SağlıkMüstahzarlar

"Elekasol": kullanma kılavuzu, yorumlar, fotoğraflar, kompozisyon

"Elekasol" - bitkisel ilaçlar, antimikrobiyal aktiviteye sahiptir. Bu üroloji, jinekoloji, dermatoloji, gastroenteroloji, kulak burun boğaz ve diş hekimliğinde kullanılır. patojenik mikroorganizmaların sebep olduğu hastalıkların tedavisi için kapsamlı Yetişkinler, genellikle "Elekasol" demektir reçete. Çocuklar için kullanılmak üzere talimatlar da atayabilir ama sadece 12 yaşından büyük olanak tanır.

Yayın bir şekilde, bileşim "Elekasol" anlamına gelir

İlaç, ezilmiş malzemenin, 2 g içeren filtre torbaları, gevşek biçimde üretilen bitkisel ilaçların bir koleksiyonudur. Ağırlık paketleri aşağıdaki şekilde "Elekasol" Bileşim talimat 100 g gösterildiği anlamına gelir, 75, 50, 30 olan:

  • arkaya (çim bitkiler), papatya (bitkisinin çiçekleri) -% 10 phytopreparation bir parçası olarak;
  • kadife (çiçekler), meyan kökü (kökler), okaliptüs ve adaçayı (yapraklar) - bitki düzeneği içinde% 20.

Farmakolojik eylem "Elekasola"

Kaynatma hastalıklara karşı, Proteus, Staphylococcus, Pseudomonas ve Escherichia coli ve diğer mikroorganizmalar gibi bakterilerdir maddeler tedavisinde etkilidir. Bitkisel ilaç iltihabı azaltır ve onarıcı süreçlerin seyri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

para almak için Endikasyonları "Elekasol"

Karmaşık terapi talimatının uygulanması için toplama "Elekasol" aşağıdaki durumlarda atamak için izin verir:

  • üretrit, prostat, mesane iltihabı, piyelonefrit ve kronik bir şekilde;
  • spesifik olmayan enflamatuar süreçler, gelişimi serviks ve vajina etkiler;
  • cilt lezyonları - akne, nörodermatit, egzama, mikrobik ;
  • enterokolit, enterit, kronik iltihabı formları kolit;
  • diş hastalıkları - periodontit, kırmızı daire liken etkilenen mukoza geliştirme ağız astar ve ağız hastalığı (tekrarlayan bir hastalıktır ve hastalığın, akut form) olmasıdır;
  • üst solunum yolları ve solunum yolu lezyonlar ile ilgili durumlar - bronşit, soluk borusu, farklı akış (akut formu, kronik), kronik bademcik iltihabı, akut akan laringofaringit farenjit.

Kontrendikasyonlar phytopreparation "Elekasol"

Koleksiyonun randevu Önce "Elekasol" talimatı sen kontraendikasyonları gözden önerir:

  • 12 yıldan az yaş;
  • Toplanan bileşenlere karşı aşırı duyarlılık.

çocuk yapma dönemi, emzirme sırasında ilaç kullanımını kısıtlayın. İç uygulama suyu dışarıdan sadece ve sadece, hekimin görüşüne göre, annenin vücuduna yarar ölçüde fetüs veya çocuğa potansiyel riskleri aşan durumlarda kullanılabilecek, kabul edilemez.

Tedavi suyu "Elekasol"

gevşek koleksiyon

soluma için, taze ve topikal olarak dahili kullanım uygulanması olarak kullanılan suyu. 2 çorba kaşığı tekabül aracının yaklaşık 8 gr. l. Bir emaye kap içinde ham madde sıcak su (kaynar su gereklidir 200 mililitre) ile doldurulur. bir kaynatma iyi bir mevcut olduğu gibi "Elekasol" talimatı kullanılabilir. Önce, bir saat ısrar sonra kısık ateşte koyup ikinci kez (45 dakika içinde) ve filtre iterek bir saat bunu bir çeyrek tutun. Ortaya çıkan fonların hacmi 200 mililitre kadar getirmek için gerekli değildir.

Filtre torbaları

Bir emaye veya cam kap içinde iki bileşenli, kaynar su (200 ml) ile doldurulur kap kapatılır, çeyrek saat demlenmeye bırakıldı anlamına gelir. Periyodik bir kaşıkla torbaları üzerinde basmanız gerekir ve ısrar sonra onlar araçları sıkmak gerekir. suyu hacmi (haşlanmış) bir miktar su ilave edilerek artırılır. Sonuç olarak, 200 ml kaynatma ulaşmalıdır.

Kullanımdan hemen önce, suyu sallamak için tavsiye edilir. iç organ tedavisinde tahsis "Elekasol", ısı şeklinde içki ise, 2-4 kat seyreltilen kullanımına izin ve seyreltilmemiş ürün. Bu durumda et suyu gerekli miktar 1/3 bardak. Günlük alım phytopreparation, (yarım saat kullanımı öncesi) Yemekten önce üç kez yapılmalıdır.

Eğer fon losyonlar yapmak istediğinizde "Elekasol" talimatı soğuk et suyu kullanılmasını önermektedir, bu gerekli değildir seyreltin. günde 1-2 losyon - miktar tedavi etmek için yeterli. suyu, sulama, sulama veya çalkalama için gerekli olan, bu 2-4 kez seyreltildi ve "Elekasol" 50 ml (seyreltilmemiş ve önceden ısıtılmış) aracılığıyla alınan her bir işlem için, microenemas için gerekirse, hafif ısıtılmıştır. İnhalasyonlar sıcak suyu gereklidir ve eğer soluma cihazı, ultrason, daha sonra ılık.

üst solunum yolları ve solunum yolları suyu lezyonlann eşlik ettiği hastalıkların tedavisinde (dahili, harici) 2-3 haftadır. Kaynatma içki, durulama için kullanmak buna dayalı inhalasyon yapmak. 2-5 kez günde "Elekasol" giderilmesi için işlemlerini yürütmek gerekmektedir. bileşimin kullanılması için talimatlar diş hekimliğinde kullanılabilmektedir. İzin verilen losyonlar, sulama ve durulama, olası iç kullanım. tedavilerin önerilen sıklık 2-5 p. her gün. emdirme turundas aracı gerçekleştirmek için gerekli olduğu durumlarda 2-4 p yetiştirilen. Sıcak et suyu kullanılan prosedürleri uygulamak.

gastroenteroloji fonların iç kullanım 14-21 gün sürer. o deri lezyonları tedavi etmek için gerekli olduğunda, tedavi süresi önceki durumda olduğu gibi aynıdır, ancak bu tür sorunlar ile mevcut ve açık kullanım suyu olduğunu.

Jinekolojik hastalıklar "Elekasolom" iki hafta aylık davranılır. Seyreltik formülasyonlar losyonlar, sulama, sulama, içinde kullanılabilir hale, kullanmadan önce ısınmak için gereklidir. Her gün bir veya iki kez işlem yapılması gereklidir.

Ürolojide kullanılmak üzere "Elekasol" talimatları topikal (losyonlar) ve yutma için, (microclysters) lokal olarak kullanılmasını önerir. Tedavi süresi - 2-3 hafta.

yan etkiler

ilaçlara alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. Bu aşırı doz vakası olmuştur.

Dikkat

suyu (inhaler bağlı olarak) sadece ılık veya sıcak inhalasyon için uygun "Elekasol" anlamına gelir. Kullanım talimatları, yorumlar soğuk kaynatma Bronkospazma neden olabileceğini bildirmektedir.

İlacın maliyeti "Elekasol" yolu hakkında yorumlar

Ortalama edinme fiyatı yaklaşık 76 ruble olduğunu. Değerlendirme olarak, ilaç boğaz ağrısı için etkilidir. Bu hoş olmayan hisler kurtulmak hızla "Elekasola" suyu kullanarak durulayın. İlaç ve sistit ile iyice baş edebiliyor. Hastalığın belirtileri oldukça hızlı kaybolur - birkaç gün içinde. Sistit tekrar geliştirmek vermedi hastalık önleyici tedbirleri yürütmek için yılda önerilir. Phytopreparation sıklıkla üretrit için reçete. onun güvenliği ve düşük maliyet gibi insanlar. Yorum ilaç hızla tesis "Elekasol" kılavuzuna uygulamayı içeren herhangi bir sorunla başa çıkmak mümkün olduğunu bildirdi. İlacın Resimleri bunu paketleme neye benzediğini bildireceğiz.

Birçok kişi, inflamasyon gelişiminde mikropların neden olduğu hastalıkların "Elekasolom" kullanırlar. Ancak, tedavi en etkili ve diğer sorunlara yol açmıştır olmak, herhangi bir ilaç her zaman reçete ve tavsiye edilen sürece bunların dozu gerektiği de kullanılmalıdır. Kronik, akut - - organizmanın ve tek tek özellikler tedavi süresi, hastalığın karmaşıklığı, şekli elde edilen sonuçlara bağlıdır. "Elekasol" - çok sayıda referans ile kanıtlandığı gibi, iyi bir ilaç, bir anti-enflamatuar ve antimikrobiyal etkiye sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.