SeyahatYol tarifi

Otel "Amara Dolce Vita", Türkiye

Akdeniz Burada, beş yıldızlı bir otel verir tüm çekiciliğini Enjoy "Amara Dolce Vita." Türkiye ve halk her zaman misafirlerine hoş geldiniz! Otel, 163.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. kendi topraklarında eğlence On M. bol seçim olacak - hizmet ve açık hava aktiviteleri en çeşitli yelpazede içerir. Örneğin, tüplü dalış ya da at binebilir.

Otel "Amara Dolce Vita", Türkiye. Fotoğraf ve açıklama

konum

gerçekten bir cennet, burada Akdeniz Toros Dağları ile buluştuğu çünkü - Otel House "Amara Dolce Vita", Türkiye. Deniz kıyı, koy biçimini almış, çam ormanı ile çevrilidir. 58 km - Tekirova uzaklığı, Antalya sadece 2 km uzaklıktadır.

Odaların

  • Deluxe Standart bahçe veya deniz, yatak odası, banyo, balkon ve giyinme odası bir görünümü vardır. Bu sayıların çeşitli birleştirerek, bir ailen alabilirsiniz.
  • Deluxe Üç - bir kapı, bir banyo ve balkon ile bağlı iki yatak odası.
  • Deluxe Aile - iki yatak odası, banyo ve balkon. Odaların Bu tip önceki büyük boy odalardan farklıdır.
  • Deluxe Süit bir yatak odası, oturma odası, iş, mutfak, dolap için bir ofis, jakuzi ve teraslı banyo bulunmaktadır.
  • Deluxe Major Suit. Bu tür Süit odaları ile karşılaştırıldığında bu geniş bir alanı ve ek yatak odası vardır.
  • Grand Deluxe Villa - 380 m² toplam alana sahip iki katlı villa özel ısıtmalı yüzme havuzu ve terasın, denize yakın bulunan. Zemin katta bir orada Amerikan mutfak-yemek odası tipi, oturma odası, fites odası ve görevlileri için bir yardımcı odası. İkinci katta dört yatak odası vardır.
  • Delyuks Dzhunior Villa. 230 metrekare toplam alanı, özel yüzme havuzu vardır. Zemin katta bir yatak odası, mutfak ve oturma odası bulunmaktadır. iki yatak odası - üst anda.
  • Standart Kulübü - bir yatak odası, banyo, giyinme odası ve balkon. Birkaç sayılar birleştiren bir aile odası alabilirsiniz.
  • Club Suite - yatak odası, jakuzili, oturma odası, giyinme odası ve teras bulunmaktadır.
  • engelli kişilerin odalar. Bir yatak odası, özel donanımlı banyo, giyinme odası ve geniş kapı yoktur.

Tüm kampçılar zaten yaşam maliyetinin söz ilgilenen. 2013 yılında, Hint yaz aylarında bir otelde iki haftalık kalış fiyat ailesi (2 vzrozlyh ve 1 çocuk) başına yaklaşık 195.000 ruble oldu. Her ve otelin her açık kapı için "Amara Dolce Vita." Türkiye, her zaman kabul edilebilir orada olduğu tatillerin fiyatı, Rus turistlerin deniz yoluyla yüksek kaliteli ve ucuz tatil için mükemmel bir seçenek sunuyor!

havuzlarda

Otel, iki kapalı havuz ve üç açık (tatlı su) vardır. deniz ile ve su kaydıraklı bir - biri. Villalarda kalan turistler, sekiz ayrı ısıtmalı havuzuna hazır. yüzme için Ortak yerler güvenlik nedeniyle 6:00 am "Amara Dolce Vita" otelde tatilciler için 20 saatleri arasında kapalıdır. Türkiye misafirleri sağlığıyla ilgili endişe duymaktadır.

eğlence

Ziyaretçi mükemmel bir internet kafe ve film gösterimleri de, gündüz, akşam ve gece şovları çeşitli kültürel etkinlikler, meslek grupları, karaoke, dans dersleri, plaj partilerinin canlı performanslar vakit geçirmek, ve bahçede olabilir.

çocuklar için

4 ila 12 yaşındaki çocuklar, çocuk kulübünde eğlenirken havuzda eğlendiği ve oyun alanında güzel bir zaman olacaktır. Büyük çocuklar için, otel eğitsel kurslar, oyunlar ve çocuk disko sağlar. Gerekirse, hemşire çağırabilir.

plaj

Çakıllı ve kumlu plaj alanı değişen ve marina için 630 metre, duşlar, uzayın bir uzunluğa sahiptir. Sığ denizde giriş yapın. "Amara Dolce Vita" gibi, Türkiye uzun uzun kış akşamları ısınma, sıcak güneş ve aydınlık gösterimleri hatırlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.