SeyahatYol tarifi

Staraya Russa (tesisi). Staraya Russa içinde yat ve tedavi

Staraya Russa - Novgorod bölgesinde çare, tekrar tekrar dönmek istediğiniz bir yer. rekreasyon alanında bir Rusya pitoresk köşesinde, ama güzel doğada bulunan - değil ana avantajı. Staraya Russa - tesisinin kendine maden suları ve şifalı çamur ünlüdür. Her yıl Rusların yüzlerce onların sağlığını geliştirmek güç ve enerji kazanmak için buraya gelip ziyaretçi var. Staraya Russa bir tatil için şartlar Bad Ischl, Abano Terme ve Uriage-les-Bains dünyaca ünlü kaplıca kenti daha kötü olmadığını söyledi edilmelidir. Yani, tam teşekküllü tatil sadece yurtdışında mümkün olduğundan emin hala? Biz şüpheleri yok edecek!

Tarih ve Bugün

Staraya Russa - aynı şehirde topraklarında bulunan tesisi. Bu yere Eski Rus yerleşim bile XII yüzyılın ortasında ortaya çıkmıştır. Uzun bir süredir kent Rus İmparatorluğu'nun önemli bir tuz üreten merkeziydi, ama sonunda çünkü kaynaklarda tuzun düşük konsantrasyon sınai önemini kaybetti.

Catherine hükümdarlığı yana Büyük Staraya Russa Kafkas şifalı suların keşfeden dahil olmak üzere birçok doktorların dikkatini çekmeye başlamış - çare yapımında zaten 1828 başladı çünkü Dr Gaaza F. P. Araştırma çabaları boşuna değildi.

Nikolai Dobrolyubov, Evgeniy Leyhtenbergsky Vera Komissarzhevskaya Konstantin Stanislavski, Maxim Gorky, Fyodor Dostoevsky - Novgorod bölgenin şifalı suların gücünü hissettim ünlü kişilerin tamamlanmamış bir listedir.

Bugün Staraya Russa - çare, Rusya'nın her gelen turist çekiyor. yararlı bir eğlence için tüm koşullar vardır. çare kaynaklarının çeşitli özellikleri maden sularının ve tedavi çamurları, oteller ve restoranlar, sağlıklı yaşam merkezi ve spor salonu ağı.

tıbbi tedavi

Antik Yunan'dan beri bilinen maden sularının tıbbi özellikleri üzerinde. Romalılar, seleflerinin sonra, banyo yaylar inşa etmeye başladı. Ama Rönesans mineral kaplıcaları sosyal hayatın merkezi haline gelmiştir. Günümüzde suların arıtma ve iyileştirici çamur patlama olduğunu. Ve en iyi Rus maden Kaplıcalar biri Staraya Russa düşündü.

Farklı tuzluluk seviyeleri ve terapötik çamur özgü tıbbi - su bölgesini geliştirmek ana zenginlik. Starorusskie sülfit-silt çamur dünyada eşsizdir. Onlar benzersiz tedavi edici özelliklere sahiptir: Kan dolaşımını teşvik hücresel seviyede metabolizmayı artırmak, doku solunum geri ve yenilenme hızlandırmak için.

"Muraviovka çeşme" - (fotoğraf sıradışı yapısı aşağıda gösterilmiştir) Staraya Russa tanınmış olan tesisi aracılığıyla başka harika bir tesis. Bu maden yayı akan Avrupa'da en güçlüdür. Eşsiz su bileşim, anti-enflamatuar, antispazmodik, analjezik ve rejeneratif bir etkiye sahiptir.

Eğer dolaşım, sindirim, sinir sistemi veya kas-iskelet sistemi hastalıkları muzdarip - Staraya Russa beldesine gitmek! Bu harika bir yer ziyaret eden kişilere incelemeleri, onaylamak eski Rus çamur ve maden suyu - tüm rahatsızlıkları için benzersiz çare.

tedavi yöntemleri

Sülfür-silt çamur ve maden suyu yararlı özellikleri, bir dizi vardır. Bunlar, anti-enflamatuar ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir, kan dolaşımı ve metabolizma normal bağışıklık sistemini geliştirmek ve hatta en ciddi kronik hastalığın ilerlemesini yavaşlatır.

Eski Rus sular ve çamur tedavisi gastrointestinal sistem, solunum, sinir, dolaşım ve endokrin sistemleri, dermatolojik ve jinekolojik hastalıklar ile ilgili sorunlar muzdarip insanlar için belirtti.

Staraya Russa içinde Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi tedavisinin en etkili yöntemleri kullanmak için izin verir son teknolojik donanıma sahiptir.

çare aşağıdaki prosedürler mevcuttur:

 • Mineral ve aromatik ortak banyo;
 • ruhun iyileşmesi;
 • çamur uygulamaları;
 • terapötik masaj;
 • haloterapi;
 • inhalasyon;
 • fizyoterapi (UHF, SMV, UHF, fototerapi, elektroforez, lazer, vb ...);
 • termal havuz.

Dinlenme ve eğlence

Eğer kullanımı ile tatilinizi geçirmek istiyorsanız - Staraya Russa beldesine gitmek! hizmetlerin fiyatları size lütfen emin ve mükemmel tesisler ve samimi personel kalmak unutulmaz olun.

Onun personeli iyi bir ruh hali eminiz çünkü Staraya Russa Tatil, olumlu duygular bir sürü için hatırlanacak - hızlı iyileşme için anahtar. çare Salina, spor salonu, spa kıyısında özel bir plaja sahiptir. Buna ek olarak, çeşitli oteller, restoranlar, bowling, bilardo ve diğer eğlence merkezi bulunmaktadır.

Staraya Russa içinde kalanı ve tedavi için gitmek için 3 neden

 1. şifalı su ve şifalı çamur benzersiz, hem de maden çeşme akan dünyanın en güçlü biri.
 2. Kalifiye doktorlar ve özenli personel.
 3. yetişkinler hem de çocuklar memnun edecek zengin ve zengin bir tatil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.