GüzellikBakım ürünleri

En iyi maskara nedir? tüketici yorumlar

Her modern kadının sürekli güzel olmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Bunu yapmak için, bu kozmetik çeşitli kullanır, ancak bu makyaj alabilir. Mürekkep sızıntı ve ruj olabilir - ortaya çıkmaktadır. Bu yazıda tüketicilerin çoğu, görüşüne göre, ne bahsedeceğiz iyi maskara. maskara farklı marka incelemeleri, ayrıca makale okumak mümkün olacak.

rimel seçimi sadece çok büyük. Bir streç, su geçirmez, yukarı sıkma, hacim ve hatta etkisiyle yoktur "kedi gözleri". Yani, sırayla öğrenmek için en iyi maskara (bunun yorumlar sadece pozitif olmalıdır), en popüler markalarından bak.

ürünlerin Maybelline yelpazesi ama hayranlık uyandırmak olamaz. Maskara "Meybelin" (sadece iyi bu konuda yorum) o alerjiye neden olmaz, yüksek kalitede değil. İncelemeler bakılırsa, yani maskara Volum 'Express bir bestseller haline gelmiştir. Çok yoğun ve uygulamak dağınık ise büyük ölçüde kağıt önceden basılmış olabilir, onun kurutma karkas geri kalanından çok daha fazla zaman alır. Ancak, zengin tonu ve efekt mükemmel üretir! Her gün kullanım için uygun değildir, ancak göz odaklanmak gerekirse - bu aradığınız edilmiştir tam olarak ne!

Max Factor Suya Dayanıklı Maskara Takma Kirpik Etkisi iyi birinciliği elde etti maskara. Misafir kullanıcı kendisi için konuşur. Bu maskara direkt kirpik kıvırmak ve şık, ergonomik bir paket sağlayan rahat kauçuk fırça, birleştirir. kabarık etkinin bir katman uygularken oluşturulur ve 2. uygulanmasından sonra uzun doğal kirpikler - gerçekten dramatik bir bakış. Test sonuçları bu denizde yüzme, tipi, yağmur dayanabilir göstermiştir ve sahip sulu gözler.

Chanel maskara şirketin en pahalı. Onun fiyatı 50 dolar. Bu kalın kauçuk fırça gruplar halinde bir araya kıllara kollajen içermektedir ve bir yoğun bir dokuya sahiptir. tüm bu faktörlerin toplanması sadece bir karkas tabakası uygularken mümkün olan maksimum miktarda ulaştı gerçeğine katkıda bulunur. Keyfi güzel, hafif lezzet katar. kirpikler petrol fraksiyonu ihtiyaç temizlemek için.

Suya Dayanıklı Maskara şirketi L'Oreal Voluminous X4 aynı zamanda en iyi rimel başlığını taşımaktadır. Yorumlar üreticileri bu dört hacim sağlamak yaptığı, bu topaklar oluşturur ve ufalanır vermez göstermektedir. Yukarıdakilerin hepsi gerçekten doğru ama onun dezavantajı "düzgün olmayan" bir uygulamadır. Tüketiciler uygulayarak birkaç katmanı kirpik farkedilir düzensizlikler görünür bildirmiştir.

Maskara firması Avon Wash-Off Suya Dayanıklı Maskara çok popüler ve talep haline gelmiştir. Çok dayanıklı kozmetik olduğunu. Onun rengi diğer iyi su geçirmez maskaralar daha az doymuş olduğunu. Her fırça kirpikler uzatır. Mürekkep çok hızlı bir şekilde kurur ve çok tabakalı olarak uygulandığında mükemmel uzunluk, parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

Sonuç olarak birkaç kelime

Eh, hepsi bu. Şimdi sadece ne iyi maskara etmek gibi bir sonuç çıkarmak gerekir. Tüketici yorumları bu konuda size yardımcı olacaktır. Be her zaman bakımlı ve güzel!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.