Sanat ve EğlenceFilmler

En iyi yabancı dizi: genel bakış

Şu anda, pek çok çevrimiçi kaynak ve medya düzenli iyi yabancı diziler birbirleriyle rekabet daha yeni derecelendirme, yayımlamak. Diğerleri modern zamanlarda (ve yukarı "popülerlik dalgası" Bir pozisyon) alınır Bazıları, uzun süre salınan ve kalıcı ve sadık hayranınız var. Ama bütün canlılar arasında özellikle öne olanlar vardır. Ve onlar Kanun "en iyi yabancı dizi" unvanı var

"Games Thrones "(" Game of Thrones ")

Son zamanlarda popülerlik kazanmıştır bu serinin biri. Ama yenilik rağmen, o üst düzey pozisyona tırmanmıştı. Herkes ne pahasına olursa olsun iktidara kırmaya istediği dünyanın, antik krallık arasında bir aile kan davası anlatılmaktadır John. R. R. Martina "Buz A Song ve Ateş", romanlarına dayanan bu fantezi hikayesi. Ve çevresindeki tüm bu eski bir kötülüğü uyanır ...

"Sherlock" ( "Sherlock")

Bu büyük dedektifle ilgili Arthur Conan Doyle yarattığı roman başka yorumudur. eylem çağdaş Londra'da gerçekleşir bu kez. , Karşılaştırıldığında diyelim ki, Sovyet Holmes, bu prim çekicilik belirli bir tür yoksun. Ama daha arsa daha eksiklikleri ilginç arsa, aksiyon ve bağımlılık bulmaca oyunu telafi eder. Bu nedenle en iyi yabancı diziler dedektifler ile rekabet sıralamasında, kurşun bu "Sherlock".


"Köpük" ( "Misfits")

hayatın tatsız tarafı gösteriyor derece tartışmalı dizisi. Ana karakterler - toplum yararına "günahları" kendi test mahkum edilmiş genç suçlu. gizemli Fırtınadan sonra onlar doğaüstü güçler çeşitli edinirler. Ama çocuklar süper kahraman olma eğilimi yoktur. Tam tersine, onlar çok kötü kitleye algılanan tam saçmalığını ve kara mizah hikaye oluşturma, kendi amaçları doğrultusunda bu yetkileri kullanırlar.

"Supernatural" ( "Supernatural")

(Çoğunlukla korkunç öbür ve taraftarlar arasında) büyük bir seyirci getirdi serisi. Hikaye maceralarını izler , Winchester kardeşler kalıtsal avcılar kötülük. ebeveynlerinin intikamını almayı amaçlayan defalarca başkalarının hayatlarını kurtaran, ölümlerin bir sürü geçiyor, cennet ve cehennem geçiyor. Çarpıcı özel efektler ve en iyi yabancı dizilerde çıkış ürünün benzersiz bir atmosfer.

"House MD" ( "House, MD")

Gregory House, parlak bir doktor, İnsanları sevmeyen ve bir uyuşturucu bağımlısı - sıradan bir hastanenin hayatın merkezine kısa öykü bir dizi. O ve arkadaşları aynı anda hayatın sorunlarını çözmek, hastalığın en karmaşık ve olağandışı durumlarda tedavi.


"Uzay Yolu" ( "Uzay Yolu")

Onun zamanında dünyayı vurdu Gerçekten efsanevi serisi. Yeni dünyalar keşfetmek ve cesaretle gidiyor nereye insan eliyle bile dokunulmamış - O misyon yıldız gemisi komutu "Enterprise", maceralarını anlatıyor. sayısız yeniden çekimleri ve revivals geçmekte sonra proje tüm bilim kurgu serisinin gerçek atası.

"Sopranos" ( "Sopranos"),

Geleneksel İtalyan mafya ailesinin geçmişi, kafası - parlak Tony Soprano, keskin ve etkili sıradan mafya günlük yaşamda ailelerin karşılaştığı tüm sorunları çözer kim. Aşk ve dostluk, siyaset ve iş, çekme ve Omerta - "The Sopranos" seyirci çeşitlilik ve gerçek tutku iyilik kazandı.

"Arkadaşlar" ( "Arkadaşlar")

kader sıradan insanların gündelik hayatı anlatan Ünlü durum komedisi, bir evin çatısı altında toplandı. Başlıca çekicilik - karakterler ve karakter ilişkilerinin tam ve eksiksiz açıklama. filme on yıl boyunca haklı listesinde girmiş, taraftarların rekor sayıda toplanan "en iyi yabancı TV dizisi."

Whew! Her sürüm (yabancı veya yerli) onun en iyi serisini yayınlamaktadır. Ama dikkat ve yorum kesinlikle layık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.