Sanat ve EğlenceFilmler

Angel Castiel, "Supernatural". Özelliği karakter ve fotoğrafları

Onbir yıl üst üste, Amerikan televizyon kanalında popülerliğini kaybetmeden CW haşarat, Sam ve Dean Winchester üzerinde iki kardeş-avcılar mistik dizi yayınlanıyor. Uzun bir süre sadece iki karakter ana karakterleri bu kadar televizyon programında yaratıcıları serisinin ana parçası haline çevirmek için karar fanlar, otomat melek müttefiki görünmedi sürece vardır "Supernatural". Bu karakter tarihinin önemli ve ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir, çünkü hangi mevsim olarak Castiel, zaten birkaç kişi düşünüyorum çıktı. Ve birçok sezondur o değişti ve izleyicilere karakter ve özünü çeşitli özellikler açığa geliştirmiştir.

zamanın şafağında

TV dizisi "Supernatural" arka plan karakteri nedir? Onun görüntü serisinin yaratıcılarının yaratıcılık meyvesidir böylece Angel Castiel, resmi Hıristiyan mitolojisinde yok. Hikayeye göre, onun melek yolun başında hakkında kesin veriler, muhtemelen Tanrı, ilk insanlarda önce Castiel uzun oluşturulan yoktur. gösteri kahraman ilk balık kıyıya o yapımını şahit olduğu geldi nasıl hatırlar belirtti Babil Kulesi ve Cain ve Abel gördüm, ama seri olarak açıklanan olaylardan önce yeryüzüne inmiyor.

ilahi özü için Gemi

Hikaye Hıristiyan temalar girmek için, projenin baş esinleyicisi Eric Kripke yeni bir karakter Castiel adlı bir melek yaratmaya karar verdi. "Supernatural" fikri göksel yaratıklar gibi görünebilir seyirci verir. mitoloji gösterisi göre, ölümlüler bir melek gerçek yüzünü görmelerine izin verilmez ve onların işitme ve görme kaybı olabilir, çünkü onun sesini duydu. Bu nedenle, dünyada tanrılar için geçici yuvası, "gemiler" olarak anılacaktır olanlar olabilir özel insanlar var. Onların doğa sadece sık dayanabilir çünkü ilahi varlıkların her biri için, sadece birkaç örneğin belirli insanlar var. Melek sadece kişinin rızası ile bir "kaba" içine girebilir. Bu kap için Castiel Dzhimmi Novak, dindar bir Hıristiyan ve örnek bir aile babası idi. Eşi ve kızı ailesinin bir kafa kendisine RAB meleğini konuşurken inanmıyordu, ve Jimmy ailesinin koruma karşılığında Evrenin Angels kabul etti.

şekil

entrika korumak için Eric Kripke döküm bu rolü yoktur, ve aktör Misha Collins daemon olarak seçmelere katıldı. o Castiel adlı bir melek oynayacak haberini aldığı zaman sürpriz düşünün! "Supernatural" aktörlerin muhteşem seçimi ile ünlüdür, bu nedenle bu sefer gösterinin yaratıcıları kaybetmedik. Şaşırtıcı mavi gözleri, biraz şık siyah saçlı, müstakil görünümü ve görünümü "bu dünyadan" dır - Amerikan aktör bu özellikleri dünya çapında kalpleri fan milyonlarca fethetti. Ama sürekli beyaz gömlek ve dikkatsizce bağladı cravat ile hafif paltolu bir melek marka imajı John Constantine anlatan bir çizgi kitaptan alınmıştır.

"Supernatural" bir seride Castiel görünür?

İlk defa izleyiciler dördüncü sezon başında yeni bir karaktere tanıtıldı. galası bölümde bu melek yaşlı çekmek mümkün oldu Winchester kardeşi avuç şeklinde geçen yanma omuz bırakarak cehennemde hapishaneden. bilinmeyen yaratık yakalamak için başarısız bir girişimi sonrasında, Dean kurtardı Castiel ortaya koymaktadır özünde ve Lucifer yakında çıkacak bahsediyor. Ama asi Winchester onun kurtarıcı ile işbirliği yapmayı reddetti, ama sonunda birlikte çalışmaya başlar. Gökten emirlerine itaat etmek, onun mahkumiyet rağmen, Dean etkisi altında bir melek daha insani olur. diğer ilahi varlıklar aksine, Kaş Daha yüksek bir amaç inandığı ve Dean kardeşler taraflı kötü mücadele onlara yardımcı ve Uriel ve diğer yüksek yüce varlıklara karşı (o elder Winchester demeyi seviyor gibi).

Ana sekonder itibaren

Angelic karakter yaratıcıları başlangıçta geçici olarak algılanmaktadır, ama serinin hayranları inanılmaz Castiel beğenir. "Supernatural" beşinci sezonunda ekrana döndü göksel haberci başlangıç serisinde zaten. Çünkü cennette kardeşler karşı isyan diye güçlerinden bir kaçak kurur ve Tanrı'nın aramaya başladı. Onun arayışı içinde, sadece hayal kırıklığı bulur ve insanlar daha da yakın konumdadır. Kesinlikle naif ve ilk sezonunda neredeyse vurdumduymaz, Cas giderek mutluluk ve üzüntü yeni yönlerini öğrenme, bir öfke içine insani duyguları anlayan sevinir. göksel idealleri O'nun sarsılmaz inanç başarısız oldu ve o hayal kırıklığı yaşar ve hatta hata yapar. Misha Collins güzelce duyguların inanılmaz dizi umudunu kaybetmiş ve varoluş duygusunu yeniden kazanmak olan bir melek taşır çünkü gösterinin sonraki sezonda Castiel ile "Supernatural" serisi genellikle ahlaki eziyet ile aşılanmış, bunlar duygusal doymuştur.

karakter gelişimi

En iyi arkadaşı ve takım arkadaşı Dean Winchester olmadan, bir göksel kökeni, TV dizileri hayal etmek imkansız olduğunu vardır "Doğaüstü". Castiel göründüğünde, herhangi bölüm atmosferik hale gelir. O doldurur ve Winchester kardeşlerin hayatını tamamlar ve inanılmaz fedakarlık yapabilen olumlu karakter kesinlikle değildir. Bu tür ile anlaşma gibi özellikle altıncı sezonunda, onun blunders ve bazı hatalarından rağmen bir iblis Crowley kendi ilahiyat veya güven. Bu anlar, çünkü Kaş iki kez ödeme herhangi yaptığı hata için, asi melek kişiliğinin gelişiminde bir dönüm noktası olmuştur. O Dekan ve Sam'in kendi sorunları, ancak, çoğu zaman durumun bozulmasına yol açan, yalnız onlarla baş etmeye çalışıyor yüklemeye değil çalışır. Ama böyle melek - Castiel. cennetin yaratılması olabilir ne kadar çeşitli "Supernatural" programı izleyicilerinin: ve kurnaz ve kurnaz ve acımasız, ama aynı zamanda samimi, nazik, Kaş gibi fedakar ve naif.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.