GüzellikBakım ürünleri

"Gerçek Kapak": krem yorum

Uzun sıkıca farklı televizyon kanallarında yerleşmiş tele-alışveriş. o teklif Ürünler, görünüşe göre, talep görmektedir. "Gerçek Kapak" - son yeniliklerden birisi, daha doğrusu aktif filmler ve programlar arasındaki boşluklarda, reklamı. ABD'de üretilen aynı adla Vakfı, ideal herhangi yüz gibi derinin kusurları ve vücudun diğer kısımlarını gizlemek için araç olarak konumlandırılmıştır. Reklamlar güzelce etkisini gösteren hangi sözde can ait kullanarak elde. Video karakterler söylediği gibi Bu krem tamamen kılık pigmentasyonu ve edebiliyor doğum izi, yara izleri, sivilce, göz altındaki torbaların ve hatta dövmeler. hayret halkın gözünde, videolar, güçlü rosacea, değil yanağında doğum lekesi, kendinden emin lekeler yüzü bu araç olan yaşlı bir bayan değil görüntüleyin. Bir kusur oldukça bilinmemektedir, ama kadın on ile yaş genç görünüyordu - sonuç oldukça etkileyici görünüyor. "Gerçek Kapak" Bu gerçekten yetenekli olduğunu var mı? Ayrıca, o iyi ve kirli almaz, ne bütün gün tutar ve suya dayanıklıdır. Bu bir rüya değil mi? Buna ek olarak, krem ile birlikte iki tonlu tozu ve temizleme losyonu vardır. Ama bu her avantajları değildir. reklam göre, krem, iki farklı tonlarını satın alabilirsiniz ve istenen gölge elde onları karıştırın.

benzersiz "True Kapak" yorumları gösterileceği gibi gerçekten iddia özelliklerine karşılık mı. Sen onlar için kendini bakabilirsiniz, yoksa sadece yazarın, çünkü tüketicilerin manzaralı kendisini familiarized gelmiştir yazmadan önce, sonuna kadar makale okuma bitirmek ve şimdi bunları sizinle paylaşmak mutluyuz edebilirsiniz. çok hevesli - negatif yanı daha olumlu döndü ile Biz "True Kapak" tepkiler ayrıldı söyleyebiliriz. Bu olumlu tepkilerin belirlemek için, ve satın aldığı, kolay değildir. Ama onların edinme memnun etmediginin olanlar, krem gerçekten iyi maskeler olduğunu ve bütün gün çalışmasını sağlamak. Ve o sözde yapılmış yağ yerine su bazlı ve bu büyük bir artı olarak sayar.

Belki de tüm birisi gelebilir cilt ve böylece çelişkili yorumlar "Tru Kapak", bağlıdır ve bazı yoktur. olumsuz görüş gelince yaklaşık üç kat daha fazladır ve bütün kadınların krem ucuz (yaklaşık 50 Euro) uzaktır çünkü sadece paranızı boşa söylüyorlar. belirtilen özellikler o sahip ve hiçbir şey maskeleri etmez. Buna ek olarak, kızlar o dayanıklı ve yıkamak için kolay su olmadığını fark ettim. Her zamanki vakıf daha o kötü kirli giysiler üzerinde. onun kıvamda bir çok sıkıdır. Hatta bazıları dökme makyaj ile karşılaştırdık. cilt üzerinde krem çok güçlü bir şekilde hissedilir. Yüz kil üzerinde sopa hepsi aynı - Hatta bazıları o tonalniki bulaşmış söylediler. Yani, reklam göre, olmamalı rağmen maske etkisi mevcuttur vardır.

, Çoğu gerçekten size, tarafgirlik göstermez hangi değerlendirmeleri krem "Gerçek Kapağı" Elde ya da değil. Ama kendin bu aracı test ettik birçok kadın ilan özelliklerini tamamen uyumludur iyi BB-krem, satın almak daha iyidir, ve çok daha ucuz olduğunu fark ettim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.