ÇirkinlikInşaat

Duvar panelleri montajı: teknolojinin yararları

daire, ofis veya evde Kalite onarım MDF temelinde tavan, duvar veya zemin bitirme modern malzemelerin kullanımı ile yapılabilir. MDF duvar panellerinin montajı ses emilimi ve binaların yüksek ısı yalıtımı, hem de mükemmel hijyenik özelliklerini sağlar. Ayda hiçbir aşındırıcı veya nemli bir bez içeren deterjan ovmak kez Bunlar bunlardan yeterli, bakımı kolay.

Duvar sandviç panellerin montajı bitirme diğer yöntemlerin kullanımı üzerinde birçok avantajı vardır. bitirme gerçekleştirilmesi bir ön duvar (üretmek hizalama, dolgu, eski kaplamalar ve diğer işlemler temizleme) hazırlanması için gerekli değilken.

Duvar panellerinin montajı mümkün ses ve ısı yalıtımı yerine, hem de iletişim hatları (anteni, telefon kabloları) döşenmesi için için, pano ve çeper arasında oluşan boşluk kullanmak için yapan bir çerçeve bazında gerçekleştirilir. Buna ek olarak, bu malzemeler, kolayca aydınlatma armatürleri çeşitli gömmek sağlar tavana monte edilir, ve gerekirse paneli kolayca çıkarılabilir.

yadsınamaz bir avantaj onları birleştiren olasılığıdır. Montaj duvar panelleri dikey ve yatay olarak üretmek ve bileşim çapraz yerleştirme ile oluşturulabilmektedir. Çeşitli renkler, çeşitli tasarım ve karmaşık tasarım problemlerinin çözümünü kolaylaştırır. panellerin dikey konumunu sabitlemek en yaygın yolu.

Eğer duvar panellerinin kurulumu gerçekleştirmeden önce, gerekli araç ve gereçlerin bakımı için gereklidir. Hemen fark edebilirsiniz duvar kaplama işi için aynı anda, özel araç ve gereçlerin varlığını gerektirmeyen bir yüksek nitelikli uzman olmak zorunda değildir. gerekli seviye, mezura, matkap, çekiç, çivi ve vida (vidalar) yükleyin.

Tercih edilen Edinme duvar panelleri kalıplanmış ve tam bağlantı elemanları (arşitravlar, bordür, süpürgelik, parantez, vs.).

Bütün işi üretmek için gerekli olan ne kadar malzeme hesaplanması gerekmektedir satın önce. Bunu yapmak için, odanın yüksekliğini yanı sıra odanın çevresini ölçün.

duvar panelleri kurmak için gerekli odun parçalarını, sandık, gelecekte inşaat ahşap taban yapar ile. montaj teknolojisi göre çerçeve tahtalar arasındaki mesafe yarısından fazlasını olmamalıdır. yükseklik ve odanın çevresini belirleyin, satır sayısını hesaplamak mümkündür. Buna ek olarak, ahşap taban pencere ve kapı açıklıkları kenarlarında yapılmalıdır.

malzemeleri satın alarak 10 cm yaklaşık 2,6 metre panellerin standart uzunluk, normal dairelerde oda yüksekliği yaklaşık 2.5 metre olduğundan boşa gider unutulmamalıdır. Farklı üreticilerin farklı yüksekliklerdeki panellerin olabilir çünkü Ancak bu, ille kural değildir. Bir tarak, her bir panel kayışı 5 mm genişliğini azaltan - Ayrıca, bu oluk bir değişiklik yapmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.