IlişkilerCinsellik

Ne rimming ve bunu nasıl

Ne rimming edilir? Bu cinsel zevkler çeşitleri biridir. anilinktsiya veya Anilingus: vadeli eş vardır. Sonuncu terim tam olarak doğru değildir inanıyordu, ancak bu formda konuşulduğu dilinde en sıktır. Genç erkekler ve kadınlar bu caresses reddetmek ne kadar yasal tür uygulamalar normlarına veya genellikle ilgileniyor. Tek çare olamaz. Her çift onlar memnun nasıl böyle sevgi karar verir. Ancak, unutulmamalıdır zevk vermek ve getirmek anilinktsiya sadece belirli kurallara uymadan o manevi zarara.

Ne rimming edilir? fizyoloji

Yani ortaklar yalama veya anüs emme, birbirini okşamak sırasında seks oyundur. Birçok çok olan eklentiler: Bu alan sinir uçları bakımından zengindir. Daha çok insan, kabul edilemez bu tür sevgi hijyenik olmayan, uygunsuz hissediyorum. Bu hemen iki kural da anlaşılacağı:

  • Anilingus her iki ortağın rızasını gerektirir;
  • Böyle bir aşk oyununda önünde, tam bir hijyen prosedürleri saç kaldırmak için.

Ne rimming edilir? öykü

Rimming doğurma ile ilgisi yoktur. Amacı - keyfi sunmaktır. İşte bu yüzden ucuz pornografik filmlerde en popüler zevki. Kötü şöhretli Marquis de Sade oyunun aşık böyle bir hassasiyet tanıtmak için ilk kişilerden biri olduğuna inanılmaktadır. Ancak, bu yalnızca bir versiyonudur. Aslında, gelincik birkaç yüz yıl vardır, ama bu sırf anüs hijyen düzeyinin düşük olması, kabul ve söylemeye utanıyorum değildi hakkında her zaman insan vücudu üzerinde "kirli" nokta olarak kabul edilmiştir. o şiddet eyleminde içermeyen eğer Günümüzde doğal olmayan hiçbir şeyin, rimming. Ayrıca, uygun teknik, rimming büyük zevki bile dağıtmasına olanak sağlar kadınlarda cinsel soğukluk ve zayıf potansiyeli olan erkekleri heyecanlandırmak.

teknik rimming

Orada sadece ikisidir ama dudakların ustaca kullanımı ve yeterli dil ortağına olağanüstü keyif sunmak için. İlk teknik anüs ve ona bitişik bölgenin dudaklar ve dilin uyarılmasını kapsar. Lusk sıklıkla oral seks diğer türleri ile birleştirilmiştir. ikinci dil ortağının anüs içine yerleştirilmiş olmasıdır. Sürtüşmeler taahhüt dil delik mükemmel bir ortak anal seks için hazırlamak için izin verir rahatlatır.

Ne rimming edilir? birkaç uyarılar

seks bu tür Pratiği, bu unutulmamalıdır:

  • genellikle rimming kullanma ortağa ortağından enfeksiyon transferini teşvik etmektedir. Bunlar arasında, örneğin, vb hepatit, HIV, gonorrhea, gibi ciddi hastalıklar Bu enfeksiyonların Bakımı kaydedemezsiniz.
  • genellikle rimming cunnilingus birleştiren ve bağırsak parazitleri (Helmintlerle) yol açar vajina anüs de ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle, bunu yapmadan önce anilinktsiey parazitlerin kurtulmak gerekir.
  • Bazen ishale neden olabilir rimming. Böyle iyilik en iyisi önce sadece iyice temizlemek için değil, aynı zamanda bir lavman yapmak. Ortaklar hatırlamalıyız: Daha fazla kullanıldıkları rimming tekniği, daha dikkatli onların sağlığını izlemelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.