SağlıkMüstahzarlar

Bel için diyet sadece - aç karnına yağ Keten tohumu

Keten tohumu yağı yemekleri için baharat olarak değil, aynı zamanda bir şifa iksiri olarak sadece Rusya'da eski çağlardan beri kullanılmaktadır. Düzenli kullanımla bu ürünün kaşık sadece birkaç kendiniz için Yargıç, sen, tansiyon ve kolesterol seviyelerini düşürmek normalleştirmek sağlayacak lipit metabolizmasını, Böbreklerin çalışmasını düzenler. Özellikle kronik kabızlık muzdarip olanlar için almaya aç karnına keten tohumu yağı önerilir.

Güzellik diyet

Şimdi Modern Rusya'da aktif gelenek ve atalarımızın örf ilgi yeniden canlandırıyor. moda trendleri ve beslenme kenara kalmaz. Onlar kilo kaybı bu kadar, daha çok sağlık ve güzellik bakımı üzerine amaçlayan bir beslenme programı geliştirdik. Fikir basit diyet: beziryağı , 15 dakika kahvaltıdan önce ve sonra öğle sabah günlük alınan aç karnına ve akşam. İzin verilen sayı - Gün boyunca üç kaşık (yemek kaşığı). Sen salatalar, tahıl ve pişirildikten sonra doldurulmuş gereken başka yemeklerde kullanabilirsiniz. Isıl işlem neredeyse zehir yararlı bezir yağı ürününü dönüştürür gerçeğine dikkat edin.
Herhangi bir nedenle bu fikir relished edilmez varsa, yağı yerine de keten tohumu, kolayca böylece tat, aynı zamanda kompozisyon sadece zenginleştiren, her yemeğe bağlanabilir. diyet geri kalanı iyi beslenme tüm kuralları karşılar. Tercih sebze, meyve, katma kepek, beyaz et ve balık ekmek verilir.

Bu yemek planı böyle aşırı kuruluk ve kırılgan saçlar ve tırnaklar, tahriş veya pul pul deri gibi dahil pek çok soruna, çözecektir. kadın östrojen benzeri keten tohumu yağı, hormonlarının içeriği, rahatlatmak için kullanılabilir PMS semptomlarını ve PKS. Hemen biz hastalıktan tam kurtuluş bahsediyoruz olmadığını söylüyorlar. Durumda aç karnına bezir yağı yardımcı olacak olası değildir. Sadece belirtileri hafifletmek olacak birkaç değildir.

Yedi hastalıktan ...

Modern bilim adamları önemli yararlar işaret keten tohumu mide-bağırsak hastalıklarının tedavisinde ondan ve yağ. Ürünlerin tıbbi tedavi günlük alımının bağlamında iyileşmesini teşvik ve ağrıyı hafifletir inanılmaktadır. Hastalar yiyecek rahatsız edici gelen mukozayı korumak için aç karnına keten tohumu yağı almaları önerilir. Arzu edildiği takdirde, bu keten tohumunun bir kaynatma ile ikame edilmiş olabilir, aynı zamanda iyi bir dayanıklılığa sahip olan ve hafifçe mide ve bağırsak duvarlarının kaplar.

Keten tohumu yağı da bronşit durumunda yeterince etkili olduğu düşünülmektedir. Bu durumda, ben göğsüne uygulamalar şeklinde kullanılır. Günümüzde, başka tıbbi bitkilerin bir dizi ihtiva eden bezir yağı bazlı ticari olarak mevcut bir ürün olan çeşitli. Tabii ki, biz geleneksel tıp göz ardı edilmemelidir. Bronşit tedavisi doktor gözetiminde ve onun tavsiyelerine gerçekleşmelidir.

kabak ve keten tohumu karışımı uzun başarıyla çocuklar ve yetişkinlerde bağırsak parazitleri tedavisinde kullanılmaktadır. Her iki bileşen bir belirgin antihelmintik eylemi var.

Keten tohumu yağı diş eti, stomatit, bademcik hastalıklarında kullanılan çok rejeneratif ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

Biz ürünün kozmetik özelliklerini göz ardı edemeyiz. Yüz kullanın ve saç güzellik keten tohumu yağı bugün değil sanırım. Ama bütün doğal hobiler ardından, eski güzel çevre dostu kozmetik ilgi devam etti. Ancak, cilt bakımında bağımsız bir ürün olarak herhangi bir bitkisel yağ kullanımı en ufak anlayışı yoktur unutmayın. Daha kullanımı bezir yağı, bunu temel alıyorsa saç, boyun ve dekolte için maske üretecek.

sağlık ve güzellik için

Şimdi keten tohumu yağı almak ve nasıl sahte gelen kullanışlı ürünü ayırt etmek nasıl bahsedelim. ilk nokta ile başlayalım. Bildiğiniz gibi, kızartma bezir yağı değil. Eğer sebze, tahıl lapası, haşlanmış patates çeşitli sadece onlara lezzet salatalara, bir ilaç olarak ürünü kullanmak istemiyorsanız. Tabii ki, çok gayretli yapmamalısın. Sağlıklı yağların aşırı ekstra ağırlık gecikebilir bile. Normal Kullanımı - 40 ml başına bir gün. Bir yüksek kalorili ürün - Ve bu bitkisel yağ unutma. Ayrıca eti tüketimini azaltarak, yağ hayvanlar feda etmek zorunda.

Bugün üreticiler genellikle keten tohumu yağı kalitesi tamamen farklı bir ürün için verilir. keten tohumu işleyerek alın. ondan Zarar elbette yararı başka bir şey pek bekleyebilir. güvenle mısır ve süt rengi olmalıdır gıda tüketilebilir Keten tohumu yağı, sonunda bir balık dönüşüyor, kesilmiş çim kokusu vardır. finiş hafif acıyla taze bir üründür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.