SağlıkMüstahzarlar

Batrafen cilası, onikomikoz tedavisinde etkili bir yöntemdir

Onikomikoz tırnak plakalarının mantar lezyonudur. Ne yazık ki, bu hastalık son derece yaygın. Farklı ülkelerde görülme sıklığı% 3 ila% 20 arasında değişir. Yaşlılarda daha sık görülür.

Bu patoloji ile ana tedavi yöntemi etiyotropik etkilerdir. Onikomikozun etken maddeleri dermatofitler olup, bunların başlıca sebebi Trichophhyton mentagrophytes ve Trichophyton rubrum'dur. Diğer patojenler (% 10'dan az) Candida mayaları (çoğunlukla Candida albicans), daha az kalıplar (örn. Scopulariopsis brevicaulis) gibi patojenler içerir.

"Batrafen cilası" yukarıdaki tüm patojenlere etki eden cyclopyrox etkin maddesini içerir. Klinik olarak antifungal ilaçların yerel olarak kullanımının daha güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Tüm jellerin, merhemlerin, çözeltilerin, kremlerin, tozların ve aerosollerin düzeltilmesi çok zor olduğu ve tırnak plağından kolayca yıkandığı veya yıkandığı için Batrafen verniğinin önemli bir avantajı olduğunu belirtmek gerekir. Ek bandajların veya yamaların kullanımı pratik olarak aktif maddenin nüfuzunu arttırmaz çünkü çivinin keratin tabağı tıbbi preparatlar için nispeten geçilmez bir bariyerdir.

"Batrafen lake" özel olarak nispeten geliştirildi. Bileşiminde siklopiroksinin% 8'ini içerir.

Optimum dozaj formu aşağıdaki özellikleriyle yapılır:

  • Yüksek aktif madde içeriği;
  • İlacın çiviye sağlam bir şekilde sabitlenmesi;
  • Tırnak plağının derinliklerinde iyi geçirgenlik ve bunun içinde birikme kabiliyeti;
  • Kolaylık ve kullanım kolaylığı;
  • Ve en önemlisi - çok yüksek verimlilik.

Lak "Batrafen" eleştirilerini en iyi şekilde elde edin: uygulama ve kullanım kolaylığı şaşıracaksınız. Kullanımındaki bir diğer olumlu nokta da etkinliğinde bir azalmaya neden olmayan kozmetik verniğin bir temel olarak uygulanabilmesidir.

Uygulama bittikten sonra "Batrafen lake" yarım dakika içinde kurur. Çözücünün buharlaştırılmasından sonra siklopiroks konsantrasyonu, verniğin çatının keratin tabakasından geçirilmesi için yeterince yaratılmıştır. Tırnak yatağına girdiğinde, aktif madde ilk uygulamadan 2 gün sonra hareket etmeye başlar.
Bu ilacın görünümü, yerel tedavinin rolünü önemli ölçüde arttırdı: Tırnaklara az miktarda zarar vererek uygulayabilir, aynı zamanda sistemik tedaviye kontrendikasyon varlığında uygulayabilirsiniz.

Matrisi içermeyen, yüzeyel lezyonlarla, Batrafen Lacqué en etkili şekilde kullanılır.

Talimat, sistemik tedaviye ek bir araç olarak şiddetli mikrosküler formları olan az miktarda yaralı tırnak ile kullanımını öneriyor. Bu tür kompleks durumlarda, bu kombinasyon tırnak kalınlığının tamamında en iyi ilaç konsantrasyonlarının oluşmasına olanak tanır ve bu da tedavinin güvenliğini ve etkinliğini arttırır.

Uzun yıllara dayanan deneyime ve kontrollü klinik araştırmaların sonuçlarına dayanarak, bu verniğin kullanımı şiddetli eşlik eden patolojileri olan hastalarda bile (örn., Diabetes mellitus) gösterilmektedir. 70 yaşın üzerindeki hastalarda bile, bu ilacın etkinliği% 90'dan fazlaydı (tırnak plağı lezyonu% 30'dan azdı). Mikolojik iyileşme hastaların% 80'inde meydana geldi.

"Batrafen" verniği, Birleşik Devletler'deki onikomikoz tedavisinde FDA tarafından yetkilendirilen topikal kullanım için ilk antifungal ajandır.

Bu ilacı kullanarak sonsuza kadar mantarları unutabilirsiniz ve çiviler harika görünür!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.