Uzmana sorun

Dövme ile ilgili birazcık. Lynx: dövmenin anlamı

Kedi ailesinin temsilcilerini tasvir eden dövmeler oldukça popüler. Birçok farklı yönde, dinlerde ve akımlarda bulunabilirler. Ancak vücudunuza dövme yapmadan önce resmin tarihini ve anlamını dikkatlice incelemelisiniz.

Zincir yırtıcı

Lynx, kedi ailesinin bir hayvanıdır ve panterin veya bir çita'nın hızının ihtişamına sahip değildir. Bununla birlikte, bu kediler delici bir görünüme ve tuzak hissetmek ve dikkatle atlamak için taşlar ve engeller yoluyla tehlike görmek için yeteneklidir.

Hareket eden ve tenisli pençelerindeki vites tüm gücü. Bu durumda "vaşak" dövmesi, hafiflik, ihtiyatlılık, yaşam yolunda bulunan tuzakları atlama becerisini göstermek isteyenlere kolayca seçebilir.

Lynx, mücadelede kurnazlıkla, görünüşlerinin başlamasından önce zorlukları belirlemek için, en zor savaştan galip çıkmak için düşmanı yenebilir. Kasıtlı, kendine güvenen ve inatçıysanız, "tırmanan" dövme kesinlikle size uygun olacaktır. Bu dövmeler, ruh ve karakter bakımından güçlü olan insanların kendi kalıcı yaşam prensiplerine sahip olmalı mıdır?

Düz Lynx

Vaşak gibi görünebilir - hayvanlar biraz tembel ve heybetli. Bununla birlikte, ilk izlenim aldatıcıdır. Bir dövme hakkında ne söyleyebilirsiniz? Lynx, sükunet görüntüsüne rağmen, bir an tehlike durumunda seferber edilebileceğini ve yaşam için değil ölüm için söylendiği gibi zafere sonuna kadar savaşacağını söyleyecektir.

Kendilerini bir vaşak şeklinde dövme yapan insanlar açıktır. Geçici çözüm aramıyorlar, ancak devam edin.

Lynxes'in çok güçlü aileler yarattığı ve yavrularına iyi baktığı bilinmektedir. Bu nedenle, bu dövme ocağın, çocukların, rahatlığın ve ev sıcaklığını takdir eden aile bireyleri için mükemmeldir.

Lynx erkek ve bayan vücuda

Sıklıkla böyle bir dövmenin bir vaşak olduğuna inanılır - yalnızca erkek dövmesi. Elbette, böyle bir yırtıcı çizim erkek kas güçlü vücudu üzerinde harika görünecektir. Fakat anlamı "iç güç" olarak tanımlanan dövme "vaşak", güçlü bir karaktere sahip kırılgan bir kızın bir süsü ve vücudu olabilir.

Vaşime benzeyen bir dövme vücuda uygulandığında, bir kişi bir çeşit tılsım, bir tılsım alır. Engeller boyunca görmek, yaşam testlerini haysiyetle geçirmek ve herhangi bir durumdan zaferle çıkmak için yardımcı olacaktır. Bazı yorumlamalarda, bir vaşak dövmesi, diğerlerinde - ihtiyatla görme, her şeyi gören göz - ihtiyatlılık anlamına gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.