GüzellikSaç

Saça uygulandığı gibi sağa dulavratotu? Nasıl dulavratotu yağı saça uygulanmalıdır?

herhangi bir kızdan Kartvizit - Bir ipeksi kalın saç. masallarda bile prenses şaşmamak beline kadar örgü vardı. Ve kadın bukleler ile ilişkili nasıl inançların çok! saç ipliklerini sevgili belleğe verildi. Saç kadın gücü ve büyülü özünü sembolize. Hatta iksir aşk saç temelinde demlenmiş. Sevgi ve ilgi ile saç tedavisi için gereklidir. Birçok ipeksi bir etki elde etmek için saç dulavratotu yağı koymak nasıl bilmiyorum.

Daha iyi sonuçlar için Doğal çare

Antik çağlardan beri, saç ve vücut için popüler yağı vardır. nedeniyle bileşimde kontrendikasyonlar ve koruyucu yan etkileri ve diğer kimyasal maddelerin olmaması için onları sevin. Yalnızca faydalar sağlayacak bilerek kendi saç ve cildi beslemek güzel. Her derde deva olduğunu dulavratotu. kuru saça uygulayın, bu ürünün genel durumunun belirgin bir iyileşme elde etmek için düzenli olarak olmalıdır. Etki spektrumu, şaşırtıcı büyüktür. Özellikle, petrol kullanılır , yara iyileşmesinde saç ve tırnakların genel durumunu iyileştirmek için, kas ağrıları için. Bu fonksiyonların hepsi basit bir özü vardır için Düşünün, dulavratotu kökleri! Ancak, nüanslar toplanması yoktur. Bu kupa iki yıldan fazla olmamalıdır. endüstriyel yağ tedavi yöntemi yalnızca presleme farklıdır. dulavratotu kökü bir sabit yağ infüze gibi, yağ özütleme ile çağrılabilir. Uygun susam, yerfıstığı, badem, ya da sadece zeytin.

hazırlık teknolojisi

Evde tereyağı yaparsanız, o zaman bitki çok genç olmalı. Nisan Eylül döneminde arzu edilir pişirin. solmuş sapı ile Bitkiler "evlilik" tanımlanmıştır. Dulavratotu kazmak ve dön - kesim. , Sadece güçlü kökleri tutun iyice yıkayın ve dilimler halinde kesin. Yağ onlar en kısa sürede kuru olarak doldurmak gerekiyor. Bitki az 20 gün olmamalıdır ısrar ediyor. Orada petrol ucuz olduğunu ve herhangi bir eczaneden satın alabilirsiniz eğer Ama neden bu kadar zor?! Bu bir kerelik bir parça değildir ile Şişe, size yaklaşık 50 ruble mal olacak. Bu saçlar nasıl uygulandığını dulavratotu yağı çok mantıksal sorusunu gündeme getirmektedir. Eğer düzenli olarak saç ve cilt için bir maske yapmak bile varsayımına yaklaşık bir aydır ürünün yeterince rasyonel kullanımını, varsa. Eğer saf haliyle yağı kullanırsanız, zamanda, yaklaşık 15 gram özleyeceğim. maskeler eklerken dozajını düşürmek için. Bu arada, dükkanlarda sen kompozisyonda dulavratotu yağı ile şampuan ve kozmetik satın alabilirsiniz. Ve büyük ölçüde kepek mücadelede yardımcı olduğu düşünülürse böylesi bir satın alma bir sürü sorun kaydedebilirsiniz. Aromalı yağ dinlenmek için banyoya bırakılabilir. Bu hamam paralel arındırılmasını olarak spa bakımları dönüşmüş ve vücudu güçlendirir edilir. Birçok doktor yaraların hızlı iyileşmesi için halk ilaç olarak bu ürüne hastalarını öneriyoruz. Ama güzel saç ve kirpikleri mücadelesinde bir yardımcı olarak yağ zafer engellememe.

Uygulama nüansları

iyi etkiyi beklemek için, düzgün saç dulavratotu yağı nasıl uygulanacağını bilmek gerekir. içine nüfuz - tüm yağlar tek bir özellik olduğunu unutmayın saç yapısına. tamamen emmesi için, yeterli zaman gerektirir. Eğer saç kökleri üzerindeki yağ koyarsanız, etkisi şişman kafa size sağlanan olmasıdır. Ve çok zor olacak köklerinden petrol silsin. üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır cinsiyet. Sen yetişkinler hem de çocuklar için ürün kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımı ile kafa derisi tahriş, kepek ve posechonnye ipuçları kaybolur. Yani, gibi saç dulavratotu yağı uygulanan? Tüm mevcut zamanına bağlıdır. Eğer acele ederseniz, o zaman sadece saç yağında dairesel hareketlerle sürün. kökleri birkaç santimetre geri adım ve uçlarına araçlarını dağıtmak için emin olmak için deneyin. Birkaç saat orada bıraktı, sonra kafasını izole ediniz. Bunu yapmak için, plastik saç sarmak ya da şapka giymek. Üst havlu boşver. etkisini yükseltmek için, bir saç kurutma makinesi kullanılarak sıcak hava ile kafasına darbe olabilir.

Önlemler

Eğer bakmak ve onu doğru olmalıdır geçirmek için prosedür olduğunu saç dulavratotu yağı, üzerine koymadan önce, unutmayın. Ürün ıslak saça uygulanır, ancak ıslatmamaya. şampuan ile durulayın. Hatta klimayı kullanabilirsiniz. Önemli ve yıkama teknolojisi - ipuçlarına kökünden başlamak ve gidin. Bu arada, sırlar çizime vardır - Yağ su banyosunda daha hafif sıcaktır. Ama aşırıya kaçmayın - sıcak sıvı kafa derisi yanık bırakabilir. en kolay yolu, sıcak su akışı ve küçük beklemeye altında bir yağ bir şişe yerine. İçerik daha sıcak ve daha hoş olacaktır.

Farklı temelinde

Zaten dulavratotu yağı hazırlama değişkenliği olabilir gerçeği bahsettik. Her şey tabanına bağlıdır. Aslında, kritere göre saç dulavratotu yağ uygulanması gerekir üzerinde, çözülmüş edilir. Eğer badem kullanırsanız, zeytin ve diğer yağlar ek ürün özelliğini değişir. Kuru, normal ya da yağlı eğilimli saçlar için daha faydalı olabilir. Herhangi bir durumda, ürün sınırlı bir raf ömrü ile elde edilir; sadece iki ay dahası, oldukça kaprisli ve depolama için serin, kuru bir yer ister, hazır yağı saklanabilir. Ve yemekleri özenle seçmek zorunda - şişe karanlık ve tercihen cam edelim. Ürün satın alınmışsa, üretim tarihinden bakmak emin olun. Neden zaten faydalı özelliklerini kaybetmiş muhtemelen süresi geçmiş ilaç, gerekli? dulavratotu kökleri olmaz basarak çünkü Genelde, ev aşçı yağı, oldukça basit ve ürün kök infüzyon sonucu elde edilir. Peki evde işlemi yineleyin önler? Çünkü o zaman ürünün doğallık ve kalite tamamen emin olacaktır.

seçimi yağı

Eğer ormanda veya ülkede yürüyüş gibi, o zaman kendilerini sessizce dulavratotu kökü bulabilirsiniz. Belki de ülkenizde büyür. Sen işlenmiş formda zaten, büyük olasılıkla, eczanelerde satın, ama. o çıkarılması için baz yağını seçerken sınırlı değildir beri, hayal gösterebilir. Böyle zeytin, susam, badem gibi herhangi bir sıvı yağ yaklaşacaktır. Zevkin aromatik yağlar? Sonra bir üzüm veya jojoba yağı deneyin. Bunlar kozmetik mağazalarında satılmaktadır. Bu arada, son seçenek sebum en yakın jojoba yağı bileşimi gibi, en başarılı olacaktır. Bu arada, bir anlamda tüm yağ ve sıvı parafin değildir. Eğer bir temel olarak alırsak, o zaman fakir bir durulanabilirliğidir ürünün çok olasılığını ortadan kaldırdı. Bu nedenle, yağ kullanmak daha uygun olacaktır.

Basit ve karmaşık yöntemler

Biz zaten doğrudan bir yağ çıkarma vardır ne bahsettik. Ama en az 20 gün sürer uzun bir süreç. Bu arada, saç dulavratotu uygulanmadan önce müteakip filtreleme gerektirir. yağ sıcaklık etkisi altında çok daha hızlı elde edilebilir. yüksek sıcaklıklarda ürün kalitesini düşürebilir göz önüne alındığında, bu tür yöntemler vardır antagonistleri rağmen. kıyılmış dulavratotu kökü ile zaman itme yağı ile bütün gün var. Sonra bir saat en az dörtte biri için yangın veya su banyosunda kabı koyun ve kaynatın gerekir. sabit olmalıdır Müdahale. Ve burada hazır bir ezmesi var. Şimdi, saç dulavratotu yağı uygulamak için zarar vermek değil, fakat sadece kendi durumunu iyileştirmek için öğrenmek için iyi olurdu. Sen buna dayalı saç maskeleri bir çok şey yapabilir. Maske fazla hint yağı ekleyin - büyümeyi artırmak için. Eğer kına veya başka ağır renkler kullanırsanız, nasıl dulavratotu yağı birçok saç uygulanmalıdır? başlı başına bir merhem veya kına bir ürün ekleyin ve iyice karıştırın. Karışım, orta yağlı olmalıdır. petrol sırasında ıslatma beslenme etkileri balsam artırır.

kaynatma yapmak

Çok istekli et suyu hazır almak için bir yol var için Ve, bir durulama veya doğal kozmetik için bir temel olarak kullanmak amacıyla, yağ bazlı. Bunu yapmak için, kaynar suya bir kupa dökün ve sıcak bir beze sarılı. Et suyu, soğuması için bundan sonra tahliye olmalı ve yaklaşık olarak eşit oranlarda yağ ile karıştırın. Karışım yaklaşık üç hafta boyunca ısrar etmelisiniz. Tüm ürün hazırdır.

saç dulavratotu uygulanmadan önce unutmayın, oda sıcaklığına ısınmak için gereklidir. Orada hala hızlı, daha çok karmaşık bir süreç olduğu petrol fırında pişirilir. Eğer kıyılmış dulavratotu ve dökülen bir yağ ile doldurulur pişirme için bir kap gerekir. o test edebilirsiniz kapatın. Şimdi 60 derece arasında bir sıcaklıkta bir fırın içinde, üç saat boyunca kap yerleştirmek. kaynatma tahliye etmelidir sonra. Buna paralel olarak, zorlayabilir ısırgan bir kaynatma, ve her şeyi karıştırmak için hazır yağlardan sonra saç dökülmesi ve ağaran karşı bir maske alır.

Kim genç kalmak istemem? Böylece - yağ reyepnoe saça koymak nasıl biliyorsanız gençlik sırrı mevcuttur. Bu arada, aklımızda kafasında saç, aynı zamanda kirpikleri ve kaşları sadece var olarak. Kalın kaşlar ve uzun kirpikler - Her kızın rüyası. Ama ne yazık ki, tüm doğa cömerttir. Bu yüzden kirpikleri ve kaşları boya kurmak zorundayız. Ama anneannelerimizin saç ve daha fazlası hakkında dulavratotu yağı koymak biliyordu! Bunlar dikkatle gece bırakarak silya ve kaşların tüm uzunluğu üzerine bulaşmış. Sabah olduğunda yağ emilir ve kirpikler gün geçtikçe daha kalın hale gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.