BilgisayarlarEkipman

Mikrofon güçlendirici - Mükemmel ses garanti

Hemen hemen her evin bir mikrofon ve kulaklık gibi bir cihaz vardır. İlk ikincisi ihtiyaç şarkıları veya konuşma dinlemek için ise, vb karaoke, şarkı, müzik kayıt çevrimiçi arkadaşlarınızla konuşmak için kullanılır. Çoğu zaman, hatta sıradan kullanıcıları düşük sinyal seviyesi olarak böyle bir sorunla karşı karşıyayız. Bu nedenle, mikrofon hatta karaoke çalışmaz ve kulaklık mediumlarını duymak vermeyin, yüksek ve düşük oldukça zayıf duyulur.

mikrofon preamp yardımcı olacak bu sorunu çözmeye yardımcı olmak. Hatta kaliteli dinamik mikrofonlar düşük hassasiyet ile karakterize, bu yüzden modern bilgisayarlarda verimli değillerdir ses kartları mükemmel electret yüksek hassasiyet sahip aygıtları algılamaktadır. o çizgiye sadece düşük bir seviyede sinyal artırmak mümkün olduğu için, Ön yükseltici olmadan yeterli.

zaten bu artışın çoğu ses ses arayüzleri, karıştırıcılar, ve yerleşik aygıtlar var, ama onlar mikrofon için bir amplıfikator sağlayan böyle bir ses kalitesi vermeyin. Bu cihazı seçerken her makine farklı sesler, çünkü dikkatli olmak gerekir. Birkaç iyi performansa sahip pahalı bir cihaz, hala mikrofonu ele alınmalıdır satın.

Profesyonel bir kayıt stüdyosu birkaç tür cihazları satın almak ve ses ile deney yapmak gelemez, daha sık ev kullanımı için şimdiye kadar görülmemiş lüks. Bu nedenle, bir mikrofon preamp satın, onun teknik özellikleri bazı dikkat etmek gerekir.

cihazları vakum tüpü ve transistör vardır. Orada lamba kadifemsi ses ve ısı veren bir görüşü, ancak yalnızca en pahalı modellerin söylenebilir. Sen girdi kanallarının belirli sayıda sahip bir mikrofon preamp seçmek gerekir. O cihazı kullanmak için tahmin olunan amacına bağlıdır. Nihayetinde, aynı anda ona bağlanmak için plan kaç mikrofonlar hesaplamak gerekir.

En cihazlar temin fantom gücü, ama yine de buna değer onun kullanılabilirliği sağlamak için, ya da kondansatör mikrofonlar çalışmaz. Ayrıca kullanılabilirliği dikkat etmek gerek alçak geçirgen filtre, istenmeyen düşük frekanslı gürültüyü kesmek ve efekt bochkovatosti kaldırıp burundan sağlar. Her tüketicinin zevk meselesi - Bir özelliklerin sayısı, fakat onların seçimi vardır. İyi bir mikrofon preamp almak için, o dinlemeye başlamak gerekir. iyi olan cihaz tanıyacak birkaç deney modellerinin sonra uygulama. o sizindir, ileride çalışacak hangi mikrofonu ile daha iyi check preamplifikatörlerine unutmayınız.

Onun oyun için - mikrofon ses kaydı, kulaklık kalitesinden sorumlu ise. Sadece yüksek kaliteli modeli bir ürünün dinlemek ve bunu analiz edecek. Ama sorun daha pahalı modeller frekanslarının bazı duymuş ya da çok zayıf dinlemediğiniz neden olan yüksek bir dirence sahip olmasıdır. Kulaklık preamp düzgün bir ses ayarlamak sağlar. Ayrıca, cihaz sayesinde iki veya üç kişiyi kaydetmek dinlemek için yararlı olduğu aynı anda birkaç kulaklık sesi koymak kolaylaştırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.