MaliYatırım

Nerede para küçük bir miktar yatırım yapmak ve nasıl bu kar?

mali bağımsızlık emin olmak için, yağmurlu bir günde bir kenara para küçük bir miktar, ayarlamanız gerekir. fonları basitçe bir çekmecede zarf içinde bir yerlerde yalan olmaz olarak ideal bir seçenek, bir yatırım yapmak olacaktır. Onlar sahibine üzerinde çalışmaya başlayacak. Ama soru şu: "Nerede para az miktarda yatırım yapmak?" Sonuçta, katkıları genelde oldukça etkileyici. Ancak küçük yatırımlar büyük yatırımlar bile daha da popüler.

mevduat

Belki de en popüler yolu para "iş" yapmak olan yatakları. Kesin konuşmak gerekirse, güvenilir ve neriskovannym olarak kabul edilir kanıtlanmış bir yöntemdir. para küçük bir miktar yatırım nereye bir soru varsa zihni ilk şeydir üzere, yatırım yatırma seçeneği geliyor. Tekliflerin çeşitliliği itibaren banka, dağılım gözlerin öne sürdüğü. Bu mevduat süresince arttırılabilir olanlar, hem de mevduat şarj edilebilir. Faiz aylık veya üç aylık hesaplanır. Ya da sadece mevduat oluşturulduğu için dönem sonunda hesabın sahibi tarafından elde edilebilir. Bu arada, faiz oldukça saygın olduğu unutulmamalıdır. Her banka kendi sunar, ancak bir bütün olarak, ortalama oran yılda% 11'dir. Böylece, katkı daha üst 11 000. Oldukça iyi bir artış alacak adamın sonunda, 100 bin ruble tutarında olacaktır eğer. Aslında, birçok banka küçük miktarlarda mevduat almak - örneğin bin ruble. Tabii ki, pek çok böyle bir miktar almak için mümkün olmayacaktır anlamak gerekir, ancak ünlü Rus atasözü yürürlüğe gelir ki - şey biraz daha iyi.

güvenilirlik

Tabii ki, para küçük bir miktar yatırım nerede düşünerek ilk şey insanların bir bankanın güvenilirliği gibi faktörleri göz önüne alır. Buna göre, o iyi seçerek, çeşitli seçenekler göz önünde bulundurur. Bugün orada böyle organizasyonların çok sayıda vardır ve çünkü yüksek rekabet, genellikle müşteri çekmek için çeşitli tanıtımlar tutun. Ancak, bu durumda güvenilirlik - Yukarıda her şeyden. para az miktarda yatırım nerede karar vermeden önce nedenle, iyi bir banka en az iki yıl olması gerektiğini bilir ve resmi bir statüye sahip olmalıdır. Ülkenin ilk beş en güvenilir bankalar Sberbank, "VTB", "Gazprombank", "Ziraat Bankası" ve "Alfa-Bank" sayılabilir.

"VTB" - güvenilir bir yatırım ortağı

Birçok kişi nerede para küçük bir miktar yatırım yapmak merak bu seçeneklerden birini seçin. "VTB" - bu özel ilgi unutulmamalıdır bankası. Bu organizasyon yatırımları hakkında hizmetlerin çok geniş bir yelpazesine sahiptir. Ve bu para birimi ve borsa için de geçerlidir. Bu ve menkul kıymet işlemleri, ve işlemler seçenekler ve geleceklerine, hem de ticaret erişim sağlayan, yatırım fonu paylarının ve bunların satış ve çok daha fazlası satın alma. Banka kanıtlanmış ve etkili araçlar kullanır ve varlıklarının yönetimi için en iyi strateji sunar. hizmetlerin listesi bitmez. "VTB" da müşterileri için özel koşullar yaratarak, aracılık hizmetleri yapan ve en uygun şartlarla ticaret Forex erişimi bunları sağlamaktadır.

Menkul ve değerli metaller

Tüm banka hesap açma fikir gibi insanlar ve üzerinde para koymak. Ve onlar diğer seçenekler arıyoruz. İyi bir alternatif kıymetli madenlere yatırım etmektir. Bu arada, hatta bazıları paralar yatırım. Elbette oldukça kararsız metaller ile bağlantılı olarak ama oldukça riskli seçenek, bu. Ve daha fazlası. Mücevherleri uygun koşulların sağlanması için gereklidir, bu yüzden onların pazarlanabilirliğini kaybetmez. Buna ek olarak, uzun vadeli bir yatırımdır. Ama, yine de, başarılı ve karlı olmuştur edilmektedir. Burada saklanan satın metaller - şaşmamalı birçok banka sözde maden hesapları vardır. Ama menkul biraz farklı. Başarılı bir katkıda bulunmak için, tahvil ve hisse özelliklerini bilmek gereklidir. Bunu yapmak için, danışma vardır. Bu paylar biraz (hatta bir ruble) değerinde olduğu dikkati çekiyor ve (bazı kağıtları onbinlerce dolar arasında gerektirir için) çok pahalı olabilir.

Modern yatırım

Bunlar PAMM hesabı bulunmaktadır. Bunlar sadece birkaç yıl önce, Rusya'da çok uzun zaman önce değil ortaya çıktı. Ancak, yatırım bu tür elde edilebilir gelir etkileyici. Internet üzerinde para az miktarda yatırım nereye merak Birçok kişi, bunun sonucu olarak geldi. prensibi genel hesap fonları birkaç özel müşteriler yerleştirilir ve para uygun uzmanına (tüccar) yönetmektedir olmasıdır. Sonunda, gelir oluşturulan ve PAMM hesabında yatırım yapmış bu insanlar arasında bölünür. Birçok avantajları. Birincisi, tasarruf kontrolü altındadır. İkincisi, hızla çekilmeye edilebilir. Üçüncüsü, müdürü çalışmalarını takip edebilirsiniz. Ve en önemlisi - Herkes bu işe kendinizi deneyebilirsiniz beri, bir avantajdır küçük katkılar yapabilirsiniz.

şehir Katılımlar

Gelecek hakkında düşünmek ve katkıları bu yıl yapmak daha faydalı olacağı karar vermek için yeni, 2015 It zamanını giriyor olarak 2014 yılında para az miktarda yatırım nerede sorusu, artık alakalıdır. değil - Bir alanın kişilerin belirli yatırımlar ancak diğerleri için yaklaşabilir için söylemeliyim. Nerede örneğin, Penza'daki para küçük bir miktar yatırım yapmak? gayrimenkul! Bu küçük bir kasaba, ama son zamanlarda aktif olarak inşa etti. İyi bir fikir binayı satın almak ve kiralamak olacaktır. Hatta onları iş yatırım yapmaya çalışıyoruz. Genel olarak, bir yol, çok mütevazı da olsa çok sayıda yatırım yapmak. Önemli olan bütün şartları ile en uygun seçeneği ve ön tanışmış seçmektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.