ModaHediyeler

Guangzhou Kılavuzunuz: alışveriş

Çok sayıda mağaza ve mağaza Guangzhou gerçekten parçası haline gelmiştir. Burada alışveriş bazen zor hatta görmüş yalnız mal ve butikler çeşitliliği anlamak için bu tür popülerlik kazandı. Onların zaman alışveriş gezisi çoğunu harcamak etmemek için, bunun şu veya bu ürünü satın almak kârlı olduğu söyleyecektir deneyimli rehber işe önerilir. Ancak, kılavuzun maliyeti oldukça iyi miktarda neden olabilir ve o senin yerli dili konuşan etmezse çok pahalı daha ve çeviri, işe gerekecektir. Bu nedenle, Guangzhou alışveriş bir sürekli problem haline dönmedi konusunda önceden düşünmek gerekir. Bu amaçla, en seyahat şirketleri hizmetler izni toplam maliyeti dahil edilecek personeli birini seçmek için sunuyoruz.

Yani, Çin'de alışveriş mağazaları aşağıdaki türden dayanmaktadır:

  • Kentsel alışveriş merkezleri;
  • kitapevi;
  • yabancı malların merkezleri;
  • satış mağazaları ve marketler yerel.

Bu şehir bir çok kullanışlı özelliği vardır: kolayca Guangzhou herhangi bir yerinde herhangi kalitede mal bulabilirsiniz. Eğer doğru ürün arayışı içinde şehir genelinde seyahat etmek zorunda yoksa Alışveriş daha keyifli hale gelir. Guangzhou, sen değilse açıkçası, bir orijinal markalı ürünlerin ve çok değerli muhatap olarak ucuz bir sahte satın alabilirsiniz. Bu şehirde herhangi bir kalınlıkta bir çanta için bir ürün vardır!

Eğer markalı ürünlerde nakit yok, borsa gitmek tavsiye edilir. Bunu almak için bir taksi çağırmak veya metro inmek, ancak yabancıların birçok tehlikeleri önlemek için yeterince kolaydır, kesinlikle bir rehber gerekir.

Borsa - binaların bir karmaşık, her bina satılık ürünün belli bir türüdür ile, giysi ve ayakkabı çeşitleri dövülmüş, böylece tüm ayakkabılar aynı odada satılan çünkü, mesela, yeni ayakkabılar için, bulmak için bütün piyasayı almak gerekmez.

Bir milyon yuan varsa hiçbir kartları veya satıcıları dolar kabul etmiyoruz ile diğer önemli detay, pazar mümkündür üzerine Guangzhou katabatik alışveriş başlayarak dikkate almak.

Eğer iyi bir kahkaha istiyorsanız, yerel alışveriş merkezleri dolaşmak ve Çin Marka Ofisi bak. Tabii ki, aralarında da oldukça iyi yüksek kaliteli ve şık kıyafetler üreten markalar, ancak butikler yer isimlerinin ve logolar oldukça dahi alıcının markalar tecrübeli değil eğlendirmek. giysi fiyatına gelince, onlar kesinlikle Avrupa ve Rusça farklılık yok, ama ürünün kalitesi aşağıda sipariş üzerine olabilir. Bu amaçla borsalar vardır, para kazanmak için beklemeyin, alışveriş merkezleri alışveriş gidiyor, bu nedenle tek parça halinde tutmaya karar - bir çanta veya sinirleri.

Birçok seyahat acenteleri Guangzhou gezi bir alışveriş turu denilen sebepsiz değildir. Ancak, rahat bir ortamda iyi bir zaman içine melodi yok. Sıcaklık yaz ve neredeyse günün her saati şehir etrafında acele bir sürü insan içinde 40 altındaysa - Guangzhou ana dezavantajları vardır. Bu koşullarda alışveriş maksimum konsantrasyon ve benzeri görülmemiş maruz gerektirir, bu nedenle sözde alışveriş turuna çıkmadan önce oyun mum değer olup olmadığı, bir kaç kez, düşünürler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.