ModaAlışveriş

Dövme "Angel" - zarif bir muska Cennet

Bildiğiniz gibi adam olarak, her şey görüntüye dahil mükemmel olmalı. insanların görüntüsünün yaratılması üzerinde yıllarca bazen işe: İhtiyacınız olan tüm ne bu özel kişi zamanla ve kimlik ifşa sürecinde (bazen beklenmedik ve istenmeyen) gelir karakterize eden; gereksiz ve bir yara olarak düşen bir sonucu olarak ortaya. Ve onun imajını bulmak - bu önemli ve gereklidir. Başka nasıl topluma kendilerini nasıl? En kısa sürede kendi iç dünyası, tutum, düşünce, inanç, ruh hali gösterir? Tabii ki, görünüm - giysi, aksesuar, saç ve cilt .... Evet, dövmeler artık çok popülerdir. Bir marka suçlular gibi göründü, dövmeler artık - hipsters ve farklı alt kültür temsilcilerinin temel özelliklerinden biri. Hatta en sıradan insanların belleğinde bir kelime veya resim doldurmak karşı değildir.

Bir dövmem istiyorum!

Pirzola dövme - ergenlerde oldukça yaygın arzu: başka nasıl caizse, öne, excel? Ancak, bu karar dikkatle düşünmek ve dikkatli şeyi tartmak gerektiğini akılda tutmak gerekir. Birçok kişi daha sonra böyle bir asi sahne pişmanım. Ayrıca, herhangi bir dövme (melek, kız, kanatları, kelebek, kelime veya isim ve soyutlama) may, psikologların gözeterek kin bütün hayatı damgasını vuran ve hatta kaderi etkileyebilir. Ve bazen tam tersi - erkek örneğin bir kaza geçirir ve resim doldurur korkunç izleri gizlemek için, dövmeler ve kendi vücudunda değişiklikler düşmanı ama. Her durumda, sen hafifçe bu tedavi edemeyiz. Eğer batıl uzak olsa bile, HIV / AIDS riski, hepatit B enfeksiyonu ve diğer tehlikeli hastalıklar hakkında unutmayın. Bu nedenle tüm belge ve lisanslarla, profesyonel ve salon test etmesine yeni bir yol gitmek.

dövme "Melek" ve "Wings" Anlamı

Bu kurtuluş, inanç, koruma - hepimiz bir melek için. Ve bu yüzden sık sık bu dövme özel bir anlam koydu. Adam, korunmaya muhtaç, özellikle yalnız. belada rücu insanların aynı yöntem. Bazı (tam gösterilir özellikle) bu melek bakın ölünün yakınları, derler. Fakat birçok tam arka kanatlarını tasvir tercih ediyoruz. Bu rakam inanç, iyilik, barış ve güzellik sembolize eder. bir melek dövme gibi çok dindar insanlar,. büyük olasılıkla olsa da, Allah'tan korkan insanların neredeyse böyle bir adım atmak cesaret. Bunlar diğer güzelliği görüyoruz. Hiç kimse kötülük kendisini istediği, ancak düşmüş meleklerin görüntü, ölüm melekleri de "ustaları" dir - nesuevernyh, yaratıcı, gizemli kişilikleri. kanatları - Cennette başlangıcı, ama güzellik ve iyilik kadar sadece arzu değil.

çıkar!

Dövme "Melek Kanatları" benzer temaları ile diğer olarak, kızlar arasında oldukça popülerdir. Ne bir dövme yaptırır Bu resimde kızlar çekiyor? hayali ama çok gerçek değildir - Melek kanatlarını almak istiyor. Bu dişiliği verir. Bir dövme kişisel maskot yapabilir - bunlar senin altında melek kanatları, eğer. Dövme "Angel" kendi görüntüsünün bir parçası olabilir. göksel yardım ışık havadar elbiseler gelişigüzel doğal saç, hafif ve yumuşak, ama radyant makyaj, ince dekorasyon imajına daha yakın. Yoksa tamamen farklı bir rolde kendini görüyorsun? Örneğin, asi görüntüde melek mi? Sonra uygun deri ceket, kot pantolon, spor ayakkabı, ancak giyim altında tatlı bir madde yırtık.

"Nerede sevdim kanatlarını mi?"

Patologlar o dövmeyi iddia - yararlı bir şey: kolayca insanları tanımlamak için. Her durumda, sen (siz değil, Celestial tarafından ve büyük), bir aptal gibi bir dövme "Melek" hissetmek, ya da eski çizim kişinin cazibe kaybederseniz, umutsuzluğa kapılmayın. Birincisi, dövme, hatta göze çarpan bir yerde, büyük veya nedenleri iyi seçilmiş giysi yardımı ile gizli olabilir yaptı. Daha uzun şort, kollu ceketler bile dörtte üçü sıcakta oldukça rahat olabilir; mayo - kaynaşmış, birçok model herhangi rakamın oldukça cazip bakmak; eşarplar Heykelcigin boynundaki meraklı gözlerden gizlemek. İkincisi, özel kremler vardır. Onlar sadece sihirli tekrar dövme ve cildinizi gizleme hareket ederler, doğal ve saf! Havuzda onlarla yürüyebilir böylece araç, oldukça dayanıklı olduğunu söyledi. Üçüncü olarak, melek kanatları başka şarkı eklenebilir: bir kalp eklemek veya seçtiğiniz başka bir şey (genellikle üzerinde daha bant görebilirsiniz). Son olarak şunları yapabilirsiniz dövme kaldırın. Ama bu durumda site kez daha yüksek iyileşmesi uzun zaman ve enfeksiyon riskini olacaktır. Kanatların doğmayacakmış olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.