Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ekşi krema havuz balığı. antik Reçete

Eskiden bu yemeğin bile düğünlerde, o sunulduğu böylece favori oldu. Modern koşullarda bazı hazırlık zorluklar vardı, bu yüzden yavaş yavaş eski popülaritesini kaybetti. Her şeyden önce, bu iki ana malzemeyi bulma karmaşıklığı olduğunu. ekşi krema ... lütfen havuz balığı tarifi, uygun kalite ile, önceden gerektirir ve bu ve başka. Bu bunu kendi yakalanmış değilse, havuz balığı tazelik emin olmak zordur, ve kaşık standları hangi ayrılan köy ekşi krema, da satın almak o kadar kolay değildir. daha birçoğu ve kızarmış balık durur küçük kemiklerin bulunması. Üçüncü mücadele ile bazı sırları bilerek oldukça mümkündür ve hatta kolaydır.

Sazan kızarmış ekşi krema

tarifi oldukça basittir. balık, temizlenmiş bağırsak karın ve solungaçları kaldırın. Durulayın. Keskin bir bıçakla birkaç yerde karın geri yanal Omurganın et ile bir kesi vyzharilis küçük kemikleri iyileştirmek için. doğranmış büyük soğan halkaları, tuz, şeker ve karabiber ile balık marine edin. Mutlaka kişniş ve limon ekleyebilirsiniz. sazan eti hafifçe, limon suyu o tatlı etkisiz hale getirir. Bunun yerine, biraz limon kuru şarap alıp da haklı. Yarım saat balık ve marine örtüsü ve buzdolabında yer ile bir kase. Sadece yeterli zaman sos hazırlamak.

sos

olgun domates birkaç sarımsak birkaç karanfil, biraz tuz, kişniş ve acı biber bir dilim Grind. Olası yedek kişniş ve biber aynı ürünler, ama biçimde kurutuldu ve çekiç.

Ekşi krema ve turşu

Marina Balık döndürürken iyi krem yarım fincan ekleyip tekrar iyice karıştırın gerekir. o ekşi krema sazan kızarmış zaman, etin yumuşaklığını ve hassasiyet korumak için - Bu ikincisi bir çıtır altın kabuğa, öncelikle, ve. tarifi daha hala harap olmayan bir tek çanak değil özel kremsi tat, ortaya çıkmasını gerektirir.

kavurma

Fazla değil ama duman kadar ısınmak için gereken rafine bitkisel yağ, derin kızartma gerekir. Böyle kavurma yöntemi balık kemikleri mücadelede çok etkilidir. Sadece omurgalıların yenmez bulunmaktadır. Bunlar, ekşi krema hazırlanması, sazan eski yöntemle mükemmel olun. bağlandıkları yemek tarifi, fotoğraf aşamaları, bu yemeğin eski ihtişamını yeniden canlandırmak için yapabiliyor. Balık kalabalık değildi Fry, küçük gruplar halinde, yüksek tarafla da geniş bir tavada veya Tavada en iyisidir. ekşi krema içinde sazan kızartma önce tarifi size titizlikle yürütmek istiyorum, turşu soğan temizlenmelidir. bir kez daha taşımak ve açmak gerekmez kızartma sırasında, balıkların kenarında kahverengi çizgili görünümü zaman bunu yapmak için söyleyecektir. Kızarmış sazan diğer tarafı çok daha hızlı olduğunu ve uyanık olmalıdır. Bir oluklu kaşıkla çıkarın tabak, fazla yağı boşaltmak taşımak vermek ve soğumasını etmemek için, kapağı kapatmak için hazır en iyisidir. Böylece sonuna kadar her şeyi kızartın.

sonsöz

Apotheosis - Balık sonra kalan aynı kızartma marine soğan yağda olduğunu. Önemli olan - bu nemi sıkın unutma. O gevrek ve benzeri tempura döner. Çok doğru garnitür. havuç, kabak, kabak - Ayrıca mevsimsel sebzeleri pişmiş gönderebilirsiniz. marine balık gibi hazırlandı sos ile servis edin. Burada ve hazır antik Rus çanak "ekşi krema sazan." tarifi o kadar karmaşık değil, değil mi? Bu arada, aynı şekilde hazırlandığı ve ekşi krema sazan pişmiş. petrol ve Kızartma olmadan bir diyet tarifi. Sadece bir fırın tepsisine koymak salamura balık, ayrıca iki yüz derecede önceden yaklaşık yarım saat önceden ısıtılmış fırında ekşi krema ve fırında ile sıvalı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.