GüzellikSaç

Dayanıklı krem renkli "Palet" Saç: yorumlar, kullanıcı uygulama ve palet

saç boyalarının çizgisi farkla en popüler alıcılar arasında tarafından "Palet" ve popülerliği dünyanın her yerinde büyümeye devam ediyor. En yüksek kaliteli, çok renkli bir palet değeri, hem de renk yoğunluğu ve kararlılık. Bunlar saç boyası "Palet" ile ilgili çok sayıda yorum bulunmaktadır.

onunla Saç Bakımı son derece basit hale gelir. renklendirme saç sonra pahalı bir kuaföre ziyaretinden sonra gibi doğal bir parlaklık ve güç satın aldık. Mükemmel gri saçlı doldurur ve dikkatlice saç sağlığı ilgilenir.

başarı öyküsü

50 yıl içinde, adı "Palet" Dünyada güzellik bilenler için bilinir. Bu boyayı üreten sonuç, hatta en zorlu kadınları hayal kırıklığına uğratmadı. Şirket Schwarzkopf - yapımcı "Palet", müşterilerin ihtiyaçlarına deneyim ve her zaman dikkatli dikkat yıllardır teyit kusursuz bir üne sahiptir. varlığını uzun dönemde en iyi biri haline ve kozmetoloji alanında lider konumunu alır gelmiştir. Gerçek güzelliğin onun ideallerine sadık kalarak şirket sürekli onun kozmetik uygulamalı teknoloji ve formülü geliştirmektedir.

marka Rus piyasaya çıktı bastığı 1997 yılında boya "Palet" yararlanmak mümkün ilk kez Rusya'da kadınlar. O zamandan beri, geçmiş neredeyse 20 yıldır bu boya haklı prestijini kazandı ve biri bile diyebilirsiniz, kalpleri kazanılır.

Özellikler kompozisyon

Doğal maddeler saç için birçok boya "Palet" ile kıyaslanacak kompozisyon, önemli bir parçasıdır. Yorumlar ona güç veren, onların her saçı besler belirtmek ve gerekli nem hayati korumak. "Palet" boya güven bu nedenle Milyonlarca kadın. kafa derisini tahriş değil ve saç yapısına en ufak zarar vermeyecek şekilde Sonuçta, gerçekten tasarlanmıştır. Saçları ile gerçekten lüks bir döner ve her zaman irtifada hissedebilirsiniz.

ana avantajları

renk "palet" içerdiği doğal maddeler arasında, olan, renk pigmentleri olarak hizmet örneğin, portakal, badem veya somunlar. "Palet" ek olarak terapötik etkiye sahip ve saç güçlü yapmak bitkiler ve otlar yararlı özler içerir.

"Palet" saç boyası kullanım kolaylığı açısından olumlu geribildirim vardır. Talimatlar ardından, herkes profesyonel kuaför gibi hissedebilirsiniz. Daha fazla kolaylık için, uygulama "palet" Özel bir dağıtıcı ile bir şişe içinde yer almaktadır. Bu sayede eşit saçlara boya uygulamak için yapar.

Buna ek olarak, bu bir sır olduğunu renk paleti "Palet" - en çeşitli ve çekici biri, ama derin ve kalıcı elde tonları boyadıktan sonra.

Palet Deluxe hakkında daha fazla bilgi için

Yeni saç rengi Palet Deluxe birkaç karışık değerlendirmeleri vardır, bu nedenle satın ya da değil almaya karar vermeden önce, o kadar iyi reklamı olup olmadığını anlamak için gereklidir. reklam yedi yağlar ile boya bakımı nasıl onun müşterilerdir. Ama asıl olay nedir?

Uzun süreli ve mevcut% 100 gri kapsama yadsınamaz bir avantaj boya 'Palet' dir. Palet - saç rengi, palet renkleri sadece zengin çeşitlilik değil, ama değerlendirmeleri göre, renk, en alakalı gerçeği sunmaktadır. Bu nedenle boyamadan sonra tam olarak sayılmıştı sonuç almak ve bunu her kadın için son derece önemlidir. doğal saç daha koyu veya daha açık tonlarda bir dizi renkleri seçerken Ancak, dikkatli olmak ve dikkate ölçüde için yoğun vermek dayanıklı krem boya Palet renk almak önemlidir.

Güç (yorumlar, bu onaylayın) "Palet" çeşitli doğal özlerinin tarafından saç yapısını zenginleştiren sağlıyor. Ancak, boya karışımının en yalnızca bir yağ içerir - Castor ve yedi yağlar vaat - susam, marula, argan, macadamia, badem, zeytin ve kayısı çekirdekleri maske veya balsamı setinde boya gelen bakan içinde bulunur. Gerçekten yeniler ve saçı güçlendirir, nedenle pek çok kadın "Palet" Özellikle onlar gibi bu merhem gerçeğini paylaşmak şaşırtıcı değildir.

Temel renkler paleti "Palet"

daha kolay boya istenilen renk seçmek için hale getirmek için, bunlar ilişkili grupların temel tonları ayrılır:

1. Platin sarışın (100), gümüş sarışın (218), altın vanilya (204), beyaz altın (230).

2. Ortalama Kahverengi (400), parlak altın (544), Altın Badem (455), parıltılı bakır (464).

3. Yoğun bakır (562), yangın kırmızı (678), yoğun bir kırmızı-mor (679).

4. asil koyu kestane (706), Staphylococcus moka (755), lüks kestanesi (754), çikolata (750).

5. Kadife kestanesi (850), siyah maun (808), koyu kırmızı (872).

6. Patlıcan (880), bir asil siyah (900).

Ve bu alıcı "Palet" saç boyası seçimi tüm nüansları değil.

Boya renkleri dikkatli bir seçim asla hayal kırıklığına uğratmaz sonucu olarak Palet yorumlar, az önce bahsedilen, çok olumlu olmuştur.

Uygulama Talimatları

Üretim şirketin ürünü kullanmak için özen göstermektedir en basit ve kullanışlı oldu. eldiven yanı sıra etkili karıştırma ve boya uygulaması için aplikatör şişesi: "palet" bir dizi olarak, boya ve merhem ek olarak, size gereken başka bir şey yoktur. Buna ek olarak, bir fırça ve tarak bulmak gerekecektir.

Boyama için kalkmamak, kapsamlı boya karışımı karıştırdıktan sonra sadece kuru saça uygulanır, olduğunu hatırlamakta yarar var. İlk renklendirme durumunda 30 dakika boyunca saçta tutmak gerekir boya. daha sonra yeniden çıkan kökleri kendi tutma 20 dakika ve için yeniden boyama durumunda saç uzunluğu boyunca tamamen uygulanmış ve 10 dakika tutulmuştur. Ile bu renk güncellenir.

Maskenin etkisiyle sonrasında bakıyor

Nedeniyle gerçekten eşsiz ürün için doğal yağlar ile maske bakan spesiyalinden saçlar için bir boya "Palet" dir. Bu melisa Yorumlar kullanımı ihmal edilmemesi gerektiğini gösteriyor. Maskenin etkisiyle o ıslak uygulanması gerekir, daha görünür, ama bir havlu ile saçlarını bastırdı. parmaklarınızla saç derinize masaj uygulandıktan sonra. Düzgün bunun yaklaşık 5 dakika ipliklerini kalacaktır sonra akan su maskeyi yıkayın.

saçını boyar olanlar için, uzmanlar her zaman sevecen yağların oluşan saçlar için farklı maskeler kullanılması tavsiye edilir. Bu besler ve kırılmasını ve kuruluk önlenmesi, iplikçik güçlendirecektir. Bu amaçla en az bir doğal yağ içeren hemen her merhem uyacaktır için. Ama, tabii ki, bir Palet Deluxe aile yağı ile bir maske daha da etkili eylem üretecek.

müşteri Yorumları

Peki, bugün dikkatimizi mevcut saç boyası Palet hakkında yorumlar? Bazıları çünkü zaten belirtilen nedenlerden oldukça hevesli. Ancak, bu ürünle ilgili olumsuz yorumlar yer alıyor. Ne yazık ki, birçok kişi bu boyayı kullandıktan sonra yanıklara veya cilt tahrişi alır yakındı. Bazıları da sarısı saçlar kuru ve bitkin hale gerçeğini paylaşır. Yine de herhangi bir boya uygulamadan önce, tek tek tolerans ve duyarlılık testi geçmek gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Eğer biraz zaman onun için üzülüyorum yoksa, bu yorumların açıklanan sıkıntılar önlenmiş olacaktır. Böyle saçlar için boya "Palet" ile donatılmıştır istemleri ve talimatları yapmak için bir test. Eğer boyama sonra almak istiyorsanız kullanımı zorunludur "Palet" maske show hakkında yorumlar parlak doygun renk değil, aynı zamanda sağlıklı ve güçlü saç tutmak için değil sadece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.