Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Viski "Dzhek Deniels": oluşum, çeşitleri, fiyat tarihi ve içecek doğru kullanımı

Viski - İskoçya ev sahipliği asil içecek, bilinen. - Adını türevleri biri bant (viski) ve tercüme "İskoç". Bu tahıllar elde alkol ve tatlı su ve maya yapılmış ve daha sonra belli bir yıl sayıda meşe ve kiraz yapılmış özel varil tutulur. Tabii, İskoçya içecek üretimi tekel tutmaz. Şu anda, büyük viski üreten ülkeler ABD, Japonya, Kanada ve diğerleridir. En popüler Amerikan markalarından biri viski "Dzhek Deniels". Bu içecek hakkında her şeyi - üretici, formlar, hem de kullanmak için en doğru yöntem gelen bilgiler, makalemizi okuyun. Sadece bu olduğunu unutmayın - onun aşırı tüketimi sağlığa zararlı olabilir böylece oldukça güçlü içki, bu% 45 seviyesine kadar alkol ihtiva eder.

Nasıl viski "Dzhek Deniels" yapmak için?

içki şirket üreticisi ABD'de en eski biridir ve 1865 yılından beri viski üretmektedir. Kurucu Jasper Newton Daniel hala gizlice tutulan bir özel imalat teknolojisini geliştirdi. Bu nedenle, özellikle yumuşak bir tada ve özel filtrasyon ve kalsine beyaz meşe fıçılarda yaşlanma ile elde edilir, çok yüksek bir kalitede, işaretlemek napika yargılar. viski üretimi için temel bileşenleri "Dzhek Deniels" mısır, arpa, buğday ve sudur. herhangi bir üretici gibi, şirket olgunlaşma derecesine farklılık içki birkaç çeşit üretiyor. Örneğin, yeşil etiketli bir şişe kale 40 derece tam olarak vardır. onunla namlu geleneksel olarak depo üst katlarında depolanan ve içecek önceki klasik olgunlaşır çünkü bu tür "erken" denir "Jack." En popüler varyete - siyah beyaz etiket ile, o güçlü (43 derece) idi. Bunlardan varil biraz daha uzun olgunlaşıyor, alt katlarda yer almaktadır ama tat ve aroma - çikolata çiçek ve hafif tonları ile geleneksel. Neyse, bütün viski 4 yaş arası olan - 700 ml'lik şişelerde dökerken önce tam olarak içki meşe fıçılarda depolanır. Bazen "Dzhek Deniels" alışılmadık bir miktarda bulabilirsiniz. tahsil şişe olarak da kullanılabilir viski 1 Litre - 5 litreye kadar. Geçen yüzyılın 70-ler kadar, şirket viski ve uzun pozlama üreten oldu - 25 yıla kadar, ancak bu uygulama reddetmesi sonrasında.

Nasıl viski içmek için "Dzhek Deniels"?

Bu içecek asil olarak adlandırılan boşuna değil. İdeal olarak, belki de buz dışında herhangi bir başka katkı maddesinin eklenmesine izin vermez. bar ve restoranlar genellikle ziyaretçiler için "Dzhek Deniels" tercih vermek böylece bu, çok popüler bir marka. (Siyah ve beyaz bir etiket ile şişe başına yaklaşık 1500-2000 ruble) yeterince büyük fiyat olan viski, özel tedavi gerektirir. içki öte yandan tamamen aslında, o alkol oldukça yüksek içeriği hissetmek, vererek, sadece içki tonları "tıkayabilir" olduğunu lezzet ve aroması ve (Coca-Cola gibi) çeşitli katkı açığa vurmaz 20 derecenin altına soğutulmalıdır olmamalıdır. Bu nedenle, "Jack" zevk isteyen, önceden mini bardan şişe kaldırmak elinde biraz düşük bardak ısıtmak, çiçek ve çikolata kokusu teneffüs ve küçük yudumlar içmek. Sonuçta, bu yüzden son 150 yıldır gerçek yargıçlar yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.