TeknolojininBağlantı

Nasıl trafiğe MTS dengesini görüntülerim?

остаток трафика МТС можно сразу несколькими способами. Bkz MTS trafik kalıntı çeşitli yollar olabilir. Bu makale ve önerilerinin sunumu SIM kart tarife planı üzerinde "Akıllı" bir dizi onların kullanan müşteriler için söz konusu olabilir (hizmetlerin hacimleri ön ödemeli).

остаток трафика МТС, весьма популярен среди пользователей мобильного интернета. MTS trafik kalıntısı nasıl baktığınıza sorusu mobil İnternet kullanıcıları arasında oldukça popüler. bağlanarak, örneğin, aylık trafik bir gigabayt sağlar altında "Akıllı Mini" oranı, abone düzenli ne kadar kaldığını, harcandı kaç megabayt izlemek gerekir. Bu yeni trafik bağlantısı için SIM kartın dengesi yazma-off ek ödeme vakalarını önlemek ve doğru zamanda internet olmadan kalamaz etmektir. güncel bilgi almak için çeşitli seçenekler vardır. Bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

tüm yöntemler

  • . Mobil alet (tablet, akıllı telefonlar) için uygulama.
  • kaynağın resmi operatörü aracılığıyla erişilebilir kişisel hesap.
  • . USSD-istekler hizmet.

Nasıl internet üzerinden MTS Internet trafiğinin kalanını kontrol etmek?

Bir kablolu internet bağlantısı var Aboneler, operatörün web sitesinde kişisel bir hesaba erişim elde etmek uygun olacaktır. Kayıtlı sonra, müşteri düzenli, hesabınızla ilgili gerekli bilgileri gözden herhangi bir operasyon yürütmek mümkün olacak. Trafik, dakika ve raporların kalanı: "Akıllı" tarife planları hakkında tam bilgi mevcut görünmektedir. остаток трафика МТС, нужно пройти процедуру регистрации, следуя подсказкам, размещенным на главной страничке. MTS trafik kalıntı bakmadan önce kişisel bir hesaba ilk ziyaret, başta ana sayfasında yayınlanan talimatları izleyerek, kayıt işlemini tamamlamanız gerekir. Gelecekte, bağımsız aboneye tahsis şifre belirlemesi gerekir sayısına verilere erişmek için.

aktif mobil cihazlardan internet kullanımı Müşteriler, aynı işlemleri gerçekleştirmek için MTS tarafından geliştirilen özel bir uygulama olduğunu öğrenmek için ilginç olabilir, ama akıllı telefon ve tablet gibi aletlere olacaktır. Bu indirme (işletim sistemi pazarının giderek bunu yapabilirler) ücretsizdir. Mobil uygulama işlevselliği hesabınızda sunulduğu pek de farklı değildir. Cihazınızı ilk programı açtığınızda da yetkili gerekecektir. . veri hattına ilerleyen erişim bizzat kullanıcıya atanan PIN kodunu kullanarak gerçekleştirilecektir.

talimat (USSD hizmeti): MTS trafik kalanını nasıl kontrol edilir?

(* Veya # yoluyla) Kısa servis komutları hızla ve kolayca böylece oda maliyeti TA kalıntılarının denge ve hakkında bilgi edinmek için internete bağlanabilir, çünkü çok popülerdir. Birçok kullanıcı hala sadece bu hizmeti kullanmayı tercih Hesabınız hakkında bilgi almak.

остаток трафика МТС на дисплее мобильного устройства, необходимо набрать следующую комбинацию: *111*217#. * 111 * 217 #: MTS mobil cihaz ekranında trafiğin geri kalanını görmek için aşağıdaki kombinasyonu aramak gerekir. bir talep aldığı SIM kart, karşılık olarak, bildirim denge parçalı tarife oluşturan paketleri belirir, gönderilir.

başka yollar

на тарифах «Смарт» можно также через сотрудников колл-центра оператора. MTS trafik "Akıllı" tarifelerin dengesini ve operatör çağrı merkezi çalışanları tarafından öğrenin. Eğer numara 0890 için aradığınızda, hesabınızla ilgili herhangi ilginç sorular başvurulabilir. Bu destek aramaları çağrı akım operatörün SIM karttan tek bir numara üzerine yapılan koşuluyla ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın. . Eğer uzmana çağrı, veri numarası sahibi hakkında açıklığa kavuşturulmalıdır.

можно по бесплатному телефону 8-800-555 -0890 (все звонки по данному номеру бесплатны, в том числе со стационарных телефонов и сим-карты других операторов связи). Ayrıca Müşteri bakımı (bu numaraya yapılan tüm çağrılar sabit telefonları ve diğer operatörlerin SIM kartlarından dahil ücretsizdir) 8-800-555 -0890 de ücrete tâbi olabilir başvurun. numara 0890 arayarak lütfen unutmayın, siz otomatik sesli sistem servislerini kullanabilir - Ayrıca TA hakkında bilgi alabilirsiniz menü öğeleri arasında geçiş kalan hizmetlerin fiyata dahil, diğer bilgilerin dinlemek, seçenekler SIM kartta aktive edilir netleştirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.