FormasyonSSS eğitim ve okul

Eğitim faaliyetleri: onun etkisizliği nedenleri

eğitim reformu ihtiyacı birçok kurumda eğitim faaliyetleri istenen etkiyi vermez gerçekleşme ile geldi ve okul öğrenciler ve öğrencilerin sonra geldikleri hangi bilginin tam olarak aynı miktarda bulunmaktadır. Amacıyla bu soruna hakkında bilgi almak için eğitim faaliyetinin kavramına aşina olmak gerekir, bileşenleri ve modern satış eğitim sistemi.

Eğitim etkinliği - bu en önemli ve ana biri faaliyetlerinin her kişinin, yeni becerilerin geliştirilmesini hale geldiği sonucu. Böyle eylem öğrenme görevi, eğitim eylem, aksiyon izleme ve değerlendirme olarak bileşenden oluşur. Aslında, bu kavramlar öğrenme kendisini gerçekleşir hangi algoritma vardır. Pek çok öğretmen sadık yıl en iyi nasıl onlar emilir ve daha sonra uygulamaya konulan olabilir mümkün olduğunu öğrencilere bilgi sunmak, bu sorunun araştırılması gerekir. Onlar getirdi ana eğilim, akranlarına yetiştirmek daha kolay olmasıydı. Bu durumda, aynı yaş grubundaki insanlar sadece aynı anda odada olmak zorunda değildir, aynı zamanda birbirleri ile etkileşim. Bu onların işbirliği bilgilerinin anlaşılabilirliği ve pratikte uygulaması yüksek sonuçların elde edilmesine yol açacaktır olduğunu. Bu nedenle, öğrencilerin eğitim faaliyetleri genellikle yakından onların meslektaşları ile birlikte, onların çalışma sırasında yeni beceriler ve bilgiler öğrenebilir seminer veya eğitim kursları tutma ile ilişkilidir. Okulda, yaşça açıkça bu ifadenin teyit oyunun prensibi üzerine inşa sınıfta, olabilir görüyoruz. Öğretmen öğrenme sürecine aktif müdahale etmemelidir, bunun yerine sadık talebelerinin bulur lehine ve bilgilerini düzelterek, onlara rehberlik etmek ilginçtir.

Geleneksel eğitim sistemi düşük verimlilik kanıtladı. Çalışmanın tüm yıllarda olduğu gibi öğretim aynı şekilde gerçekleşir. İlginçtir, değil dikkate yaş öğrencilerin kriterini, ne cinsiyet, ne de sosyal, ne de psiko ya alınır. Aslında, sadece bir ya da çok az erişilebilir formda öğretmenler öğrencilere ayrıca dünya ve toplumda birçok metamorfozlarının rağmen yıllardır değişmedi bilgi vermek. Başka bir deyişle, hiçbir orada düşünce gelişimi. hafıza, konuşma geliştirin ama, olaylar ve insanlar, bilgi için bir susuzluk arasında mantıksal bağlantıları kurmak için yeteneği olmayan düşünce değil.

Eğitimin yıllardır öğrenci öğrenmelidir öğelerin standart seti, kişisel büyüme için elverişli değildir. Sonuç onun mesleği olabilir onun yeteneklerinden, geliştirilmesi. Öğrenci belirgin bir ilgi varsa beşeri bilimler, ancak ortalamanın altında teknik disiplinlerini asimile yeteneği, yine onun güçlendirmelidir güçlü, ve zorla ona orada onun açıklaması gününde kurumun eşiğinde olacak bilgileri empoze etmek.

Bazı öğretmenler bu yüksek öğretim faaliyetleri inanmak - Bir kendi kendine öğrenme faaliyeti. Öğrenci kendi alınan Bilgi, onun için daha net olacak. Ama ona iş vermek ve bu tam eğitimde mümkün olduğu anlamına gelmez. Aksine, öğretmen öğrenci sorulara cevaplar aramak arzusunu geliştirmeli, bir kaç verebileceğinden fazlasını öğrenmek akademik saat. Konuyla ilgisini uyandırmak, üzerinde konferanslar ve ödev konunun varsayılan okuma değiştirebilir , standart dışı sınıflardan öğrenci çıkarlarını etkileyecektir. Bu ona görüş öğretmenin daha az önemli değildir süreç, tam katılımcı, bir parçası hissetmek için fırsat verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.