TeknolojininElektronik

Çamaşır makinesi LG E10B8ND: yorumlar, talimatlar, teknik özellikler, fotoğraf

Bir çamaşır makinesi satın almak, hesaba cihaz seçilen edilecek olan kriter almak gereklidir. enerji tüketimi, su dikkat etmelidir, ister tasarım izleyebilir ve aynı zamanda işlevselliği dikkate almak.

Bir çamaşır makinesi satın

Cihaz en iyi alışveriş gezisi başarılı bir seçimi için, potansiyel seçenekleri düşünün. Bu mümkün değilse, o zaman kendime çevrimiçi mağazalardan bir model bakabilirsiniz. Geçmişte daha ucuz olacaktır. Ancak, ününe dayanarak sanal mağaza seçmeniz gerekir akılda tutmak gerekir. Şüpheli siteleri daha iyi aksi hile olma riski vardır, yuvarlak olsun.

Çamaşır makinesi LG E10B8ND - Koreli firmadan en iyi seçimlerden biri. Değerlendirme en bu konuda olumlu, yani kalitesini şüphe etmeye gerek yok. Daha ilavesi, LG iyi yapımcı kanıtlamıştır. Yani bu ürünü satın düşünmelisin.

Çamaşır makinesi LG E10B8ND: Özellikler

Güney Koreli şirket LG yıkama makinelerinin çoğu kabaca aynı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, bu modelde, motor tambura bağlı olan vasıtası ve rotasyon için çeşitli seçeneklere göre bir mobil teşhis, doğrudan tahrik ayarlayın. kılavuzuna mümkün olduğunca yakın Güncel birlikte otomatik yardım yıkama.

Çamaşır makinesi LG E10B8ND ona bir saygınlık, elektronik kontrol paneli (iç tüketiciler için çok önemli olan) ayarlanabilir sıkma hızı, aynı zamanda, değişken ısı koşullarının ekler tek başına bir tür, kabarcık tamburu vardır. Yeterince soğuk su ve sıcak olarak ayarlamak mümkündür. maksimum sıcaklık yaklaşık 95 eşittir.

Cihazın Boyutları

Çamaşır makinesi ortalama boyutları. Onlar herhangi yüklemek için izin ancak çok dar değil oda. 85 cm ve derinliği - -, genişliği 60 cm, yükseklik olduğunu. 44 cm Alet ağırlığı 59 kg ulaşır. Ancak, tüm bu rakamlar nedeniyle paketin varlığı biraz büyür. 64 cm, yükseklik - - 88 cm, derinliği - 53 cm -. 62 kg onu genişliği ile. biz de dikkate ambar kapısını ele alırsak, derinlik 46 cm bacaklar (destekleri) küçük olur -. 1 cm.

Çamaşır makinesi LG E10B8ND, talimatlar kendisi için tüm boyutlarını tatmin komple yoktur. Internet üzerinde forumlar alıcılar bu konuda yaz. Nadiren, garanti süresini, tüm kapakları kırar. Bu arada, motorlu 10 yıllık bir süre verilir.

Yükleme Özellikleri

İç diğer modern çamaşır makinelerinde olduğu gibi, önden yüklenir. bir döngüsü sırasında yıkama şeyler 6 kilogram ağırlığında olabilir. Ancak, maksimum yük kullanamazsınız modları vardır. Örneğin, tamburun sadece üçte yünlüler ile doldurmak için tavsiye edilir.

Çamaşır makinesinin avantajları

Cihaz oldukça sessiz çalışır. Makine su veya aramalar drene sadece duyun. dayanıklı sabitleme, bu nedenle zemin buna değer. kontroller talimatlarla sorun yok da, tabii ki, yeterince kolaydır.

Çamaşır makinesi LG E10B8ND yıkama ucundaki bildirim gönderilir güzel sesler üretiyor. Buna ek olarak, doğrudan sürücünün varlığı bu modelin avantajları ekler. Tasarım bu her iç mekana mükemmel uyum sağlayan minimalist eğimi.

Luke kez yıkadıktan sonra açılır birkaç dakika bekleyin gerekli değildir, birçok değer düşünün. küçük öğeler sakız düşmek kalmamak davul tasarlanmıştır. Yüksek hızlı makinede iplik bile herhangi bir yüzey üzerinde mükemmel duran, yerde atlama değildir.

teknolojinin

Ne yazık ki, malların değeri düşük bazı özellikleri tüketicilere kullanılamaz. Bu, örneğin, buhar yıkama için vardır. size olanak sağlayan harika bir özellik aşırı kir kurtulmak için. Tüketiciler de Turbo Wash denilen hızlı yıkama, yoksundur. Eko Hybrid Kurutma kullanılamaz. Ama bunun nedeni, önemli değil çamaşır makinesi LG E10B8ND, yorumlar doğrudan sürücü ve şaşırtıcı tambur ile donatılmış, çarpıcı. çoğu durumda arızalara karşı mücadelede etkili olarak çıkıyor mobil teşhis vardır. Altı hareketleri bakım yardımı çok kirlenmiş öğeleri temizlemek için iyidir. Hatta ilk üç özellik çamaşır makinesi olmadan kaprisli metresi itiraz vardır. Bu nedenle, tüm ihtiyacı özellikle küçük fiyat için, onu satın düşünün.

Yıkama Programı

 • uygun dokuda beyaz ve renkli ürün yıkama "Pamuk". 6 kg - kuru halde, çamaşır makinesi içine yüklenebilecek maksimum ağırlık. Her şey özel teknolojiyi kullanarak ince vystiryvaetsya olduğunu.
 • "Pamuklu Eko". yukarıda belirtildiği gibi yıkayın, giysi her türlü olabilir. Böyle bir programı seçerken, hostes minimum enerji tüketimiyle belirgin şekilde temizlendi şeyler alacak. Kargo Ayrıca tüm maksimal 6 kilogram olabilir.
 • "Karışık". Orada bir durumda farklı kumaşlardan bir çok şey vardır ve su ve elektrik harcamak varsa, yıkamada bu sefer onları koyabilirsiniz istemiyoruz. narin temizlik gerektirmez Yük ürün can (en fazla 4.4 kg).
 • "Gündelik". Çamaşır makinesi LG E10B8ND (aşağıda onu fotoğraf) bu modda en fazla 4 kg sürer. özel bakım gerekmez yıkama şeyler tabi Genel bir kural olarak,. Eğer dokuda, katledildiler polyester, akrilik ve poliamid türleri ile sıralamak edin.
 • "Çocuklar." Mantıksal olarak, bakım gerektiren, bebek giysileri yıkanmıştır. Bu mod, durulama tozu en ufak miktarda kurtulmak için daha yoğun bir şekilde gerçekleştirilir, yanı sıra, protein ve protein lekeleri çıkarmak en iyisidir. 6 kg mümkün olan en yüksek yük.
 • "Sağlık" modunda deterjan kaldırılmasını maksimize etmek için tasarlanmıştır. Daha çok deri ile temas halinde olan çamaşır yıkamak için gereklidir. Maksimum ağırlık - 6 kg.
 • "Yorgan". Bu modda İsteğe sadece bir battaniye silmek için. Sen dolguyu sahip bir ürün kullanabilirsiniz. Sadece bir kopyasını indirin. Yıkanabilir battaniye, diğer yatak, ceketler dolgu polyester benzeri ve.
 • "Spor" modunda spor şeylerin yıkama için uygundur. Eğer (en fazla 2 kg) ve hatta sentetik polar yükleyebilir.
 • "Narin". Bu modda Mükemmel bulanıklık, çamaşır makinesi LG E10B8ND. Yorumlar bunu kanıtlamak. kolayca yok edilebilir narin konu şeyler kumaş yıkanması. Kargo fazla 3 kg talimatı altında izin verilir.
 • "Yün" Yıkanabilir olarak da örgü örer. Maksimum kuru ağırlık ürünler - 2 kg.
 • "30 Hızlı" Zamanın kısa sürede silinir ise hafifçe kirli çamaşırlar. Yük sadece 2 kg'dan fazla pamuktan yapılmış olup edilebilir.
 • "Yoğun 60" modu sağlar minimal enerji maliyetleriyle saatte çamaşır mükemmel kalitede. Yük kumaş veya pamuk, en fazla 2 kg karışık türleri olabilir.

eksileri makineleri

Bazı modlar üzerinde çalışarak, çamaşır makinesi LG E10B8ND çok az su kazanıyor, bu yüzden toz temizliği ile ilgili sorunlar olabilir. Ayrıca belli ki, uzunluğu farklı olmadığı küçük bir hortum, dahildir.

ayırmadan sonra fiş birimi kullanıldığı son modunu ezberler. müşteri yorumları göre, makine işlemini iptal etmez; bu yüzden onu işi bitirmek için beklemek zorunda. Çamaşır makinesi LG E10B8ND (geribesleme müşteriler bu soruna ses vermek) bir değil çok rahat tasarım kapı contası ile donatılmıştır. Çoğu zaman, yıkama işlemi, su zamkı kanadın kalır sonra.

kuvvetle dinlemek için ise motor çalışırken, sen küçük bir ıslık duyabiliyorum ama bir kural olarak, böyle bir kişinin kulakları yakalamaz.

Bu model, farklı adlara sahip olabilir. (Bazen "M") "E" indeks cihazı belli mağazalarda satılması istenen söylüyor. Çamaşır makinesi LG E10B8ND fabrikası bir "F" ile yazılmış bir adı vardır. Bu küçük negatif, ancak bazı alıcılar yanıltıcı.

Birçok kişi çok sayıda program, genellikle kadınlar çabuk yıkama daha sık sadece 6. Silme günlük iç çamaşırı kullanmak inanıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.