GüzellikBakım ürünleri

12 korkunç güzellik trendleri, ne yazık ki, orada

Son yıllarda, güzellik alanında özellikle parlak eksantrik ve öngörülemeyen hareketler vardır. Bizi yanlış anlamayın. Güzellik - çok öznel bir estetik kavramdır, ancak bu son gelişmeler bazı sandığın kadar çekici değildir. Tarihin bir sürü korkunç moda trendleri ile iyileşen ederken, neredeyse her on yılda bir anlama, bunun moda veya kozmetik olsun, şüpheli kararlarla karşı karşıyayız. güzellik dünyada bazı saçma eğilimleri vazgeçmek nasıl düşünün. erkekler, makyaj sanatçıları ve işveren araştırmaya göre, aslında bu 12 ürün tersi sonuç var. Eninde sonunda istediğini değil olsun.

Çok "ıslak" bir parlaklık

Hepimiz güzel boyalı dudaklar seviyorum, ama onlar akçaağaç şurubu içinde ağzını batırılmış gibi görünmeye başlıyor, bu yüzden ıslak ve yapışkan olduğunda, çok güzel görünmüyor, inan bana. Eğer ruj üzerine uygulayın, o da berbat görünüyor. Hiç kimse kimin dudakları boyalı kızıl ruj ve başka ve yapışkan parlak üstüne bir bayan ile yürümeyi sever. erkekler de bu hayranları olmadıklarını şaşmamalı. Anketler erkeklerin çoğunluğu çok kötü boyanmış kadınlara karşı oy göstermiştir. , Bunu yapmaya çalışıyoruz ilk izlenim korkunç olacak, bu yüzden de kimsenin gelecekte bu tür bayanlar ile uğraşmak istediğini Sadece bu değil. Bunun yerine, biraz dudaklarını nemlendirme ruj nazik bir gölge seçmeye çalışın.

tabaklama

bronzlaşma kremi - size güzel bir altın cilt tonunu söz harika genler, sahip değilseniz, sadece kanıtlanmış seçeneğini seçmeniz gerekir. Yine de, oldukça pratik değildir. Sonuçta, krem yeni satın pahalı beyaz kaşmir kazak zarar verebilir. Vücudunuzda çok fazla krem koymak Ve eğer yanık yerler çerez gibi bakacağız. çok korkunç ve çirkin bakmak yerine, renkli nemlendirici deneyin.

saç spreyi

Her zaman çok fazla saç spreyi kullanıyorsanız, saçınıza zarar verebilir ve bunlar kırılgan ve mat. saçlar için lake yarım şişe başına dökün ve fakir kilitleri travmatize daha ziyade, daha az zararlı bir şey kullanmayı deneyin. halk ilaç için, örneğin, seçin. büyükannesi bilgi alın.

yapay saç

Sentetik klip bir çocuk veya herhangi bir oyuncak bebek üzerinde sevimli ama kesin size olabilir. Amacıyla bu yapay saç kullanmayın, bir yürüyüş Noel ağacı gibi görünmek değil.

parlak kökler

saç Parıltı aşina olanlar, bunlar bukleleri neden olabilir ne tür bir zarar biliyorum. Bu yılın güzelliği en son trendleri biri anlamıyla kafasına sim ton dökmek kadınları zorladı. Olumsuz nedir? Bu sadece bir renk kepek var ve tüm bu parlak ipliklerini düzeltmek için oldukça kolay değil yastık, renkli lekelerin ortaya yol açma olasılığı gibi görüneceğini sona erebilir.

neon dudaklar

her zaman değil kimin dudakları bu garip ve doğal olmayan boya ile boyanmış olan bu garip kız izlerken, ne tür bir kurban, merak? Doğal dudak rengi ile ters çok fazla olan bu şok edici renkler garip ve aşırı agresif bakacağız, bir kız uzakta gerçeklerden kırmaya yapabilirsiniz, bu nedenle röportaj için gidecek, özellikle renklerin kullanımını önlemek için en iyisidir.

ıslak saça etkisi

Tüm dünyada Usta kuaför sanat son zamanlarda gösteri İlkbahar-Yaz 2017 Joseph Altuzarre sunuldu olarak bu, bu sene saç güzellik ana eğilim olacağını öngörüyorlar. Orada böyle Rosie Huntington-Whiteley ve Kim Kardashian West gibi ünlüler katıldı. Tousled ıslak saç sahilde güzel görünmek, ancak bir sokakta döşeme olan bir kız karşılıyorsa, bu onun sadece yağlı yıkanmamış saç düşünmek karıştırılabilir.

Renk şok makyaj

giysiler içinde bazı şok edici renklere kapattı bazen iyi bile zarif ama çok parlak ve aynı zamanda alışılmadık bir makyaj yüzünüzü çok köşeli ve çekici değildir yapacaktır. Renkleri karıştırırken ve yüzünüze çeşitli renkler geçerli değildir, bir palyaço gibi görünmek istemiyorsanız, bir maskarası olma.

"Hangover" makyaj

Sen fırtınalı bir parti eğlenceli sonuçta bu semptomları biliyor olabilir. Sen uyan ve şiş ve lekeli yüzüdür aynada kendi korkunç yansıma görebilirsiniz. Eh, şimdi hepsini gizlemek gerekmez. "Akşamdan kalma güzelliği" olarak bilinen yeni trend, popülerlik kazanmaktadır. Şu anda bile gözlerinin altında şişlikleri vurgulayabilirsiniz. Bu görünüm elde ve istenen kırmızımsı tonu elde etmek için, karanlık bir sopa kullanarak gözlerinin altında torbalar "do" ve elmacık kemikleri üzerinde bir allık eklemeniz gerekir. Sonra biraz yüzünde bu tonları karıştırın fırça gerekir. Oldukça basit. Şimdi gözlerin kabarık ve kırmızımsı bakmak ve sadece etrafında insanlar dün gece kaç tane uyku saatleri merak ediyorum.

kürk manikür

Jan Arnold, CND ünlü kurucularından 2016 yılında bir sonraki defile için kabarık çivi gösterdi beri, insanlar kendi çivi gerçek sahte kürk uygulamaya başladı. (Yemek ya da onunla ellerinizi yıkayın? Gibi) bazı bariz sorular nedeniyle bu eğilimin uygunsuz ortaya, Ama bu sanat çok ileri gidebilir. Birinin elini tutmak istiyorum ve hala o kıllı canavar ile bir tarihte olduğunu hissetti değil mi? Daha düzgün manikür sopa ile.

Ombre saç stili

Bizi yanlış anlamayın. Aslında, Ombre gibi birçok insan, ama sadece doğru yapılırsa. Bu durumda uygun tavsiye edilmektedir: ciddiye aksi saçını sen biraz soluk gibi eğer bakabilir, saygın stilist bulma düşünün. Hiçbir zaman profesyonel olmayan bu boyanma yapmak ve bu prosedür ucuz olmadığını biliyoruz. Renk geçişi kademeli ziyade ani olduğundan emin olun.

kaş ağartıcı

cesur 1990'larda bize geri getiriyor kalem ince kaş, çizilmiş, resmen yıkıldı ve onların yerine kalın ve kıvrımlı çizgilerle alındı. Eğer renksiz seçenek düşünüyorsanız Ama - cesur bir adım, sonra tekrar düşünün. Böyle Keti Perri, Kendall Jenner ve Rita Ora olarak Yıldız, moda stili "hidrojen peroksit" içine daldı ve onların kaşları tamamen görünmez yaptı. Güzel koyu kaşları sen çok daha genç yapmak kanıtlanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.