Ev ve AileYaşlı insanlar

Gri saç - nasıl tedavi etmek

Eğer herhangi bir gri saç var mı? yaşlanma belirtisi - Gri saç görünümüne inanılmaktadır. Ve bu doğrudur. daha o saç modeli gri lifler, bir kimse olur yaşlı.

Onun gri saçları fark Ama eğer olsun veya olmasın, üzgün. Gri saç genellikle karakteristik olmasına rağmen yaşlılar, hatta çok gençlerin gri renge başlıyor ne zaman durumları vardır. Genç gri saç olduğunu sebebi, çok şiddetli ve kilo kaybı için diyet uzun süreli olabilir. Koyu gri saçlar daha belirgin, ancak gri saç insanlar ne olursa olsun doğal saç rengi olmasına rağmen. Hem erkek hem de kadın ve ağaran karşı bağışık değillerdir.

gri saç görünümünü hayal kırıklığı olsa da, hala kendi yaş farkından ve onlar bakmak yol hakkında üzgün bir sürü insan olduğunu, ama henüz gri saç var.

Nasıl gri saç kurtulmak için

Birçok kişi bir yol arıyoruz gri saç kurtulmak için. Çeşitli yol ve yöntemlerle, onlar ağaran işlemini durdurmak için çalışıyoruz. Bazı insanlar saç pigmentasyon geri veya kullanmak üzere kafa derisi içine melanin enjeksiyonları yapmak mezoterapi saç. Mezoterapi saç ağaran neden pigment kaybı işlemini engeller.

Diğerleri daha basit bir yol gitmek - gri saçları boya. gri saçları boyamak eski Mısır'da kullanılmıştır - Bu yöntem yeni değil. kimya henüz kullanılmamış olsa da, beyaz saçları boğa kanıyla lekelenmiş. Bilinen tarihsel gerçeği - İsa, Yahudi kralı çağdaş Hirodes, genç görünmesi için, onun ağaran saç boyadı.

gri saç boyası için sürekli zaman ve çaba gerektirir. Buna ek olarak, bazı insanların deride tahriş ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir Saç boyasının olduğu bilinmektedir - ve bu kişiler için saç boyama sorunlu hale gelir. bir kez başladı edenler saçını boyamak için, biz her zaman yapmak artık gerekli olduğunu hatırlamalıyız. Gri saç regrown kökleri görünür olması bağlanmıştır, ve saç modeli görünüm bakımlı olacaktır.

Ama gri saçlar çok şık ve asil bir görünüm olabilir düşünürdüm. Ve bazı yaşlı beyaz saçlı hatta çekicilik.

Neden saç gri olana

Gri saç - cansız saçlar anlamına gelmez. Aslında, aslında gördüğümüz saç kısmı çoktan ölmüş. saç beri de deride derin bulunduğu, görünmez bir var ve bazı - ampul, sadece o saçın tek yaşayan bir parçasıdır. Soğan - saç üretimi için küçük bir fabrika. ampuller hızla bölünen hücreler zaman, saç büyür. Bu işlem sırasında aktif pigment hücreleri tarafından üretilen melanin tarafından emilir. nedense pigment hücreleri melanin üretmeye vazgeçerlerse saç, beyaz hale gelir.

pigment hücreleri aniden melanin üreten durdurmak neden Bilim bilmiyor. Ve ne yazık ki, yine gri saç rengini yapabilirsiniz radikal araçlar, tespit edilmemiştir. Ama melanin üreten pigment hücreleri yine kendi işlevine devam beklenmedik biçimde durdu dava açılmıştı. İncil bile bir kişinin "bir tek saç beyaz veya siyah olamaz." Diyor

anında gri saçları bırakabilir miyim?

Korku veya aşırı stres etkisi altında, saç anında gri açabilirsiniz inanılmaktadır. Bu, saç derisi yüzeyi üzerinde görünür önce bile, pigment boyalar saç olarak, temelsiz değildir. Gri saç büyümeye gelmesi biraz zaman alacak ve gri fark olacak (bir ay boyunca Saç 1.25 cm büyür).

ağaran süreci tersine veya durdurmak için insanın gücüne rağmen, herkes yaşlanma sürecine olan tutumunu değiştirebilir. Bir kişinin kendi yaşam deneyimleri açısından zengindir zaman da büyük bir zaman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.