısını montajı bir insan gücü ve çaba çok, hem de özel beceri gerektirmez. Ve bu da, ekonominin önemli bir kriterdir.

yalıtım özelliklerine

evlerde çerçeve tipi duvar kalınlığı tuğla yapılarla karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha küçüktür. Bu tip bir yapı daha iyi ısı yalıtım özellikleri sağlar. Bu soğuk sezon bina sıcak çok uzun bir gecikme olduğunu ve böylece mümkün para önemli miktarda tasarruf yapma ısı tüketimini azaltmak sağlar.

Hatta çerçeve teknolojisi üzerine inşa edilmiş binalarda çok düşük sıcaklıklarda sıcak olacak. Bir günlüğüne veya keresteden geleneksel tekniklerle inşa ahşap binalar, bina içindeki iyi ve uzun ısıyı muhafaza etmek olanağı yoktur unutulmamalıdır. 7H9 Prefabrik evler yaz aylarında rahat bir sıcaklık korumak olabilir. sıcakta burada kışın kadar rahat olacaktır.

Kırık yapıların çeşitleri

Her evin bir çatı vardır. proje tarafından yakalandı olacak nasıl düzeltileceği ile ilgili birçok şeye bağlıdır. Her şeyden önce, bu binanın görünümü yanı sıra güvenilirlik ve konfor örtüşme olduğunu. Geçen kriter için önemli olan bir çatı evler. inşaat sektöründe tavan eğimli çeşitli yayarlar:

  • Pent. Bu en popüler türlerinden biri olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu esas olarak fazla genel tasarımına basitliği ile açıklanmaktadır. ile Böyle çerçeve ev 7H9 eğimli tavan , kendi inşa edebilirsiniz. Şekli duvarlara sabitlenmiş olan bir eğik düzlem, ve onlar farklı yüksekliklere sahip olabilir.
  • Beşik çatı adını tamamen uygundur. Bu zıt tarafta bulunan 2 rampalar, oluşmaktadır. Çatının Bu tip dikdörtgen evler için idealdir. Onların tasarım oldukça basit. çatı altında Uzay tavan altında, örneğin, işlevsellik maksimize etmek için kullanılabilir.
  • Trehskatnaya çatı karmaşık bir yapıdır. Bu Bazı sorunları vardır. Bu tip avantajı - Düşük ağırlık. O binanın çeşitli parçaları bağlamak için gerekli olan düzensiz şekilli binalar için kullanılır.

Bir çerçeve evin İyi Proje

bir tavan ve teras 7H9 çerçeve ev en başarılı sayılır. tavan alanı kullanımı sayesinde, kullanım alanı büyük ölçüde artar. Tavan arasında iki yatak odası ile donatılmış olabilir ve bu da, ofis veya küçük bir spor salonu için, örneğin, zemin katta yer açacak.

teras açık tasarım ise, burada rahat bir kanepe, koltuk ve sehpa koyarak bir yaz mutfak ve dinlenme alanı ile donatılmış olabilir. gevşeme müdahale etmeyen güneş ışığı için, onlar da müdahaleci böceklere karşı koruyabilir, hafif ve şeffaf perdeleri asmak için tavsiye edilir.

çok daha kapalı teraslar fırsat için. böylece salonu, kış bahçesi, çalışma ve: Bu odada ısıtma varsa, herhangi bir amaç için alan organize etmek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.