GüzellikBakım ürünleri

Acı biber tentürü. Yorumlar ve saç maskeleri

acı biber - biz çorbalar, ana yemekler, sıcak sos için çok keskin baharat olarak tanıyoruz. Ama geniş bir aktivite spektrumuna sahiptir. Biber başarıyla yani tıpta kullanılmaktadır - tentür acı biber. o ve onun özellikleri hakkında Yanıtlar nasıl mücadele edileceği makaleler, dergi, çeşitli bulunabilir saç dökülmesi. Aynı zamanda, siyatik, miyozit, nevralji çeşitli gibi hastalıkların tedavisinde topikal uygulama için kullanılır. bileşim, tentür, kapsaisin maddeyi içerir. Bu rahatsız edici ve topikal olarak uygulandığında etkisini dikkatini dağıtıyor. Basitçe, koyun bu madde kan dolaşımını artırarak, cildi tahriş eder. Eğer kafa derisi içine tentür içeren ovmak, bu saç dökülmesini azaltmak için yardımcı olur, ancak yalnızca asıl sorun gıda eksikliği durumunda.

acı biber tentürü. Talimatlar:

 • İlaç topikal olarak uygulanır.
 • Bir pamuklu bez üzerinde az miktarda sürün bamteli onları ovmak ve sıcak bir bandaj yapılır.
 • Eğer kafa derisi üzerinde uygulamak yapacaksanız, test öncesi duyarlılığını yürütmek. dirseğin iç kısmında ilacın küçük bir damla sürün. kızarıklık küçük olacaktır ve bunun uygulanabilmesi, şiddetli yanma ve kaşıntıya görünmez olacaktır. çok kolay ele Değilse acı biber tentür zarar verebilir. Bu konuda yanıtlar çok iyi, ama bazen alerjiye neden olabilir ve büyük miktarlarda dövme - cildi yakmak.

İlaçlı saç maskesi

Saç tedavisi ilaç iyi yağlarla birlikte kullanılır. size yardımcı olacaktır acı biber tentürü ile maske:

 • hint dulavratotu ve yağ bazlı sarma kafası polietilen ve havlu birkaç damla E vitamini ilavesi ile, bir saat ayrılan Karışım ısıtılır yağları -, pamuklu tampon biber tentür, daha sonra uygulanır.
 • yoğurt ile maske. 150 yoğurt g ve iki kaşık tentürler sarısı. Mix, nedenleri ve 2 saat tutun.
 • Ile papatya kaynatma. 2-3 çorba kaşığı. Bir kaşık tentür köklerine sürülür ile et suyu çorba kaşığı, karıştırın. Sarma polietilen ve havlu, 30 dakika bekler.
 • soğan suyu, bal, eşit miktarda alındığında dulavratotu yağı ve yumurta sarısı, kırmızı biber tentürü. yorumlar Bu konuda en olumlu maske. Tüm karışım, kafa derisi içine ovmak ve 2 saat bekletin.
 • Bira maskesi. Bir yumurta sarısı, hafif bira bardak dörtte biri, 1-2 yemek kaşığı likör. saç kurutma ise, ham sebze (tercihen zeytin) yağ kaşık dolusu bir çift ekleyebilir. 30 dakika boyunca saç köklerine uygulayın.

Önlemler:

 • Tentür, saç köklerine geçerlidir.
 • Güçlü bir yanma hissi mutlaka yıkayın.
 • Güçlü kaybıyla haftada birkaç defadan fazla olmamak kullanın. önlenmesi için - Haftada bir kez.
 • Saçlarınızı renkli ise, ayar onların rengini değiştirebilir, dikkatli olun.

acı biber tentürü. Aşağıdaki gerçekler tarafından onaylandıktan bu konuda Yanıtları:

- Bir ay boyunca saç kökleri üzerinde tentür uyguladıktan sonra, haftada iki kez, onlar 4 cm otrostat.

- acı biber tentürü - Yağ maskeleri için mükemmel bileşen. Bu dolaşımını artırır derisini ısıtır ve sonra ilaçlı yağlar çok daha hızlı emilir. Saç yiyecek almak ve hayat buluyor.

- bu kepek ile müteakip sorunlara neden olabilir kafa derisi, yakabilir çünkü yıkamadan, uzun bir süre infüzyon tutamazlar. Ama tentür gerçekten harikalar yaratıyor. Beş tedaviler sonrasında saç daha az düşecek.

- Pozitif nitelikleri Of doğallık, kullanılabilirlik ve iyi bir etki kaydedilmemiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.