GüzellikBakım ürünleri

Eğer gri saçlar konusunda endişeli misiniz? Bir saç boyası gerekiyor? dirençli gri saçlar için fon seçmek

saç folikülü özel bir madde üretir - melanin. saç renginin doygunluğuna sorumlu olan bu siyah pigment-kahverengi. Zamanla, bu maddeyi üreten hücreler, faaliyetlerini kaybeder ve tamamen yok olana kadar bukleler halinde, giderek küçülmektedir. Sonuç olarak, saç gri renge başlar. renge ek olarak, saç dokusu değişiklikleri ve onlar daha sert ve pürüzlü hale gelir. boyama için olağan saç rengini gidemez. Için gri saçlar boyama için bir daha dayanıklı, özel ve kaliteli araçları seçmek gerekir. Ancak, aynı zamanda birlikte gri saç görünümü ile daha sonra boya sadece yedeklemeyi ve daha iyi doğal boya gri saç kullanmak gerekir, kırılgan ve gevrek olmaya, olur.

gri saç boyama için doğal ilaçlar

Gri kapsama en etkili yolu gibi doğal boyalar kına ve Basma. Onlar binlerce yıl önce kullanıldı. Kına - tropik çalı lavsonitin kurutulmuş yapraklardan bir toz. Bu araç boyama ve saç ve kafa derisi tedavisi için kullanılmaktadır. Bu yüzyıllar boyunca alaka, bu saç boyası kaybetmez yüzden. Gri saçlar için - koyu renkli boya için - bu basmoj, bir başka doğal boya ile bağlantılı olarak kullanılır.
Tropikal burcun kurutulmuş yaprak elde edilir - indigo. kına ve Basma bir parçası beri dahil , tanen onlar, başın cilt besleyici şeritlerin yapısını güçlendirir, onları elastik ve parlak hale ve en önemlisi onların büyümesini teşvik edilmektedir. Ancak, boyama bu doğal boyalar bukleler bir dezavantajı var - her zaman nihai gölge ne olacağını tahmin edemez. Eğer görünüşleri ile deneme istiyorum Tabii ki, eğer, o zaman bir sorun değildir. Onun görünüşte değişikliklerine karşı çok hassas ise, doğal boyalarla saç boyama başkanı daha da iyi deneyimli kuaför hizmetlerini kullanmak. Bu durumda da, istenen sonucu her zaman garanti edilmez. İşte bu doğal renkler belli olmaz! Doğal boyalar gibi bazı kadınlar çeşitli bitkilerin decoctions kullandı. Örneğin, bir ceviz kabuğu, soğan kabuğu, papatya çiçekleri, siyah çay, vb Ancak, kararsız boyalar, ve sonuç dayanıklı olamaz.

gri saçlar için en iyi boya

Ne kadar iyi herhangi bir doğal renkler, modern kadın, boyama için de dahil olmak üzere, saç bakımı için profesyonel araçlar güven olasılığı daha yüksektir. Modern bilim gri ve hasarlı saçlar için pek nazik ve indirgeyici ajanlar icat etti. güzellik salonları Bugün öncesinde gevşek ve kırılgan gri şeritlerin uygulamaya uzmanlar özel araçlarla onları tedavi deneyimli, sonra da saç boyası uygulandı. gri saçlar için renklendirici maddeler aksi renk uzun süre kalacak, amonyak oranı yüksek olan kullanılmaktadır. Bununla birlikte, boya uygulamasından önce istenmeyen sonuçların önlenmesi için üreticilerin bir dizi test ve ancak o zaman en uygun seçim yapmak en iyisidir.

Profesyonel boya olarak daha pigment içerir. Bu olmasını sağlar saç rengi, ve çeşitli Balsam, yağlar ve serumlar araçlarına bağlı yapılarını geri yükleyin. Eğer, renklendirme yolları bir sürü görebilirsiniz ve yalnızca size saç rengi için doğru olduğuna karar gibi. "Gri saçlar için, sadece yüksek kaliteli boyalar tercih" - bu uzmanları size tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.