HobiDikiş

Makrome Bilezikler - Vintage takı

Aksesuarlar - herhangi bir kadını yapamaz onsuz gardırop, bir parçası. Onlar Bir Kadını süslemeleri ve bütün görünümünü bozan ister olabileceğinden seçtikleri ederek, çok ciddiye alınmalıdır. Klasik siyah gece elbisesi için parlak açık yeşil elbise küpe çirkin, Katılıyorum ve sadece kötü tat olarak sayılabilir. Bu nedenle, aksesuar seçimi, her detaya dikkat.

Çok popüler olduğu Bugün Makrome Bilezikler kendiniz yapmak veya edinmektir. Onlar bu süslemeler geri moda şimdi bin yıl önce yapılmış ve. Daha önce amaçlarla çok çeşitli kullanılan Antik Doğu bilezik içinde. Onlar bir tılsım olarak hizmet veya kırıklar nedeniyle tedavi olabilir, ek olarak, muska olarak boynuna takılan direklerinin tepesine, bağlandı, boncuklar olarak kullanıldı.

Makrome Bilezikler, İtalya, İngiltere, Avrupa gibi ülkelere yayıldı ilk kez başladı. bu teknolojiye sahip insanlar bir prim, bunlar parmak sayılabilir bulundu. Onlar da masa örtüleri, yatak örtüleri, battaniye ve perde üretildi. O günlerde, bu iş, bir kare dokuma denilen saçak veya dantel Meksika düğümlenir. Gipür Bilezikler saçak, dantel, örgü makaleleri çevirir.

kendi bir aksesuar üretmek için, tercihen çivi ahşap bir baz, yaklaşık 40 cm arasında bir uzunluğa gerekir. sırasıyla geniş mesafe dokuma zaman, çok çubuğuna her 1 cm çivi sürün. En önemli unsur, tabii ki, boncuklar, özel kordon ve çakmak olmalıdır. kord malzemesi (yaklaşık üç metre) bir kaynağına gerekenden daha fazla çekmek için gereklidir. Nasıl Makrome Bileklik örgü? , Hissetmek, ölçmek çapı eller başlamak 2 çarpın ve üstten başka bir 15 cm ekleyin. Ana halat yarım kat - bizim mücevher tsentalnoy olacaktır. Çalışan bir halat - Sonra 5 kez sürece, daha fazla parçayı kesti.

döngü ile üst kravat bandını başlatın çapı bir santimetreden daha az olmamalıdır. - Merkezi kenarları merkezde ipi çalışıyoruz: Sonuç olarak, aşağıdaki şemayı almalısınız. Şimdi biz de bunun üzerine çivi ile bir tahta ihtiyacımız var, bir döngü eklemek. Sonra çekip küpleri merkezi pim kabloları uçlarını tutturmak gerekir. Şimdi dokuma geçin. Birçok farklı teknikler makrome vardır. şemaları gelecek ürünün tam prototip olan Bilezikler, avans aksesuarı ne olacağını hayal etmek izin verir.

kare örgülü, spiral ve değişken kare düğüm: imalat Makromolekülün üç temel yolu vardır. En kolay İkinci seçenek olarak kabul, hatta bir acemi için oldukça açık ve basittir. Eğer bu tür işler maruz kalmış, o zaman başka bir yöntem kullanmak için hiçbir güçlük çekmeyecektir. Makrome Bilezikler giyim her türlü maç, onlar senin tarzın karakteri ve dünya vizyonunu uyacak şekilde yapılır. Bu çalışmada tüm ruhunu koymak mümkündür. zevkle oluşturma ve kendilerini süslemeleri ve onların daha ilginç hale getirmek için unutmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.