Sanat ve EğlenceFilmler

Saga "Alacakaranlık". Edward ve Bella: karakterlerin ve fotoğrafların bir açıklama

Bu özel bir yeri tüm vampir filmleri Of fantastik romantizm "Alacakaranlık" dir kaplar. Edward ve Bella - romantik destan tüm hayranları tarafından bilinen isimler. Hikaye birkaç ekran çoklu yaş kitleye yıl durdurma için sıradan bir kıza bir vampir aşkı anlatıyor. Dolayısıyla bu karakterler ve onları mükemmel oynadı aktörler hakkında ne biliniyor?

"Twilight" Edward: karakterin geçmişi

Vampir olmak olan adam, 1901 yılında doğdu. Şikago - kahramanı fantastik melodram memleketi "Alacakaranlık". Doğumdan sonraki ilk 17 yıl boyunca Edward Entoni Meyson akranlarından farklı değildi, o zaman tipik bir hayat yaşadı. oğlan Spaniard aldı o zaman hepsi değişti - Birçok çağdaşı öldüren ciddi bir hastalık.

Carlisle adam kader toplantısı sen koy hastanede gerçekleşti. Baba Edward bile hastalık öncesinde kaybetmiş, ama aynı zamanda salgın geçmedi annesi kalmıştır. Ölümünden kısa bir süre önce kadın ne pahasına olursa olsun oğlunu yardımcı gizemli doktor ile söz aldı. Carlisle vampir onu çevirerek, bu 1918 yılında oldu, evlat ölmesine izin vermedi.

Cullen ailesi tipik vampir ailesi olmadığı gerçeği, fantastik destan "Alacakaranlık" tüm hayranları bilinmektedir. Edward "kabul" bir şartla Carlisle edildi, doktor insanlara zarar ve hayvanların kanlarıyla beslemek için değil çocuk istedi. Birkaç yıl boyunca yeni doğmuş vampirler bu yıllarda, kurbanlarının manyaklar ve o zihin okuma yeteneği sayesinde hesaplanan katiller vardı insan kanından çeviremezdim. Yavaş yavaş, ancak, Edward olmayı başardı "vejetaryen".

kahraman karakteri

Tabii ki, seyirci ilginç ve karakter filmin ana karakterlerinden birine sahiptir nasıl "Alacakaranlık". Edward, böyle özveri, sevecen, iyilik ve cömertlik olarak Bella farklı kalitelerde açıklamasını güveniyorsanız. Ancak, bu sıcak huylu, eğilimli alay etmek için bir vampiri engellemez. Cullen 17 yıl bakar olmasına rağmen, o, gençler özgü atma geride bıraktığı hayatının aşkı ile toplantının anda 100 yılı aşkın yaşamış olması. Bu diğer insanların düşüncelerini okumak için yeteneği yardımıyla gül renkli gözlük olmadan dünyayı görmek yeteneği, ayırt edilir.

Biz Edward yalnızlık seviyor diyemeyiz, ama yakın ilişkiler önlemek insanları kaçma zorunda kalır. Ayrıca vampir tamamen arzusunun kontrolünde olsa mükemmel, kan için susuzluk kurtulmak olamazdı. Bu sorun büyük ölçüde Bella ile olan ilişkisini zorlaştırmaktadır.

yetenekleri

Faiz fanlar ve gelen kazanılmış Edward yeteneğini neden "Twilight". vampir Tüm özellikler türünün tipik temsilcisi bulunuyor. O herhangi bir adam büyük bir hızla hareket edebilir çok daha güçlüdür. O işitme, görme ve koku bilenmiş. Tabii ki, genç Cullen ölümsüz değil yaşlanma tabidir. Ancak, onun cilt parlamaya başlar başlamaz, toplumda güneşli günlerde görünmesini izin verilmedi.

Başkalarının düşüncelerine nüfuz kabiliyeti - Edward ve benzersiz bir hediye vardır. Düşüncelerine ondan gizlenir tek kişi - ilk bakışta sıradan, öğrenci Bella. Bu kız dikkatini çeker ana nedenlerinden biridir.

hobiler

doğası gereği meraklı Edward mümkün olduğunca öğrenmeye eğilimi, çok zaman okumak için. uzun bir ömür yaşadı Vampir, ünlü Harvard öğrenci ziyaret etmek bile, mükemmel bir eğitim başardı. O mükemmel piyano çalan sevdiği faaliyetlerden biridir ve o beste yapma sever. Genç adam yaptığı konuşmada sıklıkla 20. yüzyıldan kalma bir ifade kayma nedeniyle, aşırı kibar biraz eski moda gibi görünüyor civarında.

"Twilight" Edward aşırı hobileri vardır. Örneğin, o, yüksek hızda sürüş olmadan bir hayat düşünemiyorum pahalı bir araç sürücüleri olamaz. o da Cullen klanının diğer üyeleri ile spor sever.

Kim oynadığı

Adı "Twilight" dan "Edward" nedir? Bu rol, yetenekli İngiliz aktör Robert Pattinson olan Thomas Sturridge bir çocukluk arkadaşının gibi diğer birçok yarışmacının baypas. Gelecek "vampir Cullen" Londra'da doğdu, 1986 yılında neşeli bir olaydı. Robert ailesi bir aktör değildi, annesi bir model olarak ün zevk, babası araba ticaretinde uzmanlaşmış bir işadamıydı.

İlginçtir, Pattinson tarafından oynanan ilk ünlü karakteri, vampir Edward ( "Alacakaranlık") değil oldu. Aktör içinde Cedric Diggory rolünü sahip fantastik epik yayınlanmadan önce birkaç yıl kendini ilan etti "Harry Potter ve Ateş Kadehi." Ancak, o Bella'ya aşık, Cullen romantik görüntüsüne bir süperstar sayesinde oldu.

Robert kendisi o Kristen Stewart ile bir araya arzusuna yol açmıştır, döküm "Alacakaranlık" tesadüf olduğunu iddia zaten kız öğrenci Swan rolünü almak başardı. o fantastik bir drama oynamak istendi karakter, Pattinson başlangıçta bile komik, saçma görünüyordu. Ancak bu onu mükemmel ona taraftarların bir ordu vermek, görüntünün oluşturulması ile baş engelleyemedi. Onun kahraman, büyük oyunlar piyano gibi arada, Robert, By.

Göbek Svon Tarihçesi

Bir vampir ve basit bir kız arasındaki patlak veren roman - bilimkurgu filminin ana entrika "Alacakaranlık". destan ilk bölümü seyirci binlerce favori karakterleri ordusu olduktan sonra Bella ve Edward var. Isabella adında bir kız Washington eyaletinde bulunan, Forks adlı küçük kasabada doğdu, 1987 yılında meydana geldi. Erken bir yaşta küçük kız ebeveynlerin boşanma katlanmak zorunda kaldı. o Renee annesi ile yaşadığı süredir, onun yeniden evlenme sonra Forks geri, babası Charlie geçmek için tercih ediyorum.

hikayesi aslında Bella'nın yüzünden gerçekleştirildiği olarak Edward'ın yüzünden filmi "Alacakaranlık" nin evreni bilmek bekliyoruz İzleyiciler, hayal kırıklığına uğrayacaktır. fantastik drama başında Bayan Swan tipik bir gencin olmadığı anlaşılabilir. Kapalı olan, belli bir sakarlık ile karakterize onun özel dünyasına saldırı, sevmez. Ayrıca kız Bella böyle macera için inatçılık, susuzluk olarak özgün özellikleri, o sorunları olmadan yaşayamaz gibi görünüyor.

Cullen'la İlişki

Öğrencinin okul Forks Edward ve Bella'nın gerçekleşme İlişki gizemli yakışıklı etkileyicidir. Cullen titizlikle o çektiği bu liseli, ile temastan kaçınan olarak ilk başta, ilişkileri, oluşmuyor. Edward onun van doğru Isabella rushing kaydeder Ancak, durum değişir. Kız onun kim olduğunu anlamaya çalışırken, onun sınıf arkadaşı tarafından sahip güç tarafından çarptı. Onun soruşturma o Edward bir vampir olduğunu fark, başarılı kendisinde sadece yakıtlar onun ilgi olduğunu.

İlişki severler izleyici film izlemek mümkün olacak hangi testlerin bir sürü yaşıyoruz "Alacakaranlık". Edward ve Bella, çok düşman bırakın ve tekrar birbirlerini bulmak için birkaç kez mücadele etmek zorunda kalırlar. evlendikleri destan bir bölümünde ise daha sonra Cullen vampir karısını çekti evliler kızı Renesmee görünür. taraftarların zevk için, hikaye mutlu bir son vardır.

Kristen Stewart

Kim Göbek Svon oynar - Amerikalı oyuncu Kristen Stewart. O başlangıçta Los Angeles, 1990 doğumlu idi. Filme olan ilgi neredeyse doğumdan itibaren ondan geldi, onun ilk filmi "Onüçüncü Yıl" içinde, o 9 yaş oynadı olması şaşırtıcı değildir. "Alacakaranlık" - Kristen, yalnızca yıldızlı ünlü film projesi değildir. Stewart da "Pamuk Prenses ve Huntsman", "Panik Odası", "Speak gibi filmlerde görülebilir." Robert ve Kristen birkaç yıl süren gerçek hayatta bir ilişkisi vardı, ama güzel çifti dağıldı olması ilginçtir.

"Twilight" dan Fotoğraf Edward Bu makalede bakın, hem de Bella'ya fotoğraf olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.